Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostał 100 zł mandatu za nieprzyzwoite słowo. "Holera" w mandacie

Utworzony przez mara, 9 kwietnia 2014 r. o 06:39
Nie dziwię się, że ktoś nie wie jak poprawnie pisze się nieprzyzwoite słowa, bo przecież tego nie uczą w szkole, bo by uczyli  jednocześnie tych słów jako wyrażeń codziennych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policji. Warszawiak myśli że mu wszystko wolno. Na przyszłość będzie używał przekleństwa typu: motyla noga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrzcie ile słowa kosztują..... 14 000,- w ubiegłym roku z tytułu mandatów za słowa....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie, skąd wiecie jak on powiedział "holera" czy "cholera". Może policjant usłyszał "holera"? Ha, ha, ha!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, kto idzie do pracy w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POŁA to POŁA, nie wiadomo czy kiedykolwiek coś u nich jest w stanie się poprawić. Wszystko wina Tuska !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o co ten hałas. Przecież wiadomo że do policji, służb idą nie najlepsi ale z największymi plecami. Że pisać nie umie ... ale wierny tuskowi. Jak to mówią mierny ale wierny i takiej milicji trzeba temu nierządowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje opisać zabawy jakie robi policja z krasnegostawu w łopienniku.Ustawiają 2 samochody jeden nieoznakowany .Jeden na górze ,drugi w dole i łapią kierowców za mrugnięcie swiatłami.200 zł i 3 pkt..Jawne nabijanie kasy .W dodatku stusuja paragraf ,że jazda na niewłaściwych swiatłach,choć w sieci są wypowiedzi policjantów ,że mandat może być 100 zł z innego paragrafu za nadużywanie swiateł. Takie działanie nie poprawia bezpieczeństwa a policja powinna przenieść się na drogę za lasem ,gdzie kierowcy nieźle szaleją ,jadąc wczesniej wolno przez słupki -głupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam mandat z błędem w nazwisku przepisywanym z dowodu.. lubelscy nie są lepsi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wymagajcie od policjanta inteligencji,tam trafiają głąby, którzy nawet szewcami nie mogliby zostać, sam widziałem tłumy policjantów w niedzielnej szkółce uzupełniających wykształcenie na średnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką trzeba być niemyśląca cholerą żeby przyjąć taki mandat :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słórzba nie drórżba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki stary dowcip o milicjantach, że jeden umie pisać, a drugi czytać, dlatego chodzą parami. Widocznie ten pan z Warszawy trafił na tego, który umie czytać. Tylko pytanie, jakim cudem taki mózg w ogóle dostał się do policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu o 7 rano do mojego znajomego zapukało trzech policjantów z wydziału kryminalnego. Po wylegitymowaniu się zabrali  go na komendę, gdzie przez pół dnia składał wyjaśnienia. Okrutna zbrodnia, którą popełnił, polegała na tym, że w "bulu i nadzieji" znieważył prezydenta B. Komorowskiego.  Uczynił to przy pomocy słowa, które można pisać zarówno przez samo "h" i wtedy są w nim tylko trzy litery, jak i przez "ch" i wtedy są w nim cztery litery. Gdyby zatem policjant z drogówki wypisał mandat za użycie tego jakże pięknego wyrazu, to by takiego kompromitującego błędu nie zrobił. No chyba że zamiast przez "u" napisałby go przez "ó" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie w jakim to "miejscu niedozwolonym" przekraczał jezdnię... Pewnie było 90 metrów do przejścia, a normę mandatową trzeba wyrobić. Głupie mamy prawo, ale czasem mamy głupszych tych go strzegących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że kawały o policjantach to fikcja - myliłem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ta nasza polska polucja :D nie do podrobienia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nie dziwię policjantom, bo jeśli ktoś się dostał to będzie się trzymał stołka (każdy by tak zrobił). Natomiast dziwię się sekcji doboru, psychologom że wybierają ludzi którzy później robią z siebie pośmiewisko. Tylu naprawdę ogarniętych i inteligentnych ludzi odpada na testach kosztem kogo? Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przepadam za policja (a nie polucja "wporzo") ale to juz zwykle czepianie sie! nikomu z was nie zdarza sie popelnic bledu? zawsze piszecie poprawnie ze nawet prof. Miodek nie ma sie czego przyczepic? pozdrawiam! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa mandaty z niczego ale co tutaj się dziwic skoro muszą być "wyniki". Z drugiej strony przerażający jest fakt,ze prawo egzekwują funkcjonariusze nie mający do tego kompetencji :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...