Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zatrudnili jakiegoś tłuka a ten tłuk nie poinformował ludzi..... Ilu ja znam sumiennych ludzi stojących w kolejkach w urzędzie pracy bo pleców nie mają - a tam zatrudniaja jełopów po znajomościach. I efekty widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przygłup urzędas powinien sam zapłacić za pobyt dzieci nad morzem i zagwarantować im transport w obie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Biedne dzieci!!! Kur.. jakie biedne do cholery??? Przecież pojadą na wakacje w drugim terminie!!!!!!!!!  Z czego wy robicie problem pytam się??? Człowiek specjalnie nie wysłał te „biedne dzieci” Ta krzykliwa Pani co zrobiła najwięcej szumu   powinna być z siebie dumna!!! „Biedota” robi szum, może będzie chciała ta matka co szumu tyle narobiła zatańczyć w tańcu z gwiazdami???? Dzieci pojadą na kolonie w drugim terminie do  kur... nędzy wiec przestańcie robić problem!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ta bidota powinna ruszyć dumy i pójść do roboty i zarabiać uczciwie pieniądze a nie siedzieć na utrzymaniu nas wszystkich!!!! Ja gdybym miała wybór nie płaciłabym na tych  bidoków pieniędzy żeby oni mogli siedzieć w domu i raz w miesiącu chodzić po zasiłek do OPSU!!! Ja pracuje uczciwie i codziennie chodzę do pracy  i  co?? Nie stac mnie na to żeby pojechac nad polskie morze a tym bardziej nikt nie wysle moich dzieci ZA DARMO NA TAKIE KOLONIE. Bo nie jestem BEZROBOTNA tylko pracuje uczciwie!!!! Do roboty lenie!!!!!! Nie zasłaniać się dziećmi!!! A jak jesteście tacy biedni to po co się tak mnożyć co???  Szlak mnie trafia na to wszystko bo  taka biedota mnoży się jak króliki i na każde dziecko dostaje becikowe a ja pracując uczciwie nie dostałam, bo co????? Bo mam za Duzy dochód!!! Czyli najniższa krajowa!!!! Powtarzam!!! DOROBOTY PASOZYTY A NIE KŁAPAC DZIOBEM I ROBIC TAKIE ZAMIESZANIE ZE DZIECI POJADA W INNYM TERMINIE NA DARMOWE KOLONIE!!!!!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzieci wystawione do morza". Co za przenośnia albo skrót myślowy? Niekompetencja urzędnicza taka jak i dziennikarstwo- na tragicznym poziomie umysłowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, mam rację. Ludożerstwo na forum ma się dobrze. I nienawiść też. Zjedliśmy wszystkie rozumy, jesteśmy idealni, bez skazy. Nie to, co inni, zwłaszcza urzędnicy! Gdybyż tylko nas postawiono na ich miejscu, wtedy byśmy pokazali... . A na razie - pokazujemy swoje fobie, także, powszechną niestety, nieumiejętność poprawnego pisania i posługiwania się ojczystym językiem, niezdolność do czytania ze zrozumieniem. Nic to, że dzieci jednak pojadą nad morze, że transport jest zagwarantowany (w obie strony). My wiemy swoje i z uporem godnym lepszej sprawy, nie bacząc na własną bylejakość, bez wstydu ją ujawniamy. Nie znaczy, że pochwalam gapiostwo urzędnika. Zdarzył się błąd, szczególnie przykry w skutkach, że dotknął biedne dzieci. Czy jednak morze nienawiści wylane przy tej okazji jest naprawdę potrzebne? Czy rzeczywiście głowa kogoś, kto być może dotąd pracował uczciwie i rzetelnie, musi koniecznie spaść, by zaspokoić głodną sensacji i "krwi" gawiedź?