Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

197 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Alla~

~Alla~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 19:57

Zostawiam maila jmel@gazeta.pl

#22 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 13:10

Ja również zostawiam meila i proszę o pomoc.
iwanska.dom@gmail.com

#23 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 18:36

Ja dziś dostałem wezwanie do zapłaty od komornika za nie zapłacone oc w 2005r,choć umowę wypowiedziałem i w dokumencie,który otrzymałem od link4 (po wypowiedzeniu umowy zarządałem przebiegu ubezpieczenia)nie jest zapisane,że w tym okresie autoi było chronione.Byłem dziś u prawnika,składam odwołanie do sądu,choć firma presco miała mój obecny adres,bo normalnie ze mną korespondowali i sam do nich dzwoniłem i poinformowałem,że nic nie zapłace,bo sprawa się przedawniła,to wezwanie o postępowaniu przyszło prawdopodobnie na stary adres i skazano mnie zaocznie.Zastanawiam się,czy nie zgłosić sprawy na policję,o próbę wyłudzenia.

#24 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 08:45

podaję maila :monikazendarska@onet.pl
prosze o pomoc i z góry dziękuję

#25 ~zielonawyspa~

~zielonawyspa~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 15:54

e sad w lublinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYDAJE ON WYROKI NA PODSTAWIE FIKCYJNYCH POZWOW ... I NA PODSTAWIE NIJAKICH CZYLI ZADNYCH DOWODOW ... A BARDZO CZESTO PRZETERMINOWANYCH DLUGOW ...
CZESTO PONAD 10 LETNICH ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W MOIM PRZYPADKU WYDANO WYROK ZA NIBY PRZETERMINOWANY 12 LETNI DLUG ...KTOREGO FAKTYCZNIE NIE POSIADALEM ....
KWOTA 12 PLN ...!!!!!!!
KTORY WRAZ Z KOSZTAMI ...ODSTKI..I ZASTEPSTWO PROCESOWE..KOSZTY KOMORNICZE URUSL DO KWOTY PRAWIE 800 PLN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KOMORNIK JUZ DOSTAL PIENIADZE Z ZUS ...CZYLI Z MOJEJ RETY... PRZEZ DWA MIESIACE JADLEM SUCHY CHLEB ......
SAD W LUBLINIE WYSYLAL WEZWANIA NA NIE ISTNIEJACY ADRES OD 15 LAT ....WSKAZANY PRZEZ POWODA
KOMORNIK O DZIWO NATYCHMIAST NA WNIOSEK WIERZYCIELA WYSLAL WYROK WRAZ Z ZAJECIEM KOMORNICZYM CZYLI EGZEKUCJA NA WLASCIWY OBECNY ADRES ...
BANDA...BANDA...ZLODZIEI .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBECNIE SKARZE PANSTWO POLSKIE CZYLI E /SAD W LUBLINIE ZA TAKIE STOSOWANIE PRAWA...
CZYLI BEZPRAWIE... NA ZIELONEJ WYSPIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#26 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 12:57

A jak mam się odwołać skoro 7 lat temu przeprowadziłam się do innego miasta? E-sąd wysyła coś na stary adres podany przez wierzyciela - oczywiście przeterminowane i niezasadne, a ja dowiaduję się dopiero po zajęciu komorniczym... i pozamiatane, bo pracodawca nie powiedział mi, że komornik zajął mi wynagrodzenie. Straciłam w ten sposób ok. 1000 zł. Boję się następnych oszustów i wyłudzaczy. Jak mam się bronić? Jak zabiorą mi 300, 400 zł z wynagrodzenia, to nawet nie zauważę bo mam płynne dochody.

`Alla`
składasz w E-sądzie wniosek o przywrócenie terminu. Załączasz zaświadczenie, z obecnego Urzędu Miasta, że w nowej lokalizacji mieszkasz od 7 lat w związku z tym nie mogłaś odebrać korespondencji. Składasz również sprzeciw od nakazu zapłaty. E-sąd wtedy przywróci Ci termin do złożenia sprzeciwu i anuluje wydany nakaz.
Czy PRESCO po wygranym przez Ciebie wyroku zwróci Ci kasę? Nie wiem. Ja tak zrobiłem, ale przed tym jak komornik zajął mi konto. Jeśli jesteś zainteresowana, to podaj adres e-mail. Prześlę Ci komplet dokumentów, które sam wysłałem do E-sądu (oczywiście wszystko gratis, tak jak to robi `from toleranted`

#27 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:33

krispol57@wp.pl

również prosiłabym o pomoc mam podobny problem z T-mobile podaje e-maila:marikac19@wp.pl

