Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może po prostu zabrakło psychologa i wsparcia najbliższej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia nie opisana ludzkimi słowami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. ale jak można zostawić tak chore dziecko bez opieki na noc. Gorącza po podaniu leku wraca zwykle po 3 godzinach. Nie wiem jaka to rodzina, ale są rodziny zastępcze dla których liczy się tylko kasa, a ta jest nie mała bo nawet z 1,5 tys. na dziecko. I jeszcze jedno nikt specjalnie nie sprawdza takich rodzin, owszem przychodzą panie z mopsku ale zwykle to niewykwalifikowane babory, które prace dostały po znajmości. Bo kto widział w urzędzie rzetelnie przeprowadzony konkurs na tak odpowiedzialne stanowisko pracy. Dlatego mamy takie dramaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. ale jak można zostawić tak chore dziecko bez opieki na noc. Gorącza po podaniu leku wraca zwykle po 3 godzinach. Nie wiem jaka to rodzina, ale są rodziny zastępcze dla których liczy się tylko kasa, a ta jest nie mała bo nawet z 1,5 tys. na dziecko. I jeszcze jedno nikt specjalnie nie sprawdza takich rodzin, owszem przychodzą panie z mopsku ale zwykle to niewykwalifikowane babory, które prace dostały po znajmości. Bo kto widział w urzędzie rzetelnie przeprowadzony konkurs na tak odpowiedzialne stanowisko pracy. Dlatego mamy takie dramaty...
Dramaty będą cały czas !  tusk odejdzie dramaty się skończą,kumoterstwo i wszech obecny nePOtyzm. Kolesiostwo , kumoterstwo zjada wszystko w tym kraju, czy POtrzebny nam drugi Majdan ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zauważasz "nie wiem jaka to rodzina". Skoro nie wiesz to nie komentuj i nie zestawiaj ogólnych zarzutów z tą konkretną rodziną. Poprzez takie zestawienie sugerujesz, że jakieś nieprawidłowości mogły mieć tu miejsce. Zastanów się czy kogoś w ten sposób nie krzywdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, apeluję do Was! Nie piszcie głupot bo nie znacie sprawy. Możecie komuś wyrządzić tylko jeszcze większą krzywdę. To przede wszystkim do Anieli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, apeluję do Was! Nie piszcie głupot bo nie znacie sprawy. Możecie komuś wyrządzić tylko jeszcze większą krzywdę. To przede wszystkim do Anieli. 
Aniela ma rację,nima piniędzy na nic !!!  opieka zdrowotna leży,opieka socjalna leży,jedno wielkie sQrwysyństwo i ogromny wyzysk nastało wraz z tymi rządami żydo-komuny. !!!  Władek przykro mi ale się mylisz,chyba że jesteś jednym z tych czerwonych oprawców. Szacun dla ciebie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś się pofatygował i sprawdził informację, że dziecko miało niedowagę, bo matka piła w ciąży????!!!! dziecko z rodziny patologicznej zawsze gorzej się rozwija. w rodzinie zastępczej było otoczone opieką, szkoda dziecka, to był nieszczęśliwy wypadek!! człowiek odebrał sobie życie, bo ktoś wydał wyrok zanim cokolwiek zweryfikowano, został zaszczuty przez pana prokuratora!!!!będzie go miał na sumieniu!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wstanie opisać słowami tej tragedii. Miałem tę przyjemność poznać i Dziecko i Opiekuna. Dziecko było pogodne i słodkie a Opiekun był bardzo fajnym i wrażliwym człowiekiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś się pofatygował i sprawdził informację, że dziecko miało niedowagę, bo matka piła w ciąży????!!!! dziecko z rodziny patologicznej zawsze gorzej się rozwija. w rodzinie zastępczej było otoczone opieką, szkoda dziecka, to był nieszczęśliwy wypadek!! człowiek odebrał sobie życie, bo ktoś wydał wyrok zanim cokolwiek zweryfikowano, został zaszczuty przez pana prokuratora!!!!będzie go miał na sumieniu!!!
  Nie zgadzam się z tym. Prokurator wykonywał tylko swoją pracę, bo jak by nie było zmarło dziecko. A od oceny i wyroków to jest sąd. Oprócz gorączki są jeszcze inne objawy śródmiąższowego zapalenia płuc. Wszystko to musi sprawdzić prokuratura bo od tego jest. A komentarze są neutralne i nikt tu nikogo nie atakuje. A z wpisem Anieli zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cudowni ludzie, którzy przyjeli pod swój dach dzieci pokrzywdzone przez  złych rodziców!!! Oni otaczali ich prawdziwą opieka i nie robili tego dla kasy bo widać było w nich prawdziwa miłość i troskę dla tych dzieci.  Nikt nigdy nie miał do nich żadnych zarzutów.  Dla tej rodziny to prawdziwa tragedia. Ta Kobieta została teraz sama z tym wszystkim i niewiadomo jak ona się z tego podniesie. Nie piszcie głupot jak nie znaliście ludzi!!!!!. Wiem... jest nagonka na rodziny zastępcze. Są przypadki bicia, znęcania się  i to jest fakt ale ta rodzina była cudowną rodziną i stał się po prostu nieszczęśliwy wypadek!!!  Trzeba otoczyć ta kobietę teraz troską i wsparciem  a na pewno nie  oskarżać. Media pewnie zrobią swoje, wywleką  pewnie jakieś bzdury które nie maja nic wspólnego z prawdą żeby tylko upodlić człowieka i dobić do konca. Ale to nie ma się co dziwić bo pismaki w naszym kraju są na najniższym poziomie!!! Trzeba takich ludzi bronić a nie oczerniać!!!!!!1    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniela ma rację,nima piniędzy na nic !!!  opieka zdrowotna leży,opieka socjalna leży,jedno wielkie sQrwysyństwo i ogromny wyzysk nastało wraz z tymi rządami żydo-komuny. !!!  Władek przykro mi ale się mylisz,chyba że jesteś jednym z tych czerwonych oprawców. Szacun dla ciebie !!
