Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani Małgorzata jest konkretną,komunikatywną kobietą.To dobry wybór.Jak może to zawsze służy pomocną ręką.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ta pani ma kompetencje poza chamstwem i byciem w PO? Zmieni sie zarzad wojewodztwa to i chelmianka będzie pracy szukać. Ciekawe czy wtedy tez Grabczuk albo Burakowski znajda dla niej prace... moze znowu wróci do domu kultury w Chelmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała konkurs, propaganda lepsza od Putina :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała konkurs, propaganda lepsza od Putina :))))))
System [czerwony ] nadal ten sam w tym dzikim kraju nadal obowiązuje,to przecież w końcu ta sama władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała konkurs, propaganda lepsza od Putina :))))))
 
System [czerwony ] nadal ten sam w tym dzikim kraju nadal obowiązuje,to przecież w końcu ta sama władza.
Wszędzie pachołki Moskwy !!!  ANTONI   wróć !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu się dziwić. Takie pseudokonkursy zawsze wygrywają osoby wcześniej zatrudnione w danym urzędzie, z politycznymi koneksjami, a jak osoba jest z zewnątrz to jest zwykle czyjś pociotek albo protegowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowy fachowiec. Talent rodzinny . Siostra  dyr. ARIMR w Chełmie.Mąż był w radach nadzorczych nadzorowanych przez marszałka. Przez przypadek wszyscy a PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się ludziska czepiacie, zapewne miała najlepsze kwalifikacje hehe a to że jest z PO, no cóż przypadek. Kiedyś tak samo Gallant był niedoścignionym fachowcem z SLD a teraz na topie jest PO to będzie ta pani arcy fachowcem. Niedlugo wygra PIS to dziwnym trafen najlepszym pod słońcem będzie kandydat z PISu. Zastanawia mnie fakt, po co są robione te konkursy, toż lepiej prawdę w oczy wyłożyć że i tak wygra ten co ma wygrać a nie zbierac komisję konkursową i udawać, że każdy ma szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był jeden kontrkandydat Lucjan T. z PIS, elokwentny, sprawiedliwy, posiadający mocne wsparcie w postaci kolegów z k1, silny człowiek na trudne czasy. Zawsze wybierający kolegów a nie interes własnej placówki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się ludziska czepiacie, zapewne miała najlepsze kwalifikacje hehe a to że jest z PO, no cóż przypadek. Kiedyś tak samo Gallant był niedoścignionym fachowcem z SLD a teraz na topie jest PO to będzie ta pani arcy fachowcem. Niedlugo wygra PIS to dziwnym trafen najlepszym pod słońcem będzie kandydat z PISu. Zastanawia mnie fakt, po co są robione te konkursy, toż lepiej prawdę w oczy wyłożyć że i tak wygra ten co ma wygrać a nie zbierac komisję konkursową i udawać, że każdy ma szansę.
Pan Gallant, może i z SLD, ale po polsku mówić potrafił. Pani Sokół lansująca się w RL na maxa, mówi jakby język polski sprawiam jej poważne kłopoty. A efekty działań WUP są takie jak widać. Jeśli dobrze pamiętam w wyborach na prezydenta Chełma ta pani przepadła z kretesem, a tu ktoś zatwierdza ją na dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy; dziwne to trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem osobiście panią Dyrektor i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wyborach wymiotą miotło fachowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałem osobiście panią Dyrektor i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
O gustach się nie dyskutuje, to wiedzieli już starożytni, ale osoba, która mówi "śirodki" zamiast "środki" powinna raczej milczeć (aby wszyscy myśleli, że jest mądra [ukończyła edukację na poziomie podstawowym?]). Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym zajmuje się ten WUP? Obsługa bezrobotnych to PUP a tutaj prawie 200 osób zatrudnionych (m.in.robotnik do prac lekkich i informatyk ds. informatyki :) - tak pisze na ich stronie) a nie wiem co ten WUP robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoba absolutnie nie mówi "sirodki"! osoba mówi: "sierodki" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...