#28 ~stanisław~

~stanisław~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 22:51

Pomogę za darmo w odwołaniu z e-sadu. Własnie dwa dni temu przyszło mi umorzenie długo który był w sieci ERA w 2001 roku :) Dług wzięła firma presco investment. LUDZIE NIE PŁAĆCIE TEGO !!!!!! Jak ktoś potrzebuje pomocy zostawcie email Witam.potrzebuję pilnie pomocy.E sąd i komornik ciągnie ze mnie kasę.Proszę okontakt tel zaraz oddzwonię.506151797

#29 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 15:32

Ja w 2010r straciłam mieszkanie przez firmę ULTIMO.Dług z 1999r sprzedawany i kupowany.Nie znałam przepisów o przedawnieniu/dzisiaj wiem że to nic nie tłumaczy/ale tak było.
skorpionbasia@wp.pl

#30 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 19:34

również proszę o pomoc m_she@op.pl

#31 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 23:21

e-sądy wykorzystują firmy windykacyjne które ściągają przeterminowane należności,są to cwaniaki ktorzy wykożystują niewiedze ludzi,a e-sądy nie żądają od firm dokumentów o istnieni długów.

Bardzo proszę o pomoc, tyle że u mnie sprawa prawdopodobnie odyła sie w 2001r to nie wiem czy mam szanse... Sidorska@poczta.fm

#32 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:55

witam. proszę o pomoc mam problem nie wiem jak sie odwołać do e-sądu
kakol84@vp.pl

#33 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 22:12

proszę o pomoc !!!
agnieszkar0105@o2.pl

#34 ~piotroo7~

~piotroo7~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 19:00

WYDAJE ON WYROKI NA PODSTAWIE FIKCYJNYCH POZWOW ... I NA PODSTAWIE NIJAKICH CZYLI ZADNYCH DOWODOW ... A BARDZO CZESTO PRZETERMINOWANYCH DLUGOW ...
W MOIM PRZYPADKU WYDANO WYROK ZA NIBY PRZETERMINOWANY 12 LETNI DLUG ...KTOREGO FAKTYCZNIE NIE POSIADALEM ....
KWOTA 12 PLN ...!!!!!!!
KTORY WRAZ Z KOSZTAMI ...ODSTKI..I ZASTEPSTWO PROCESOWE..KOSZTY KOMORNICZE URUSL DO KWOTY PRAWIE 800 PLN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KOMORNIK JUZ DOSTAL PIENIADZE Z ZUS ...CZYLI Z MOJEJ RETY... PRZEZ DWA MIESIACE JADLEM SUCHY CHLEB ......
SAD W LUBLINIE WYSYLAL WEZWANIA NA NIE ISTNIEJACY ADRES OD 15 LAT ....WSKAZANY PRZEZ POWODA
KOMORNIK O DZIWO NATYCHMIAST NA WNIOSEK WIERZYCIELA WYSLAL WYROK WRAZ Z ZAJECIEM KOMORNICZYM CZYLI EGZEKUCJA NA WLASCIWY OBECNY ADRES ...
OBECNIE SKARZE PANSTWO POLSKIE CZYLI E /SAD W LUBLINIE ZA TAKIE STOSOWANIE PRAWA...

KWOTA 12 PLN ...!!!!!!!

#35 ~piotr007~

~piotr007~
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 19:09

proszę o pomoc dostałem wezanie zapłaty już od komornika e sąd o tym zapomniał lub wysłał pod stary adres sprawa dotyczy nieodesłania dekodera wizji jeszcze to było 11 lat temu sprzęt wysłałem ale nawet niewiem gdzie szukac kwitka z poczty

#36 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 16:57

Pomogę za darmo w odwołaniu z e-sadu. Własnie dwa dni temu przyszło mi umorzenie długo który był w sieci ERA w 2001 roku :) Dług wzięła firma presco investment. LUDZIE NIE PŁAĆCIE TEGO !!!!!! Jak ktoś potrzebuje pomocy zostawcie email

Proszę o pomoc w sprawie e-sądu. Mój e-mail: malakra1980@wp.pl

#37 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 08:26

faust73@wp.pl

#38 ~iwa~

~iwa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 08:30

mojej Babci komornik ściąga dłud sprzed 14 lat.wyrok oczywiście elublin.faust73@wp.pl

#39 ~bawa~

~bawa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 18:19

e-sady jakis niewypal dla zwyklych ludz za to nabija kieszenie takim firmom jak presco

#40 ~MONIKA~

~MONIKA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 16:45

Mi KRUK na podstawie wyroku e-sądu zajął pensję po 15 latach od wzięcia kredytu, mało tego nie miałam pojęcia że istniała jakakolwiek niedopłata po kredycie.Teraz nie mam z czego żyć, z czego opłacić mieszkania, rat w innych bankach, myślę o najgorszym.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych