Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów. Żaden z ich winy

Utworzony przez Dawca, 26 sierpnia 2014 r. o 06:02 Powrót do artykułu
Ten traktorem jechał jak wariat wsadzić go na dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mam obawy jak wyjeżdżam z podporządkowanęj czy nie trafię na przecinaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...kierowca busa, który podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście w momencie, gdy był przez niego wyprzedzany..." Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo na mój mały rozumek, to motocyklista wyprzedzał na skrzyżowaniu, więc gdzie wina kierowcy busa? A nawet jeśli skręcał w lewo na czymś innym niż skrzyżowanie(?), to, jeśli włączył kierunkowskaz, nie wiem gdzie mogła być jego wina.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Sprawcą kolizji był 26-letni kierowca busa, który podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście w momencie, gdy był przez niego wyprzedzany - informują policjanci.  
Jezeli kierowca busa miał włączony kierunkowskaz to istnieją przesłanki co do braku podstawowej znajomości przepisów mundurowych.Sprawa powinna trafić do sądu i kierowca powinien złozyć skargę do wojewódzkiej na policjantów o niekompetencję. No,jezeli nie mial tego migacza to przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli kierowca busa miał włączony kierunkowskaz to istnieją przesłanki co do braku podstawowej znajomości przepisów mundurowych.Sprawa powinna trafić do sądu i kierowca powinien złozyć skargę do wojewódzkiej na policjantów o niekompetencję. No,jezeli nie mial tego migacza to przepraszam.
Miał czy nie miał i tak nie mógł skręcić w chwili kiedy motocyklista był na lewym pasie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...kierowca busa, który podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście w momencie, gdy był przez niego wyprzedzany..." Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo na mój mały rozumek, to motocyklista wyprzedzał na skrzyżowaniu, więc gdzie wina kierowcy busa? A nawet jeśli skręcał w lewo na czymś innym niż skrzyżowanie(?), to, jeśli włączył kierunkowskaz, nie wiem gdzie mogła być jego wina.
Przerażają mnie ludzie z takim podejściem jak Ty. Nawet jeśli masz włączony kierunkowskaz w lewo w żadnym wypadku nie upoważnia Cię to do skrętu jeśli na lewym pasie znajduję się inny pojazd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to na skrzyżowaniach można jezdzic lewym pasem i wyprzedzać ,skrzyzowania są po to by na nich własnie skręcać a nie wyprzedzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to na skrzyżowaniach można jezdzic lewym pasem i wyprzedzać ,skrzyzowania są po to by na nich własnie skręcać a nie wyprzedzac
A kto powiedział, że to było skrzyżowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne w obu przypadkach zawinili motocykliści, ale winę za zdarzenie poniosą kierowcy pojazdów w które uderzyli - dlatego tak bardzo lubimy motocykle. Manewr skrętu w lewo dla traktora trwa do 10 sekund przez ten czas motocykl przejedzie 555m (zakładam prędkość motocyklisty na skromne 200km/h). Traktorzysta nie ma szans uniknąć zderzenia! Kiedy rozpoczynał swój manewr motocykla nie widział!!! Oczywiście motocykl hamował i zderzenie nastąpiło przy prędkości 50km/h, ale jak to teraz udowodnić skoro motocyklista twierdzi, że poruszł się stale z prędkością 50km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne w obu przypadkach zawinili motocykliści, ale winę za zdarzenie poniosą kierowcy pojazdów w które uderzyli - dlatego tak bardzo lubimy motocykle. Manewr skrętu w lewo dla traktora trwa do 10 sekund przez ten czas motocykl przejedzie 555m (zakładam prędkość motocyklisty na skromne 200km/h). Traktorzysta nie ma szans uniknąć zderzenia! Kiedy rozpoczynał swój manewr motocykla nie widział!!! Oczywiście motocykl hamował i zderzenie nastąpiło przy prędkości 50km/h, ale jak to teraz udowodnić skoro motocyklista twierdzi, że poruszł się stale z prędkością 50km/h.
Stuknij się w główkę i nie wypisuj durnot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam *H*** sam się stuknij w pustą makówkę i napisz konkretnie do czego masz zastrzeżenia. Myślisz może, że założenie 200km/h dla motocykla to przesada? A może wg ciebie traktor z doczepioną maszyną rolniczą skręci w lewo w polną drogę w ułamek sekundy? Wiem, że to może być dla ciebie wysiłek i ból, ale spróbuj i rozwiń myśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie denerwują nawiedzeni kolesie w tych śmiesznych strojach, którzy produkują się w TV i robią z motocykla niemal religię i jacy oni są super i jak przestrzegają przepisy i jacy kierowcy w puszkach są fe.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie denerwują takie burole jak wy którzy twierdzą,że "nie lubią motocykli" nie lubią bo wiedzą,że są pantoflami i ich baby nie pozwolą im na taką zabawke a poza tym trzeba miec kase na taki sprzęt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Superbike: Masz kasę i chcesz się bawić? Proszę bardzo, kup lub wynajmij tor wyścigowy i się baw do woli, ale drogi publiczne to nie plac zabaw! Właśnie dlatego nie lubimy Was motocyklistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...