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mamusie i tatusiowie niech się do roboty wezmą, skoro tacy biedni. Po gazetach umieją latać, ale roboty znaleźć już nie? Faktycznie bieda, mamunia jeden z droższych modeli w łapie, tatuś tesz w koszuli na pewno nie w takiej z targu. Chyba też rzucę swoją pracę i pójdę do opieki po zasiłek, bo mnie niestety stać tylko na targowe szmatki i te z lumpexów, mimo, że jak wracam po nocce czuję się wypruta ze wszystkich żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy tytuł. przecież nie ma takiego powiedzenia. i niby co ono miało by oznaczać. „do wiatru” to rozumiem ale do morza? jeśli dziennikarze nie potrafią używać języka polskiego to kto ma potrafić? ja mam ponad 30 lat. Nie byłem ani razu na żadnych wakacjach i też mam mieć żal do urzędasów że mnie nie powiadomili?  bez kitu są ambitniejsze tematy na pierwszą stronę. Jak zwykle żenada. Po co ja to czytam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ta bidota powinna ruszyć dumy i pójść do roboty i zarabiać uczciwie pieniądze a nie siedzieć na utrzymaniu nas wszystkich!!!! Ja gdybym miała wybór nie płaciłabym na tych  bidoków pieniędzy żeby oni mogli siedzieć w domu i raz w miesiącu chodzić po zasiłek do OPSU!!! Ja pracuje uczciwie i codziennie chodzę do pracy  i  co?? Nie stac mnie na to żeby pojechac nad polskie morze a tym bardziej nikt nie wysle moich dzieci ZA DARMO NA TAKIE KOLONIE. Bo nie jestem BEZROBOTNA tylko pracuje uczciwie!!!! Do roboty lenie!!!!!! Nie zasłaniać się dziećmi!!! A jak jesteście tacy biedni to po co się tak mnożyć co???  Szlak mnie trafia na to wszystko bo  taka biedota mnoży się jak króliki i na każde dziecko dostaje becikowe a ja pracując uczciwie nie dostałam, bo co????? Bo mam za Duzy dochód!!! Czyli najniższa krajowa!!!! Powtarzam!!! DOROBOTY PASOZYTY A NIE KŁAPAC DZIOBEM I ROBIC TAKIE ZAMIESZANIE ZE DZIECI POJADA W INNYM TERMINIE NA DARMOWE KOLONIE!!!!! 
 
     Ta bidota powinna ruszyć dumy i pójść do roboty i zarabiać uczciwie pieniądze a nie siedzieć na utrzymaniu nas wszystkich!!!! Ja gdybym miała wybór nie płaciłabym na tych  bidoków pieniędzy żeby oni mogli siedzieć w domu i raz w miesiącu chodzić po zasiłek do OPSU!!! Ja pracuje uczciwie i codziennie chodzę do pracy  i  co?? Nie stac mnie na to żeby pojechac nad polskie morze a tym bardziej nikt nie wysle moich dzieci ZA DARMO NA TAKIE KOLONIE. Bo nie jestem BEZROBOTNA tylko pracuje uczciwie!!!! Do roboty lenie!!!!!! Nie zasłaniać się dziećmi!!! A jak jesteście tacy biedni to po co się tak mnożyć co???  Szlak mnie trafia na to wszystko bo  taka biedota mnoży się jak króliki i na każde dziecko dostaje becikowe a ja pracując uczciwie nie dostałam, bo co????? Bo mam za Duzy dochód!!! Czyli najniższa krajowa!!!! Powtarzam!!! DOROBOTY PASOZYTY A NIE KŁAPAC DZIOBEM I ROBIC TAKIE ZAMIESZANIE ZE DZIECI POJADA W INNYM TERMINIE NA DARMOWE KOLONIE!!!!! 
