Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Poszukuje dobrego i sprawdzonego fryzjera w Lublinie, który pomaluje, zetnie i upnie włosy na bal sylwestrowy. Wielokrotnie się już sparzyłam i podchodzę do tego tematu bardzo ostrożnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj, Ja ze swojej strony mogę polecić Cherry z Lublina. Salon mieści się na Willowej 36. Szczegóły dojazdu możesz znaleźć na Facebooku lub stronie www. Fryzjerka ma pewne oko i świetnie potrafi doradzić. Miałam problem z wypadającymi włosami i okazało się, że to wszystko przez szampon, który polecono mi w innym salonie. Przynajmniej raz w miesiącu przyjeżdżam z Lubartowa do Lublina z całą rodziną do Salonu Cherry i nie wyobrażam sobie innego fryzjera. POLECAM! Wpis edytowano Znalazłam jeszcze stronę internetową https://www.facebook.../lublin.fryzjer http://www.fryzjerwlublinie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei nie polecam Studia Fryzur Anna Chołota. Fryzury, które pokazuje w reklamach w autobusach są po prostu straszne. Nie słyszałam też najlepszych opinii i jest drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez nie polecam Anny Choloty. Pofarbowaly mi wslosy tak, ze juz po tygodniu mialam przeswity swoich naturalnych. Teraz mam tak, ze grzywka i nasady wlosow mam farbowane, a dalej ZACZYNA SIE MOJ NATURALNY KOLOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię Salon na Sławinku, dokładnie na Sławinkowskiej 4. Pani Ela Ładosz, bardzo dobra fryzjerka, miałam koszmarnie zniszczone włosy, a tu czary mary dwa zabiegi i jakoś odżyły. Strzyże też świetnie. No i pogadać miło można Mogę podać ich stronę www.uroda-lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A był ktoś może w El Lamis na Zana.Podobno jest tam fajny fryzjer. Była moja koleżanka z mamą.Widziałam ombre,które jej zrobił.Bardzo mi się podoba.Jej mama też jest bardzo zazadowolona z obcięcia włosów,jednak chciałabym poznać jeszcze jakieś opinie.Zależy mi bo chciałabym coś zmienić na wiosnę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam w tym tygodniu u p. Ani w gali na strzyżeniu, i keratynie pielęgnującej ciecie wyszlo super, wlosy ukladaja sie bez problemu, z reka na sercu polecam. Nigdy nie miałam takich jedwabnych zdrowych włosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.-
Ostatnio edytowany 27 marca 2013 r. o 21:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam salon fryzjerski ''montownia fryzur'' na ul. Bp. Fulmana (nie mylić z montownią w galerii zone). Miła atmosfera, zadowalający efekt;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z salonów fryzjerskich w Lublinie polecam Latającą Owcę na ul. Legendy. Profesjonalny zakład, kosmetyki i fryzjerzy. Zazwyczaj czekam, aż pojawi się ich oferta na gruponie wtedy jest taniej (ok. 30 zł strzyzenie z myciem), a efekty bardzo fajne.   Ostatnio miałam okazję 'wypróbować' salon Anna, mieszczący się przy ul. Brzeskiej. Również byłam zadowolona, fryzjerka widać, że ma doświadczenie. Strzyżenie  z myciem długich włosów to koszt 35 zł.   Orientowałam się również o ceny w salonie Iwona na Leonarda. Jednak tam ceny strzyżenia zaczynają się od 60 zł, więc przy długich włosach pewnie więcej - z tego powodu nie skorzystałam.   Kolejnym salonem  gdzie wszystko było profesjonalne to Laura Christina na Bursztynowej chyba (w każdym razie gdzieś na Czubach). Tylko, że też był to grupon, na normalną cenę średnio bym sobie pozwoliła.   Nie byłam natomiast zadowolona z usług salonu fryzjerskiego Sylwii Kamińskiej Kozieł. Też to była oferta z gruponu, ale obsługiwała mnie najprawdopodobniej stażystka, która zupełnie nie miała doświadczenia w cięciu. Ponadto druga pani cały czas narzekała na grupon, na klientów, na wszystko.   