Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry auto skup

Utworzony przez skup aut, 11 marca 2013 r. o 00:20
Skupujemy samochody używane, w każdym stanie technicznym. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy, potrafimy szybko i bezproblemowo wycenić Państwa auto. Działamy na obszarze województw lubelskiego i mazowieckiego. Zadzwoń i przekonaj się. Auto Skup : 884-344-440. Zapraszamy www.eautoskup.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak cenowo? ja osobiście polecam ten skup aut: http://www.selcar.pl/ - sprzedawałem im hondę civic, wszystko ok, dobra cena jak na tak szybką sprzedaż. formalności załatwione w 2 dni, a gotówka praktycznie od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, selcar to dobry skup, z uczciwą wyceną, nie pojadą cię tak jak w innych skupach, gdzie oferują ci kupno auta za 1/6 jego wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam, selcar to dobry skup, z uczciwą wyceną, nie pojadą cię tak jak w innych skupach, gdzie oferują ci kupno auta za 1/6 jego wartości
a możesz powiedzieć jak w tym skupie wygląda wycena? kto jej dokonuje, na co zwracają uwagę? czy można im sprzedać firmową flotę? czy przy firmowej flocie pieniądze też szybko wypłacają? mam dwa auta firmowe rocznik 2010, które musze szybko sprzedac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a orientuje się ktoś, jak w tym selcarze wygląda formalności- faktycznie jak na stronie zalatwiaja fszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy sprzedał tam auto i problemów z formalnościami nie było... Sprawę załatwili szybko... Każdy był zadowolony :) Jak chcą to potrafią wszystko :) Mój znajomy sobie chwali ten skup... Mówił, że jak będę chciał szybko sprzedać auto to mam się udać do nich... ^^  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dużo było formalności z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tych skupów o których piszecie. Ja ostatnio z racji wakacji i że jechałem do znajomych sprzedałem samochód  w skupie aut w Katowicach Jest to firma z linku, wiem  że posiada też oddziały w innych rejonach Polski. Samochodu pozbyłem się szybko, pieniądze otrzymałem- i ten skup na pewno nie zaniża cen. Dostałem tyle ile warte było auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawał drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile się czeka na gotówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ostatnio sprzedwał auto? Gdzie się opłaca - ogloszenie już dałem, ale może jakiś komis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mieszkałem w Gdyni swojego wysłużonego forda oddałem do skupu na Staffa. Zaproponowali dobrą cenę i załatwili wszystkie formalności także polecam ten skup aut pomorskie.
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2015 r. o 10:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę sprzedać auto w ogłoszeniu, zawsze dostaje się trochę więcej kasy, jak ktoś szuka dobrej strony z ogłoszeniami to mogę polecić http://www.kuppanauto.pl/ bardzo dobra strona z ogłoszeniami, sporo ludzi przegląda ogłoszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zainteresować się skupem aut za gotówkę Autoskup20 . Mają bardzo atrkacyjną ofertę i przede wszystkim skupują wszystkie samochody niezależnie od stanu technicznego i wizualnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że lepiej dodać kilka ogłoszeń w darmowych serwisach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam auto-skup s-car.pl z Łęcznej. Profesjonalna obsługa, Panowie potrafią świetnie doradzić i dobrać odpowiedni pojazd w niskiej cenie ! Auta sprawne nie wymagające wkładu finansowego. Jestem Mega zadowolony i jeszcze tu wrócę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja oddawałem swój samochód do ***s://skupaut24.radom.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...