Dokładnie! Urzędnik nic nie winien! Zwykłe niedopatrzenie, które może zdarzyć się każdemu. W mojej miejscowości, na wsi, przyszła kobieta ok 37 lat z 4 dzieci, wiek 16, 15, 8, 2 lata. Oczywiście zasiłek z GOPSu, co roku darmowe kolonie, bo biedne dzieci, paczki żywnościowe na każde święta. Tylko po co, skoro ledwo nadpoczęte konserwy psy noszą po polach, nawet niemal cała bułka dużego chleba!!! Dwie starsze dziewczyny ubrane w orginalne ciuchy, fajeczki w usteczkach, odwalone i tłuką się z chłopakami takimi samymi jak one, czyli okoliczną szumowiną po przystankach pksu. Teraz okazało się, że 16latka jest w ciąży. I znowu pójdzie po zasiłek i będzie leżeć do góry du*ą, a wójt niech daje.. Pozabierać te zasiłki!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by były wystawione do morza to chyba było by wszystko oki, co? Panie Redaktorze myśl Pan trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Biedne dzieci!!! Kur.. jakie biedne do cholery??? Przecież pojadą na wakacje w drugim terminie!!!!!!!!!  Z czego wy robicie problem pytam się??? Człowiek specjalnie nie wysłał te „biedne dzieci” Ta krzykliwa Pani co zrobiła najwięcej szumu   powinna być z siebie dumna!!! „Biedota” robi szum, może będzie chciała ta matka co szumu tyle narobiła zatańczyć w tańcu z gwiazdami???? Dzieci pojadą na kolonie w drugim terminie do  kur... nędzy wiec przestańcie robić problem!!!
Pojadą w drugim terminie.Ale dlaczego dopiero informacja na miesjsu,w dniu wyjazdu ? To jest lekceważenie dorosłych, a zwłaszcza pozbawienie marzeń dzieci,które czekały na upragniony wyjazd.Matka podeszła bardzo emocjonalnie do tematu ,i słusznie ,ja tez bym tak zrobiła ,gdyby chodziło o moje dziecko.A taka jak piszesz "biedotę" z nich zrobiło społeczeństwo,Ty też  ,zamykając wiele zakładów,prywatyzując  i dając pracę tylko rodzinie,znajomym.Jestem kontroleremw pewnym miejscu i masakra co tam sie dzieje,MASAKRA.W urzędach pracy lekceważenie prostych,bez znajomości ludzi.To czarna rozpacz! Nie oferują każdemu pracy.A każdy Polak powinien ja mieć ,pracować dla rodziny, dzieci .Kiedyś nie było,MOPSów,GOPSów,a teraz to konieczność.Ale jeszcze zobacz ile otrzymuja ludzie w tych miejscach ,50 zł ,100 zł maks.Chciałbys tak żyć i żebrać ? Na pewno nie .A onio tez by nie chceieli ALE MUSZĄ.Poznaj takich ludzi,poznaj ich sytuacje ,a zmienisz zdanie i ocenisz pozytywnie "biedotę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te mamusie i tatusiowie niech się do roboty wezmą, skoro tacy biedni. Po gazetach umieją latać, ale roboty znaleźć już nie? Faktycznie bieda, mamunia jeden z droższych modeli w łapie, tatuś tesz w koszuli na pewno nie w takiej z targu. Chyba też rzucę swoją pracę i pójdę do opieki po zasiłek, bo mnie niestety stać tylko na targowe szmatki i te z lumpexów, mimo, że jak wracam po nocce czuję się wypruta ze wszystkich żył.