Innym zakładem po którym musiałam 3 lata zapuszczać włosy to fryzjer na ulicy Kredowej (chyba Kredowa, ale wchodzi się wgłąb uliczki przy Nadbystrzyckiej, koło przychodni dla zwierząt, dentysty itp ). Tam poszłam bo koleżanka poleciła mi doświadczoną kobietę. Jednak musiałyśmy się nie zrozumieć i z odświeżenia fryzury wyszło bardzo krótkie nie wiadomo co.   Bywałam też w salonie na ulicy Szczytowej. Dwie młode dziewczyny tam zazwyczaj były. Ogólnie było nawet nawet jeśli chodzi o efekty końcowy, z tym że kolor zawsze wychodził inny aniżeli miał wyjść. Ponadto takie zniechęcające były takie żółte rękawice, które były używane do nakładania farby. Były trochę za duże na panią fryzjerkę i cały czas wydawały specyficzne dźwięki.A na koniec były, jako pierwsze dokładnie myte, a nie klient który siedział z umazaną farbą twarzą.    Niegdyś też bywałam w salonie Avangarda na Świętoduskiej. Początkowo fryzjerka Renata odmieniła mnie oraz moją fryzurę niewiarygodnie. Jednak po 2, może 3 latach chodzenia do niej zaczęły zdarzać się wpadki: zbyt ciemny kolor, robienie na szybko ze względu na dużą ilość klientów i wtedy stwierdziłam że pora na zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Ja polecam El Lamis na Zana. Mam bardzo dużo włosów i są dość długie. Często miałam z nimi problem. Chodziłam do fryzjerki z Plazy, ale nie byłam zadowolona. Notorycznie przesuszała mi włosy. Nawet poleciła mi maskę niby nawilżającą, a okazało się, że jest jeszcze gorzej. Poszłam do El Lamis i tam fryzjerka dobrała mi zupełnie inne kosmetyki. W ogóle była zdziwiona, jak mogłam używać tej poprzedniej maski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodziłam do fryzjera na Czubach 3 lata ale Pani zaczeła mieć za dużo klientów i jakość usług trochę sie pogorszyła... do tego zawsze proponowała mi to samo strzyżenie a kolor to zrobimy pasemka i "rozjaśniacz" ... dostałam gdzieś ulotkę z beyonce na ul. Nadbystrzyckiej i postanowiłam zaryzykować. Jestem zadowolona i chodze tam już ponad rok do fryzjera i jestem zadowolona nareszcze mam taki kolor włosów jak chciałam. Pani zaproponowała mi farbowanie i UCZCIWIE powiedziała że jedna wizyta nie wystarczy, że włosy są moco zniszczone i trochę trzeba nad nimi popracować. Takie podejście do klienta podoba mi się :-)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o salonie Loko na Krakowskim Konkretnie chodzi mi o p. Kamila ? Wcześniej był z tego co wiem na Fbrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam  gdzie w lublinie skupuja włosy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej polecam salon La Visage przy ul. Stawie 2. Obsługa jest profesjonalna, panie pracujące w salonie są miłe, pozytywnie nastawione, bardzo doprze potrafią dobrać kolor do karnacji i strzyżenie do kształtu twarzy. Salon na najwyższym poziomie polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej a jak jest z jakością usług fryzjerskich w Studio Odnowy Biologicznej Lazur ??  Mają teraz dość atrakcyjna ofertę na grouponie, ale nic nie wiem czy warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie z kolei bezkonkurencyjne było Studio Modnej Fryzury na ul.Okopowej, tam, gdzie jest Sanitas i parking podziemny. Korzystałam z usług p. Wioli, niestety, odeszła stamtąd gdzieś w okolicach lata i jestem w totalnej rozpaczy, miała mnie czesać do ślubu, ślub się zbliża i mam straszny kłopot. Może ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam.http://lokalizuj.bo.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Ja Ci powiem, podajesz swój nr. telefonu otrzymujesz sms-a który potwierdzasz i następnie codziennie już otrzymujesz reklamowe sms-y, za które musisz płacić. Zajebiście to ty popier***ona jesteś :D jeśli wierzysz, że ludzie będą się nabierać na takie przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...