Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obejrzyjcie na stronie TVP (vod.tvp.pl)  odcinek programu "Sprawa dla reportera" z dnia 7 listopada 2013 r.   Opisywana historia zaczyna się od 20-tej minuty programu. ................................. A to fragment artykułu z "Dziennika Wschodniego" z 12 listopada 2013 r. pt. "Wskrzesili zmarłą by podyktowała testament ?" :   "Zwrot nastąpił w 1999 r., kiedy ówczesny Starosta lubelski złożył do sądu wniosek o zasiedzenie działki przez … nieżyjącą od lat Mariannę Figlarską. – Skarb Państwa ma uzasadniony interes prawny w tym, aby pani Figlarska nabyła przez zasiedzenie w/w nieruchomość – argumentował Starosta. Sąd w Opolu Lubelskim wydał wyrok o zasiedzeniu i nieżyjąca Figlarska ponownie została właścicielką działki."   Opisywany w artykule starosta jest teraz posłem na Sejm. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie jak (kompletnie nie wnikajac w sprawe)jak taki biegły orzeka ,że papier jest 10 lat starszy.Nie stwierdza,że jest z tego a tego roku tylko z poczatki 21 w .Ciekawe jaka jest róznica bledu,zwlaszcza,ze mijaja kolejne lata od ujawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pani Zarębowej. Nie poddaje się i walczy z wymiarem " Sprawiedliwości "!! Mam wielką nadzieję że Pani Zarębowa i jej syn wygrają z tymi oszustami . Sledzę na bieżąco i służę pomocą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papier wszystko przyjmie.   W mojej osobistej sprawie biegły skontaktował się już po decyzji o umorzeniu postępowania. Prokuratur w decyzji o umorzeniu postępowania powołał się na opinię... biegłego.   Sprawę p. Krystyny znam z wszelkimi detalami - nie wyłączając nagrania w studiu TVP, o którym mowa w komentarzach. To, co nie znalazło miejsca w nagranym materiale, to stwierdzenie, że panujący w kraju system polityczny kreuje sytuacje, w których wykładowca prawa, a zarazem czynny sędzia bierze udział w fałszerstwie.   Nie wnikając w to co było przyczyną cenzury rzeczonego nagrania w TVP, to minister spraw wewnętrznych RP osobiście stwierdził, że państwo Polskie nie istnieje - od siebie dodam, że państwowość została zastąpiona systemem nieodpowiedzialności, układów, koterii, kolesiostwa i kupczenia wszystkim i wszystkiego dookoła.   Nie tylko ta sprawa była i jest procedowana w sposób urągający praworządności i niezależności władzy sądowniczej, która wcześniej czy później poddana zostanie ocenie przez Trybunały Obywatelskie.   Jestem przekonany, że gdyby w w/w sprawie rozstrzygała ława przysięgłych, to wyrok byłby już dawno wydany ku satysfakcji społecznej i rodziny p. Krystyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia to zawód zaufania publicznego.W myśl legendy lubelskiej;sprawiedliwiej osądził by czart;Po tylu latach udowadniania swoich racji pan Zaręba nie postawi pensjonatu,bo będzie psychicznie wykończony przez polskie sądy i urzędy.Wiem coś o tym.Życzę państwu wytrwałpści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszki to okolica Wojciechowa - daleko jej do Nałęczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba psuje się od głowy!Doczekaliśmy się o zgrozo czasów kiedy to tzw."elita" myśli tylko jak okraść,zdefraudować,okłamać,zamataczyć dla zysku.A jak coś przez przypadek wypłynie -to przecież nic się nie stało.Sędzia popełniła przestępstwo,świadomie i z premedytacją.Ale pewnie odejdzie na zasłużoną emeryturkę w wysokości ok.8tyś.zł.Chory kraj,chora władza od premiera począwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pani sędzia cały czas pracuje w wymiarze sprawiedliwości ? Co za paranoja z tymi sądami !