Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobra krawcowa poszukiwana

Utworzony przez LOOK, 25 marca 2013 r. o 15:05
Witam, szukam krawcowej do stalej wspolpracy z projektantem. Szukam krawcowej doswiadczonej i dyspozycyjnej, nie bojacej sie wyzwan. Czy mozecie kogos polecic? Biala Podlaska i okolice;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam znam taka Panią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam;) Proszę o namiary na Hubertk15@vp.pl ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam znam taka Panią :)
Witam;) Proszę o namiary na Hubertk15@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W firmie Bialcon jest spółdzielnia socjalna Progres. Spółdzielnia jest nad upadkiem i dziewczyny szukają nowej dobrej roboty. Pojedź tam i pogadaj - ul. Północna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, sprawdzę  to ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie śmiało jeśli znacie kogoś takiego, stała wspłópraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość szwaczek na naszym terenie to stare baby po 50-tce. Umieją jedynie szyć sukmany i garsonki lub fastrygować kalesony swoim mężom . Trzeba w tym zawodzie kształcić młode sprawne inteligentne dziewczyny i je zatrudniać a nie stare niedowidzące baby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda!  Właściciel szwalni....hmmm Nazwa ma odniesienie do rzeczywistości? Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 13 lipca 2013 r. o 12:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż aktualne, czekam na propozycje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do współpracy  
Ostatnio edytowany 18 lipca 2013 r. o 11:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do współpracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem jeszcze po 50 ale nie zgadzam się z właścicielem szwalni, nie tylko młode dziewczyny są sprytne i kreatywne to zależy od podejścia do pracy ,jeżeli ktoś pracuje "bo musi"to jest tak jak pisze właściciel ,akurat ja lubię swoją pracę ,ciągle uczę się czegoś nowego ,lubię wyzwania i nie poddaję się rutynie.pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę zatem o kontakt;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę zatem o kontakt;)
Napisałam do Pana na adres mailowy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  szukam Pani (krawcowej), która pracuje w Bialconie ? Potrzebuję jakieś namiary tel, maila! Pilne!!! Proszę może ktoś zna takie osoby?!  Info na maila: info.turystyka@interia.pl dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  szukam Pani (krawcowej), która pracuje w Bialconie ? Potrzebuję jakieś namiary tel, maila! Pilne!!! Proszę może ktoś zna takie osoby?!  Info na maila: info.turystyka@interia.pl dziękuję i pozdrawiam
w czym mogę pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem jeszcze po 50 ale nie zgadzam się z właścicielem szwalni, nie tylko młode dziewczyny są sprytne i kreatywne to zależy od podejścia do pracy ,jeżeli ktoś pracuje "bo musi"to jest tak jak pisze właściciel ,akurat ja lubię swoją pracę ,ciągle uczę się czegoś nowego ,lubię wyzwania i nie poddaję się rutynie.pozdrawiam.
proszę o kontakt na magdalabus@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podbijam temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też szukam takiej Pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...