Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga krajowa nr 19 zablokowana. Rolnicy domagają się wyższych cen

Utworzony przez Anon, 20 lipca 2014 r. o 14:33
Zaraz zaraz, ktoś im kazał uprawiać tą porzeczkę ?? Nie odpowiada cena 80gr, to nie sprzedawajcie. Nie powiem 80gr/kg uważam za żałosną kwotę, ale do licha - jak już coś uprawiacie to uprawiajcie z głową. Szkoda że w tym rejonie nie spadł grad, to były by chociaż zapomogi, bo po co się ubezpieczać i liczyć na odszkodowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorą dotacje i mają w ch**j kasy i wiecznie im źle. Powinna jakaś kontrola od czasu do czasu się przejść i sprawdzać co z hajsem robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pojeby. Jak się nie podoba i nie opłaca  uprawa porzeczek to likwiduje się plantację i można się zatrudnić przy roznoszeniu ulotek lub wyjechać zbierać jabłka lub szparagi u Niemca. Ale to takie typowo polskie, że polak potrafi tylko narzekać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pojeby. Jak się nie podoba i nie opłaca  uprawa porzeczek to likwiduje się plantację i można się zatrudnić przy roznoszeniu ulotek lub wyjechać zbierać jabłka lub szparagi u Niemca. Ale to takie typowo polskie, że polak potrafi tylko narzekać 
Szparagi u Niemca ? tam trzeba dupy dawać i bruzdę Niemcowi lizać,nie ma żadnych perspektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przyjdz na wieś pojebie jeden, drugi !!!!! Możesz też brać tą kase, robić w pełnym słońcu.Nawet się do pośredniaka nie zapisze w kolejkę po pracę, bo mi sie nie należy!!!!! Ja popadłem w dwa dołki porzeczka i wiśnia. Dzieci za co do szkoły wyśle?! Takich pojebów jak wy g...no obchodzi,zapomnieli jakie mają korzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grad był, jak chcesz wiedzieć to prawie żadna firma ubezpieczeniowa nie chce słyszeć o ubezpieczeniach, a jeśli już są to cena ubezpieczenia za ha jest bardzo wysoka. Zlikwidować plantację, czemu nie?!  Tylko w naszym państwie za co się weźmiesz to wszędzie zaczyna się dno. Rozdawanie ulot - nie mamy nic przeciwko, tylko że to najczęściej zasilanie szarej strefy bez umów, a poza tym czy tysiące osób mają roznosić ulotki. W kwestii dotacji odsyłam na stronę ARiMR i MiNROL, znajdziecie dokładne jakie "kokosy" dostają rolnicy. Po drodze sprawdźcie cennik środków ochrony roślin i nawozów, może Wam się co nieco w głowach rozjaśni..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna siłą usunąć to stado warchołów i jeszcze skierować sprawę do sądu za utrudnianie ruchu. Jakby warchoły zapłaciły grzywnę po 5000zł odechciałoby się im blkowania drogi i głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pośredników trzeba pogonić, będzie spokój. Skupują za grosze, a sprzedają 700 % drożej chuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna siłą usunąć to stado warchołów i jeszcze skierować sprawę do sądu za utrudnianie ruchu. Jakby warchoły zapłaciły grzywnę po 5000zł odechciałoby się im blkowania drogi i głupot
Pedałku, to jest legalny protest. Idz do szkoly bo na wsi bardziej kształceni jak ty ,na to wygląda!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z was nie ma pojęcia o kosztach jakie trzeba ponieść przy tego typu uprawach, w rolnictwie widzicie tylko dopłaty i niski krus i jeździcie po tych rolnikach jak to oni narzekają tylko.  Owszem narzekają, a co mają się cieszyć kiedy trzeba owoc oddać za cenę, która nie zawsze opkryje nawet całe koszty? A z czego żyć przez resztę roku? Tymczasem sami też narzekacie jak to rolnikom jest dobrze a wam (znaczy miastowym chyba bo domyślam się że to mieszczuchy tak ostro w klawiaturę klepią) źle. Przeprowdźcie się więc na wieś przecież kasa sama będzie rzeką płynęła, na co jeszcze czekacie. Będziecie mieli fury i domy jak ludzie na wsi, fury i domu które to was tak kolą w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z was nie ma pojęcia o kosztach jakie trzeba ponieść przy tego typu uprawach, w rolnictwie widzicie tylko dopłaty i niski krus i jeździcie po tych rolnikach jak to oni narzekają tylko.  Owszem narzekają, a co mają się cieszyć kiedy trzeba owoc oddać za cenę, która nie zawsze opkryje nawet całe koszty? A z czego żyć przez resztę roku? Tymczasem sami też narzekacie jak to rolnikom jest dobrze a wam (znaczy miastowym chyba bo domyślam się że to mieszczuchy tak ostro w klawiaturę klepią) źle. Przeprowdźcie się więc na wieś przecież kasa sama będzie rzeką płynęła, na co jeszcze czekacie. Będziecie mieli fury i domy jak ludzie na wsi, fury i domu które to was tak kolą w oczy.
