Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi pogrom królików w Miłocinie. Kto lub co je zabiło?

Utworzony przez aaa, 7 października 2014 r. o 14:23 Powrót do artykułu
to ciupakabra!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamach! W 30sek. na zdjęciu słychać strzały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze się Chupacabra ;) Chupacabra to potwur{lub chybryda)ktury jest podobny do szarego psa bez śerści.Wyróżnia się tym że ma długie tylne łapy,szpiczasty pysk i...wsysa krew z domowych zwierząt.Nie zmyślam!jest wiele dowodów!był kiedyś przypadek że domowe zwierzęta były zabite i całkiem pozbawione krwi.Było wiele takich przypadków.Były nawet nagrania!ale Chupacabra to itak niewyjaśniona zagadka,ale niemartw się,Chupcabary są w texasie,napewno nie w polse ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Parę lat temu miałem podobny przypadek i powiem tylko tyle ze to robota nie jakiegos tam dzikiego zwierzęcia czy cos tylko po prostu to zrobił  PIES MYŚLIWSKI jestem tego pewny w 100% Sprawdzie czy w okolicy nie ma ktoś takich piesków bo to ich robota Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nim przeczytałam komentarz o psie myśliwskim, pierwsze, co pomyślałam, to że była to łaska. To malutkie zwierzątko jest niesamowicie sprytne i silne- na własne oczy widziałam jak walczyła z młodym, ale całkiem dużym zającem! Zając w końcu padł! A przecież ona była aż kilka razy mniejsza od niego. Łaska wysysa też krew z ofiary, dusi. Więc jestem bardzo ciekawa co powie wynik owej sekcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nim przeczytałam komentarz o psie myśliwskim, pierwsze, co pomyślałam, to że była to łaska. To malutkie zwierzątko jest niesamowicie sprytne i silne- na własne oczy widziałam jak walczyła z młodym, ale całkiem dużym zającem! Zając w końcu padł! A przecież ona była aż kilka razy mniejsza od niego. Łaska wysysa też krew z ofiary, dusi. Więc jestem bardzo ciekawa co powie wynik owej sekcji.
  I dodam, że jest w stanie wydusić dużą ilość drobiu, więc królików również ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nim przeczytałam komentarz o psie myśliwskim, pierwsze, co pomyślałam, to że była to łaska. To malutkie zwierzątko jest niesamowicie sprytne i silne- na własne oczy widziałam jak walczyła z młodym, ale całkiem dużym zającem! Zając w końcu padł! A przecież ona była aż kilka razy mniejsza od niego. Łaska wysysa też krew z ofiary, dusi. Więc jestem bardzo ciekawa co powie wynik owej sekcji.
  I dodam, że jest w stanie wydusić dużą ilość drobiu, więc królików również ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zainwestować w jakaś kamerkę i zainstalować wszystko się wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem trzeba zbadać czy to nie chupacabra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrobił Leniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze się Chupacabra ;) Chupacabra to potwur{lub chybryda)ktury jest podobny do szarego psa bez śerści.Wyróżnia się tym że ma długie tylne łapy,szpiczasty pysk i...wsysa krew z domowych zwierząt.Nie zmyślam!jest wiele dowodów!był kiedyś przypadek że domowe zwierzęta były zabite i całkiem pozbawione krwi.Było wiele takich przypadków.Były nawet nagrania!ale Chupacabra to itak niewyjaśniona zagadka,ale niemartw się,Chupcabary są w texasie,napewno nie w polse ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisze się Chupacabra ;) Chupacabra to potwur{lub chybryda)ktury jest podobny do szarego psa bez śerści.Wyróżnia się tym że ma długie tylne łapy,szpiczasty pysk i...wsysa krew z domowych zwierząt.Nie zmyślam!jest wiele dowodów!był kiedyś przypadek że domowe zwierzęta były zabite i całkiem pozbawione krwi.Było wiele takich przypadków.Były nawet nagrania!ale Chupacabra to itak niewyjaśniona zagadka,ale niemartw się,Chupcabary są w texasie,napewno nie w polse ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczysz pisać Chupacabra a który i potwór przez u wstyd się popisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jakaś królicza ustawka. Klan królików z sąsiedniej okolicy w tym maczał łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło po pierwszym razie zamontować najtańszą kamerę...jak widać Polak nie mądry nawet po szkodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...