A czy ty wiesz .że taki telefon mieć to nie problem?Do tego nie trzeba dochodu.Też sobie kup i nie zazdrość.A bieda to nie znaczy,że nie pracują.Po prostu zarabiaja mało i państwo MA OBOWIĄZEK pomóc.A taka pomoca jest właśnie wyjazd dzieci na wakacje.Nie szkoda Ci tych czekajacych na spełnienie marzeń dzieci. Jesteś oschła,bez uczuć ludzkich.Na pewno jesteś  sama i nie potrafisz zrozumiec innych.Więc nie zabieraj głosu i pracuj na te szmatki z lumpeksu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Moich rodziców nie stać aby mnie i moje rodzeństwo wysłać na wakacje. A są zbyt dumni aby błagać miasto  o darmowe kolonie. Ci ludzie nie dość że ich dzieci jadą za darmo to jeszcze pyskują. A nie wyglądają na ubogich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Te babska się naśmiewają ze zbieraczy puszek ? ? to też PRACA !!! Do roboty nieroby a nie zalić sie w szmatławcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ty wiesz .że taki telefon mieć to nie problem?Do tego nie trzeba dochodu.Też sobie kup i nie zazdrość.A bieda to nie znaczy,że nie pracują.Po prostu zarabiaja mało i państwo MA OBOWIĄZEK pomóc.A taka pomoca jest właśnie wyjazd dzieci na wakacje.Nie szkoda Ci tych czekajacych na spełnienie marzeń dzieci. Jesteś oschła,bez uczuć ludzkich.Na pewno jesteś  sama i nie potrafisz zrozumiec innych.Więc nie zabieraj głosu i pracuj na te szmatki z lumpeksu.
Teresa dzieci szkoda ale te babska ! mało zarabiają? zapewne każda z nich bezrobotna bo po co pracować ? jak Panstwo da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dokładnie! Urzędnik nic nie winien! Zwykłe niedopatrzenie, które może zdarzyć się każdemu. W mojej miejscowości, na wsi, przyszła kobieta ok 37 lat z 4 dzieci, wiek 16, 15, 8, 2 lata. Oczywiście zasiłek z GOPSu, co roku darmowe kolonie, bo biedne dzieci, paczki żywnościowe na każde święta. Tylko po co, skoro ledwo nadpoczęte konserwy psy noszą po polach, nawet niemal cała bułka dużego chleba!!! Dwie starsze dziewczyny ubrane w orginalne ciuchy, fajeczki w usteczkach, odwalone i tłuką się z chłopakami takimi samymi jak one, czyli okoliczną szumowiną po przystankach pksu. Teraz okazało się, że 16latka jest w ciąży. I znowu pójdzie po zasiłek i będzie leżeć do góry du*ą, a wójt niech daje.. Pozabierać te zasiłki!!!!!!!  
Zwykłe niedopatrzenie .HA,HA,Ha. Jakby tak wszyscy pracowali to też byłoby "zwykłe niedopatrzenie ".Na bruk,bez słow.! Ludzie co  z Wami jest? .Jak możecie być tacy okrutni.Polska staje sie krajem złych,zazdrosnych,bez braku współczucia,bez reakcji na ludzka krzywdę  i jakichkolwiek uczuć ludzi.TO WY!!!!Taka mamy Polskę ,gdzie nie ma pracy,a jak jest to za 1000 zł.Ale są elity ,które zarabiaja krocie ,tak krocie ,że nie wiedzą ile mają na kontach. Spójrzcie na Urzedy Pracy , co tam oferują ?ZERO Dobra praca ,ale dla znajomych ,rodziny, przyjaciół.A reszta ?Jest owszem propozycja zakładania własnych inicjatyw,ale za ich podpowiedzia,czyt. rozkazem np. wykonywanie biżuterii.MASAKRA!Kiedy na Allegro i w innych sklepach jest tego mnóstwo i na pewno nie będzie zbycia. A to że tak ludzie żyjaolaą to wina systemu.Lekceważenie .Po studiach nie ma pracy,dla innych też nie ma. Ile ludzi wyjechało za granicę .Własnie za praća? MILIONY.Ale tez wielu poswięciło i niejednokrotnie straciło rodziny. Kto nam zgotował ten los?TO WY , którzy tak piszecie nie znając realiów w Polsce.Jestem samotna ,młoda ,wykształcona.Pracuje w sklepie,za 1300 zł na rękę.Opłacam stancję 700zł oraz inne media.I jak tu żyć??????!!!!!!!Szukam dodatkowej pracy ,chyba będę opiekować się starszą panią.Taka jest POLSKA .Nasz OJCZYZNA.I takich złych ,podłych ludzi jak WY jest mnóstwo wokół mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podłość ludzka nie zna granic. To że Ci ludzie są biedni i korzystają z mops i zasiłków nie oznacza że nie pracują lub że to nieroby. Pewnie zarabiają najniższą krajową lub pracują na śmieciowej umowie. Szkoda mi ludzi którzy tak podle się wypowiadają. