Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszyscy poruszają się nieprawidłowo, nie tą stroną jezdni. Dziwię się szczególnie tej matce z dzieckiem. Takim ludziom chodnika nie ma co budować. Najpierw edukacja w przedszkolu im się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż do zdjęcia pasowałoby iść prawidłową stroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby iść prawidłową stroną jezdni, ale przejście przez szosę zajmuje tyle ile dojście do domu! a tej kobiecie lepiej iść tą stroną z dzieckiem niż stać i czekać aż przejdzie na drugą stronę przejdzie kawałek i znowu musi przechodzić na drugą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA ZBIERANIA PODPISÓW W SPRAWIE PRZYSPIESZENIA BUDOWY CAŁEGO ODCINKA S19!   elsis.pl/aktualnosci/s-19/     ZAPRASZAMY !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czepiacie się zdjęcia, a tu chodzi zupełnie o co innego... Chyba życie ludzkie jest ważniejsze niż głupie pieniądze... To jest parodia. Od jastkowa jest chodnik aż do samego lublina i jest to odcinek ok. 10km, a tu nagle ciężko jest coś zrobić na odcinku 3km? To jest chore inaczej tego nie mogę nazwać... Tu już nie jedna osoba zgineła...  Jakbyście widzieli jak jeżdża niektórzy kierowcy na tym odcinku (np wyprzedzanie na trzeciego) to także byście byli zdania, że chodnik jest jak najbardziej potrzebny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że matki z dzieckiem oraz jej koleżanki powinny iść drugą stroną jezdni dla własnego bezpieczeństwa ale nigdy nie chodziliście ta drogą więc komentarze nie są na miejscu. Jestem w tej nieszczęśliwej sytuacji że znam problem. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu kierowcy dużych i małych aut reagują gdy nocą widzą światło latarki której używam będąc pieszym (dla czepialskich chodzę przepisową stroną drogi). Nie jest to rzecz jasna reguła. Tak czy siak droga jest wielce niebezpieczna. Policja czasem się pojawia kontrolując ruch (najczęściej wyprzedzania na podwójnej ciągłej) jednocześnie parkując auto utrudniając wyjazd z drogi podporządkowanej w miejscu gdzie nie ma pobocza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy poruszają się nieprawidłowo, nie tą stroną jezdni. Dziwię się szczególnie tej matce z dzieckiem. Takim ludziom chodnika nie ma co budować. Najpierw edukacja w przedszkolu im się przyda.
skoro tak to wez ich rozjedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam... Nie wiem czy warto takim ludziom chodniki budować... Wczoraj jechałem przez wioski bliski Łęcznej -z jednej strony ulicy jest elegancki nowy chodnik -a drugą stroną i po szosie zasuwają piesi. I to w niejednej wiosce to zauważyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodnik w tej miejscowości jest nam bardzo, ale to bardzo potrzebny. Myślę, że nie ma ani jednego użytkownika tego odcinka drogi będącego mieszkańcem Pociechy, który by się z tym nie zgodził. Bardzo prosimy o pomoc. Jest to nasza najważniejsza potrzeba jako mieszkańców. Prosimy o to, byśmy nie musieli niepokoić się o bezpieczeństwo naszych bliskich, sąsiadów i nas samych. Gdy zapraszam kogoś do siebie pierwszy raz, ten ktoś wysiada na przystanku i dalej boi się podążać do mnie do domu takim poboczem jako pieszy. Prosimy o zrozumienie i wsparcie nas w naszej inicjatywie. Ludzie, pomocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...