Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dystrybutory na stacjach się mylą. Zawsze na niekorzyść kierowcy

Utworzony przez Ewa, 31 marca 2015 r. o 13:53
jeden traci, drugi zyskuje... wszędzie tak jest! smutne ale teraz taki świat... pracodawcy też bogacą się kosztem pracowników pracujących za najniższą krajową... (brak słów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? Konsekwencje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tankując do kanistra metalowego 10 l wchodzi ,dziwnym trafem 11.4 l........  czary ????? magia ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani czary, ani magia. Weszło ~10 l, a dystrybutor pokazał 11,4 l. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto stworzył takie idiotyczne prawo, od lat wiadomo że na stacjach benzynowych kradną, to stwarza się taki idiotyczny przepis że o zamierzonej kontroli trzeba zawiadomic na 7 dni przed, jaki złodziej nie nie wyreguluje urzadzenia majac na to tyle dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powiedzicie, szczerze - czemu to nikogo nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tankując do kanistra metalowego 10 l wchodzi ,dziwnym trafem 11.4 l........  czary ????? magia ?????
Dostałeś 10l wątpliwej jakości paliwa i 1,4 wody żródlanej,a kanister  poprostu spóchł. Złodzieje muszą odejśc,tak ze stacji paliw jak i z tego pier dolonego rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i powiedzicie, szczerze - czemu to nikogo nie dziwi?
Siedem lat rządów i złodzieje POLAKÓW do tego przyzwyczili,to jest porostu normalka, zwykłe tam DYMANIE ,żadne mecyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to możliwe by do butli gazowej 30 litów mogło  wejść gazu 45 to dopiero ciekawostka dla uczonych takie mamy stacje .Cóż wszędzie kradną na umór a ludzie klepią biedę jak cholera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje na stacji paliw, mamy układy z tymi co wzorcują nasze liczniki, jak byście chcieli żebyśmy byli do tyłu? jesteśmy i bedziemy zawsze do przodu, a jak daleko do przodu to zależy ile dostanie w łapę wzrzorzec pospolity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POLSCE KATO MATECZNIKU, WSTECZNICTWA, ŻŁODZIEJSTWA I CWANIACTWA, POLAK ŁADUJE POLAKA !!!TAKI NASZ NARODOWY SPORT, OKRADANIE SIĘ NA WZAJEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to ciekawe co się dzieje na stacjach. Mam zbiornik 55 l to pan ze stacji zatankował mi 65 l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubię czytać bzdury, osób które kompletnie nie maja pojęcia w temacie. Żaden głąb nie pomyśli o tym jak by przelał np. do samochodu paliwo z kanistra dokładnie 10 litrowego, gdzie nalanie pod korek miaruje dokładnie 10 litrów. A druga sprawa gdzie się maja podziać opary paliwa w tym kanistrze? Logiczne, że kanister jest bardziej pojemny. Z gazem jest tak samo do zbiornika 35l powinno się wlać około 26 litrów gdzie 15% ma zostać puste żeby gaz się mógł rozprężać. A jak wejdzie 34l hur dur stacja kradnie. To nic że zawór w butli nie odbił nalało do pełna a jeden z drugim zrobił 150 km więcej.   W żaden sposób nie usprawiedliwiam stacji tym bardziej małych cwaniackich na wioskach gdzie "przedsiębiorca" chce się dorobić na biednych ludziach.    Tankuje tylko na dużych stacjach które nie mogą sobie pozwolić na utratę renomy, bo to robi antyreklamę nie na jedną stacje tylko całą sieć. Na tej stacji co ja tankuje stale przekłamanie w litrach jest ale na poziomie 0,05% na litr. Mieści się w normie Kontrole urzędu miar są raz do roku bo w danym dystrybutorze kończy się legalizacja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to możliwe by do butli gazowej 30 litów mogło  wejść gazu 45 to dopiero ciekawostka dla uczonych takie mamy stacje .Cóż wszędzie kradną na umór a ludzie klepią biedę jak cholera 
Sprawdź lepiej w papierach jaką masz pojemność butli nie rób wstydu na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to możliwe by do butli gazowej 30 litów mogło  wejść gazu 45 to dopiero ciekawostka dla uczonych takie mamy stacje .Cóż wszędzie kradną na umór a ludzie klepią biedę jak cholera 
Sprawdź lepiej w papierach jaką masz pojemność butli nie rób wstydu na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubię czytać bzdury, osób które kompletnie nie maja pojęcia w temacie. Żaden głąb nie pomyśli o tym jak by przelał np. do samochodu paliwo z kanistra dokładnie 10 litrowego, gdzie nalanie pod korek miaruje dokładnie 10 litrów. A druga sprawa gdzie się maja podziać opary paliwa w tym kanistrze? Logiczne, że kanister jest bardziej pojemny. Z gazem jest tak samo do zbiornika 35l powinno się wlać około 26 litrów gdzie 15% ma zostać puste żeby gaz się mógł rozprężać. A jak wejdzie 34l hur dur stacja kradnie. To nic że zawór w butli nie odbił nalało do pełna a jeden z drugim zrobił 150 km więcej.   W żaden sposób nie usprawiedliwiam stacji tym bardziej małych cwaniackich na wioskach gdzie "przedsiębiorca" chce się dorobić na biednych ludziach.    Tankuje tylko na dużych stacjach które nie mogą sobie pozwolić na utratę renomy, bo to robi antyreklamę nie na jedną stacje tylko całą sieć. Na tej stacji co ja tankuje stale przekłamanie w litrach jest ale na poziomie 0,05% na litr. Mieści się w normie Kontrole urzędu miar są raz do roku bo w danym dystrybutorze kończy się legalizacja. 
Nie do konca masz racje. Swego czasu tanskowałem gaz na Lukoilu w Zakopanem. Miałem butle 45 l w której mieściło się ok 36 litrów gazu. Zawsze jak tankowałem w Lublinie to faktycznie mieściło się te 35-36 litrów gazu a na wymienionej stacji jakimś cudem zmieściło się 42 litry. Nadmieniam że zawór odcinający był sprawny ponieważ później zatankowałem już tutaj w Lublinie i było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POlsce każdy każdego za wszelką cenę chce oszukac.Nikomu nie można ufać,takim jesteśmy narodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W POlsce każdy każdego za wszelką cenę chce oszukac.Nikomu nie można ufać,takim jesteśmy narodem.
Nauka idzie z góry,z rządu,Sejmu ,od tych których wybrałeś !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...