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie życzę Wam żeby to wasze dzieci spotkała taka niespodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     Ta bidota powinna ruszyć dumy i pójść do roboty i zarabiać uczciwie pieniądze a nie siedzieć na utrzymaniu nas wszystkich!!!! Ja gdybym miała wybór nie płaciłabym na tych  bidoków pieniędzy żeby oni mogli siedzieć w domu i raz w miesiącu chodzić po zasiłek do OPSU!!! Ja pracuje uczciwie i codziennie chodzę do pracy  i  co?? Nie stac mnie na to żeby pojechac nad polskie morze a tym bardziej nikt nie wysle moich dzieci ZA DARMO NA TAKIE KOLONIE. Bo nie jestem BEZROBOTNA tylko pracuje uczciwie!!!! Do roboty lenie!!!!!! Nie zasłaniać się dziećmi!!! A jak jesteście tacy biedni to po co się tak mnożyć co???  Szlak mnie trafia na to wszystko bo  taka biedota mnoży się jak króliki i na każde dziecko dostaje becikowe a ja pracując uczciwie nie dostałam, bo co????? Bo mam za Duzy dochód!!! Czyli najniższa krajowa!!!! Powtarzam!!! DOROBOTY PASOZYTY A NIE KŁAPAC DZIOBEM I ROBIC TAKIE ZAMIESZANIE ZE DZIECI POJADA W INNYM TERMINIE NA DARMOWE KOLONIE!!!!! 
    Wiesz co jaka ty płytka jesteś, aż mi ciebie żal. I to nie bezrobotnych powinno się eliminować, bo to niech ich wina, że rząd sprzedał Polskę. Gdyby w Polsce było gdzie pracować, to by pracowali. A tak kotku niestety sama wiesz jak jest na rynku pracy. Cieszę się, że masz pracę, ale w dzisiejszych czasach masz ją albo po znajomości albo się puściłaś i masz ją przez łóżko - taka prawda :) Żeby ją utrzymać, musisz teraz regularnie dawać swoim mocodawcom :) Dupy oczywiście :) Piszesz po co się mnożą biedni. Wiesz, względem takich jak ty Hitler miał rację. DO GAZU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Moich rodziców nie stać aby mnie i moje rodzeństwo wysłać na wakacje. A są zbyt dumni aby błagać miasto  o darmowe kolonie. Ci ludzie nie dość że ich dzieci jadą za darmo to jeszcze pyskują. A nie wyglądają na ubogich.
Wygląd nie świadczy o człowieku.Poczytaj troche ksiązek,a dowiesz sie więcej o człowieku i jego problemach w obecnej rzeczywistości. Świat jest zły,bo xli są ludzie.Zachłanni,nie dbaja o innych.To egoizm i chęc bogacenia się za wszelka cene ,ale kosztem innych,zwłaszcza biednych i mniej zaradnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podłość ludzka nie zna granic. To że Ci ludzie są biedni i korzystają z mops i zasiłków nie oznacza że nie pracują lub że to nieroby. Pewnie zarabiają najniższą krajową lub pracują na śmieciowej umowie. Szkoda mi ludzi którzy tak podle się wypowiadają. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie życzę Wam żeby to wasze dzieci spotkała taka niespodzianka.
    To jest właśnie obraz współczesnego polskiego katolika :) Szczucie i zianie jadem na wszystkich, a w niedzielę do kościółka, komunii... wszystko na pokaz... :) Masz jeszcze jakieś wątpliwości...?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...