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zaręba, teraz dobrego adwokata i puścić panią sędzinę z torbami. Uda się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę teraz sobie wyobrazić że pani sędzina podejmuję decyzję o zabezpieczeniu materiału z redakcji Wprost ,zwiazanych z afera podsłuchową.Możemy jej ufać,mozemy być pewni że bedzie sprawiedliwa .Nie ponieważ sama brała udział w przestępstwie dyktowania fałszywego testamentu.Jeśli teraz wymiar sprawiedliwości nie wyda wyroku sprawiedliwego to znaczy ze dalej korupcja ,układ ,sitwa ma sie dobrze.Panie Tusk jak tu żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo BEZPRAWIA liczą się układziki i kasa. Wstyd mieszkać w takim zas... kraju Popełnisz przestępstwo ale jak jesteś sędziną to h.. Ci zrobią!!!! I Ona uczy prawa!!!! Biedni ludzie(młody chłopak) cierpią przez takich H..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa" - testament jest fałszywy ale jak to przyjmie sąd w którym pracuje "sedzia" sprawca fałszerstwa? Ciekawe jak to się zakończy i czy winowajca dostanie jakąś karę. Bo u nas są ważni i ważniejsi, a o zgrozo sami sądzą w swojej sprawie. Jak prawnicy się nawzajem kryją i tuszują swoje przewinienia to powszechnie wiadomo. Pytam gdzie jest wymiar sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śledzimy sprawę od początku i traciliśmy już nadzieję że coś w niej drgnie na plus P. Zarębów A tu niespodzianka. Mamy nadzieję że winni odpowiedzą za swoje czyny!!!!! Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszki to okolica Wojciechowa - daleko jej do Nałęczowa.
A Tobie daleko do inteligencji Tak tak to jest bardzo ważne w tej sprawie.((( Co za id...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że "sprawiedliowść "wreszcie wygra i ta sprawa będzie przestrogą dla innych ludzi na świeczniku, żeby w przyszłości nie zdarzały się tego typu sprawy, chociażby ze strachu, aby nie wyszło na światło dzienne więcej oszustw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zaręba, życzę powodzenia i wygranej z tą mafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pensjonat to miało być piękne miejsce. Ja jako malarz krajobrazów byłem zachwycony możliwością odpoczynku i tworzenia prac na widokowej wieży która miała tam być między innymi. Wielka szkoda młodego mężczyzny który tyle zainwestował (pracy i pieniędzy) Mam nadzieję że jeszcze zasiądę tam i namaluję obraz. Z całym szacunkiem i życzenimi powodzenia i WYGRANEJ bo wierzę że Państwo wygracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko rozszerzyć tę sprawę na całą Polskę wykorzystać to że "Wprost" ujawnił taśmy z podsłuchów i do walić im więcej, niech ludzie przejrzą na oczy, że politycy który też są wspomnieni w poprzednim artykule trzymają się stołków, a organy ścigania nic z tym nie robia, a cierpią tylko nie winni ludzie tacy jak Pastwo Zarębowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Oczywiście im wyższe stołki tym większa bezkarności. Jedno wielkie bezprawie, Ręka rękę myje a wszyscy dookoła udają ślepych bo nie chcą stracić swoich stanowisk. Przydało by się nagłaśniac takie sprawy i cos z tym robić, a nie być ślepym na czyjeś nieszczęście. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie sprawy i życzę dużo zdrowia żeby móc cieszyć się tym zakończeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa pani Krystyna jest mi znana od niemal początku, mieszkam za granicą od lat ale znajomy prawnik z polski mi opowiadał o tej sprawie, szkoda młodego chłopaka, bo przez takich hu## można dostać pierdolca. tu też dzieją się dziwne rzeczy w sądach ale żaden człowiek nie zostaje ot tak sobie głębiny i pozbawiony marzeń i planów w tak brutalny sposób i nie zostaje bez niczego . Tu (Ameryka) sędziowie bali by się robić takie przekręty, po pierwsze takie sprawy są tak nagłaśniane ze pozniej sędzia boi się wyjść z domu , po drugie tu ludziom ułatwia się wszystko żeby nie wtracali sie do polityki. Każdy ma co chce i kazdy jest zadowolony. Powinni oddać pani krystynie to co jej się należy, a nie było by z tego tyle szumu i problemów dla wszystkich. A w takim wypadku p. Krystyna i inni ludzie zainteresowani ta sprawa powinni dać sedzinie i wszystkim zamieszanym w tą sprawę osób, tak po dupie żeby już nigdy nie mogli sprawić nikomu problemów. Wyżej sraja niz dupy mają. Ale jeszcze chwila a zaczną ze strachu srać pod siebie, pierdolone dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...