Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"E-papierosy to trucizna". Będą ograniczenia w używaniu

Utworzony przez go, 15 września 2014 r. o 08:24
No tak, bo przecież bardziej zdrowe i pachnące są zwykłe papierosy na których zarabiają wszyscy od plantatorów tytoniu począwszy po końcowych sprzedawców w kioskach. Precz z e-papierosem, który nie śmierdzi, mniej truje i do tego jest tańszy (czytaj. ciężko na nim zarobić). Precz! Tylko prawdziwy smrodliwy i trujący papieros jest tym legalnym i właściwym, do tego zalecanym przez Ministra Zdrowia i Światową Organizację Zdrowia WHO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-papieros jest zły bo nie ma wpływów do kasy państwa tytułem akcyzy.I to jest ból dla państwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest e-papieros nabity prawdziwym lubelskim tytoniem.mniam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że e-papierosa się nie pali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie budżet zmalał :) Niech politycy zaczną palić, taką mam propozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-papieros to tylko urządzenie  bój się toczy o liquidy. Wapuje olejki atmant i fiolka (15ml.) starcza mi nawet na cztery dni. Wcześniej paliłem paczkę dziennie analogów, więc łatwo policzyć kto i ile traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grześ - ja palę wkłady Vilt-a, głównie truskawkowe, ale to od kilku tygodni dopiero. Smakowo super, ale też i cena dobra. Ogólnie przejście na elektronika na prawdę mi diametralnie odmieniło koszt - sama fajka się zwróciła po kilku tygodniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...