Popieram twoją wypowiedz!!!! Mają prace od 8 do17 i weekend wolny.My na wsi tego nie doświadczamy. Doplaty jak dla mnie to była bzdura. Dajcie zarobic za rozsądną cene!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna siłą usunąć to stado warchołów i jeszcze skierować sprawę do sądu za utrudnianie ruchu. Jakby warchoły zapłaciły grzywnę po 5000zł odechciałoby się im blkowania drogi i głupot
Wystarczy tylko żeby tuskojeby i gumofilce ustąpiły a wróci normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna siłą usunąć to stado warchołów i jeszcze skierować sprawę do sądu za utrudnianie ruchu. Jakby warchoły zapłaciły grzywnę po 5000zł odechciałoby się im blkowania drogi i głupot
Co to jest tępy,niewykształcony,miastowy Bucu " blikowanie drogi " tępy jesteś jak DZIDA !!!  Takich matołów mamy dużo i dlatego jest tak jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekają na swój biedny los ci przedsiębiorcy od porzeczek a ludzi zatrudniają do zbioru na czarno, nie płacą podatków, nie ubezpieczają pracowników i za to też powinni beknąć nie tylko za te blokady. Co robi urząd skarbowy??????? Co robi inspekcja pracy?????? Chyba urzędasy wcinają pączki i piją kawę zamiast kontrolować takich przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekają na swój biedny los ci przedsiębiorcy od porzeczek a ludzi zatrudniają do zbioru na czarno, nie płacą podatków, nie ubezpieczają pracowników i za to też powinni beknąć nie tylko za te blokady. Co robi urząd skarbowy??????? Co robi inspekcja pracy?????? Chyba urzędasy wcinają pączki i piją kawę zamiast kontrolować takich przedsiębiorców.
coco-jumbo czy KAPUSTA ? ojciec,rodzina też kapuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem też ze wsi, nie jakiś tam miastowy kmiot.I jak widzę tych niegospodarnych plantatorów to mi się zygać chce. To są nieudacznicy życiowi, mało przedsiębiorczy ludzie, bez pomysłu i do tego głupki. Tacy nigdy do niczego nie dojdą i zawsze będą biadolić. Przecież jest logiczne że jak coś nie idzie, traci się, firma się nie rozwija to należy się przebranżowić. Zamknąć interes i zająć się czymś innym, w coś innego inwestować. Mając ziemię tylko głupek nie umie jej wykorzystać. Ja mam 18 hektarów i nie narzekam, powodzi mi się całkiem dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem też ze wsi, nie jakiś tam miastowy kmiot.I jak widzę tych niegospodarnych plantatorów to mi się zygać chce. To są nieudacznicy życiowi, mało przedsiębiorczy ludzie, bez pomysłu i do tego głupki. Tacy nigdy do niczego nie dojdą i zawsze będą biadolić. Przecież jest logiczne że jak coś nie idzie, traci się, firma się nie rozwija to należy się przebranżowić. Zamknąć interes i zająć się czymś innym, w coś innego inwestować. Mając ziemię tylko głupek nie umie jej wykorzystać. Ja mam 18 hektarów i nie narzekam, powodzi mi się całkiem dobrze.
proste jak taki jesteś madry to napisz jak to pokonać co ci szkodzi a przedewszystkim podpisz sie bo inaczej jestes klamca. grot@spoko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem też ze wsi, nie jakiś tam miastowy kmiot.I jak widzę tych niegospodarnych plantatorów to mi się zygać chce. To są nieudacznicy życiowi, mało przedsiębiorczy ludzie, bez pomysłu i do tego głupki. Tacy nigdy do niczego nie dojdą i zawsze będą biadolić. Przecież jest logiczne że jak coś nie idzie, traci się, firma się nie rozwija to należy się przebranżowić. Zamknąć interes i zająć się czymś innym, w coś innego inwestować. Mając ziemię tylko głupek nie umie jej wykorzystać. Ja mam 18 hektarów i nie narzekam, powodzi mi się całkiem dobrze.
Widze kolego noga ci się jeszcze nie poślizgneła!! Ale nie matr sie ten rok i przyszly bedziemy już na jednym wózku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekają na swój biedny los ci przedsiębiorcy od porzeczek a ludzi zatrudniają do zbioru na czarno, nie płacą podatków, nie ubezpieczają pracowników i za to też powinni beknąć nie tylko za te blokady. Co robi urząd skarbowy??????? Co robi inspekcja pracy?????? Chyba urzędasy wcinają pączki i piją kawę zamiast kontrolować takich przedsiębiorców.
Urząd skarbowy nic nie robi,inspekcja też nic,wszystko leży,nikt i nic nie kontroluje,po co cały ten monitoring,tyle milionów poszło się jebać,Tuskojeby i gumofilce muszą odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest tępy,niewykształcony,miastowy Bucu " blikowanie drogi " tępy jesteś jak DZIDA !!!  Takich matołów mamy dużo i dlatego jest tak jak jest.
    O właśnie, takie masz zdanie o swoich docelowych konsumentach, dla których to uprawiasz - co jest twoim źródłem dochodu. Dziękuję bardzo, teraz porzeczki nie wezmę do ust. Sam se żryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...