Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka była przyczyna legitymowania i podstawa prawna legitymowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawa prawna to art. 15 Ustawy o Policji moim zdaniem brak było tutaj podstawy faktycznej która musi wystąpić aby można było podjąć legitymowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan D.zaraz dostanie bieguneczki i chłopaków ukarze bo to tylko plebs. Będzie postępowanie i zaoszczędzi. Taki jest w Lublinie prykaz od pana D.karać za wszystko i szukać by uwolnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariatkę w tym kraju ostatnio nie brakuje... Szczególnie s warszafffce ale ze w Lbn ??? To juz dziwne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci bez wątpienia odrobinkę się wygłupili, ale czy warto o tym pisać? Zostali wysłani na interwencje przez swoich przełożonych, ale to nie oficer, ale właśnie krawężnik otrzyma kopa w jaja od komendanta ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany ale te kobiety znalazły sobie sposób na swoje pięć minut chyba w związkach im za dobrze nie idzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle - brzydkie feministki. Dziewczyny, apeluję - zadbajcie o siebie, o swoją kobiecość, a i zwolenników wam przybędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrusza mnie operatorka kamery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie kabaciński, szukaj pan se roboty...chociaż znając te nasze polityczne gnidy pewnie przeskoczy do eselde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci podpisali klauzulę sumienia i stąd pewnie ta interwencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, wiadomo ;)  Z chwilą podania swoich danych osobowych, Policjanci wpisują te dane do swoich baz danych jako legitymowane osoby i z jakimś tam komentarzem. Po kilku latach  takie dane  nigdy nie likwidowane mogą być podawane jako szczera prawda. Napiszą np. zakłocali spokój publiczny I jak po kilku latach te osoby udowodnią że tak nie było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nora, sorry - jesteś "słodka .... " ( końcówkę sama sobie dodaj) żal mi Cię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nora, sorry - jesteś "słodka .... " ( końcówkę sama sobie dodaj) żal mi Cię!
Pozwól że ja ocenię albo inny duży Wacek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, zyjemy w państwie gdzie każdy wszystko może, jak ma władzę. A człowiek ma obowiązek tylko trzymać gębę na kłudkę i dac się poniżac w imię patriotyzmu. Lepiej żeby tego kraju nie było, bo sami nie dbamy o jego obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Policji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
feministki to lewackie ,pasożytnicze szmaty,antykobiety !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...