Natalko, dla Ciebie mogę być i "czerwonym oprawcą". Nie zależy mi. Zastanów się zanim coś napiszesz. Skąd wiesz, że w tym wypadku brakowało pieniędzy? Skąd wiesz, że nie doszło do nieszczęśliwego wypadku? Skąd wiesz tak jak Aniela, że z dzieckiem postąpiono niewłaściwie? Czy zdajesz sobie sprawę jaka tragedia tam się rozegrała i rozgrywa? Może zwyczajnie wiem troche więcej na ten konretny temat niż Aniela i uważam, że w tym wypadku można się powstrzymac z komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramaty będą cały czas !  tusk odejdzie dramaty się skończą,kumoterstwo i wszech obecny nePOtyzm. Kolesiostwo , kumoterstwo zjada wszystko w tym kraju, czy POtrzebny nam drugi Majdan ??
Sory!!! Dziecko zmarło bo Tusk jest premierem!!! opiekun popełnił samobójstwo bo jest premierem!!!! wydarzyła się tragedia, a ludzie wypisuja takie rzeczy, nie przepadam za panem Tuskiem, ale ludzie ogarnijcie się!!!!! i najlepiej wszystko "zgonić" na pomoc społeczną>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory!!! Dziecko zmarło bo Tusk jest premierem!!! opiekun popełnił samobójstwo bo jest premierem!!!! wydarzyła się tragedia, a ludzie wypisuja takie rzeczy, nie przepadam za panem Tuskiem, ale ludzie ogarnijcie się!!!!! i najlepiej wszystko "zgonić" na pomoc społeczną>
Tusk,Tusk,Tusk,czytaj ze zrozumieniem,nie ma kasy na służbę zdrowia, na opiekę socjalną bo kradną i afery robią i dalej przyczyny nie widzisz ? a to że lekarzy się nie rozlicza za błędy lekarskie to czyja wina ? Tuska czy może Putina ??? otwórz oczy bo umrzesz i dalej będziesz taka przymulona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk,Tusk,Tusk,czytaj ze zrozumieniem,nie ma kasy na służbę zdrowia, na opiekę socjalną bo kradną i afery robią i dalej przyczyny nie widzisz ? a to że lekarzy się nie rozlicza za błędy lekarskie to czyja wina ? Tuska czy może Putina ??? otwórz oczy bo umrzesz i dalej będziesz taka przymulona.
To nie czas i miejsce na takie komentarze. czy Ty nie rozumiesz,że wydarzyła się TRAGEDIA!!! Przymulona to jestes Ty,bo nic nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czas i miejsce na takie komentarze. czy Ty nie rozumiesz,że wydarzyła się TRAGEDIA!!! Przymulona to jestes Ty,bo nic nie rozumiesz.
To ty wiedżmo jesteś przycięta !!  jak pewnych spraw się nie wyjaśni i ludzi odpowiedzialnych za to wszystko nie ukaże i nie odsunie od władzy to nadal będzie jeden wielki burdel a takich tragedii co raz to więcej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie czas i miejsce na takie komentarze. czy Ty nie rozumiesz,że wydarzyła się TRAGEDIA!!! Przymulona to jestes Ty,bo nic nie rozumiesz.
O czym ty komunistyczna świnio piszesz !! Tusk musi odejść i kropka bo już idę po dzieci do żłobka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego wcześniej takich problemów nie było ,tylko teraz jak Tusk i komuchy znowu przy wladzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież małym dzieciom nie wolno dawać paracetamolu!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. ale jak można zostawić tak chore dziecko bez opieki na noc. Gorącza po podaniu leku wraca zwykle po 3 godzinach. Nie wiem jaka to rodzina, ale są rodziny zastępcze dla których liczy się tylko kasa, a ta jest nie mała bo nawet z 1,5 tys. na dziecko. I jeszcze jedno nikt specjalnie nie sprawdza takich rodzin, owszem przychodzą panie z mopsku ale zwykle to niewykwalifikowane babory, które prace dostały po znajmości. Bo kto widział w urzędzie rzetelnie przeprowadzony konkurs na tak odpowiedzialne stanowisko pracy. Dlatego mamy takie dramaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...