Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do dwóch razy sztuka. Dzieci w końcu wyjechały nad morze

Utworzony przez Gość, 9 sierpnia 2014 r. o 12:24 Powrót do artykułu
no i po co być uczciwym, pracować, wtedy nic się nie należy, najwyżej najniższa krajowa i to za  za pracę, a tu leżą, robią kolejne dzieci  i mają za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie za tą wypowiedż jesteś dnem! Co Ci są winne dzieci lub osoby które nie zawsze umieją sobie poradzić w życiu? Nie wszyscy mają dobry start lub dobrą pracę za którą jest stać wyjechać na odpoczynek.Ja życzę tym dzieciom miłego wypoczynku i super pogody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie za tą wypowiedż jesteś dnem! Co Ci są winne dzieci lub osoby które nie zawsze umieją sobie poradzić w życiu? Nie wszyscy mają dobry start lub dobrą pracę za którą jest stać wyjechać na odpoczynek.Ja życzę tym dzieciom miłego wypoczynku i super pogody!
  Sam jesteś dnem, pracując uczciwie w naszym województwie nie stać mnie na wysłanie swoich dzieci na wczasy. Mam 25-lat pracy, odprowadzam ZUS i podatki na takich darmozjadów co żyją z MOPS-u. Niby biedni i bezrobotni a mamusia i tatuś robią na czarno, mamusia jako sprzątaczka (1000zł) tatuś jako budowlaniec (2500-3000zł) obydwoje na czarno i jeszcze biorą zasiłek z MOPS-u ok 800-1000zł to policz sobie dupku ile mają miesięcznie ??!! Plus wczasy dla dzieci z PCPR-u za darmo, ku*** nic tylko być biednym i bezrobotnym.... i jeszcze drzeć gębę bo dzieci pojechały trochę później niż było przewidziane. Trzeba mieć tupet i gębę po chodzenie do MOPS-u. KIEDY TO SIĘ ku*** SKOŃCZY, KIEDY PAŃSTWO ZACZNIE KONTROLOWAĆ TO CO DAJE Z NASZYCH (MOICH) PODATKÓW.... Ja akurat im NIE ŻYCZĘ miłego wypoczynku i pogody bo dobrze się bawią za moje pieniądze, a rodzice udają bezrobotnych i biednych........!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś dnem, pracując uczciwie w naszym województwie nie stać mnie na wysłanie swoich dzieci na wczasy. Mam 25-lat pracy, odprowadzam ZUS i podatki na takich darmozjadów co żyją z MOPS-u. Niby biedni i bezrobotni a mamusia i tatuś robią na czarno, mamusia jako sprzątaczka (1000zł) tatuś jako budowlaniec (2500-3000zł) obydwoje na czarno i jeszcze biorą zasiłek z MOPS-u ok 800-1000zł to policz sobie dupku ile mają miesięcznie ??!! Plus wczasy dla dzieci z PCPR-u za darmo, ku*** nic tylko być biednym i bezrobotnym.... i jeszcze drzeć gębę bo dzieci pojechały trochę później niż było przewidziane. Trzeba mieć tupet i gębę po chodzenie do MOPS-u. KIEDY TO SIĘ ku*** SKOŃCZY, KIEDY PAŃSTWO ZACZNIE KONTROLOWAĆ TO CO DAJE Z NASZYCH (MOICH) PODATKÓW.... Ja akurat im NIE ŻYCZĘ miłego wypoczynku i pogody bo dobrze się bawią za moje pieniądze, a rodzice udają bezrobotnych i biednych........!!!!!!!
Masz jakieś dobre informacje ile można dostać z MOPS-u , pewnie sam już byłeś po zasiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie za tą wypowiedż jesteś dnem! Co Ci są winne dzieci lub osoby które nie zawsze umieją sobie poradzić w życiu? Nie wszyscy mają dobry start lub dobrą pracę za którą jest stać wyjechać na odpoczynek.Ja życzę tym dzieciom miłego wypoczynku i super pogody!
  ja nie miałam dobrego startu, mąż też jako 5 letnie dziecko został sierotą wychowywanym przez rodzinę, dorabialiśmy sie od przysłowiowej łyżki, ale nigdy nie dostaliśmy ani grosza od państwa, ponieważ mamy jedno dziecko, bo nas nie było na więcej stać, zarabiamy najniższą krajową, bo w tym pierdolonym lubelskim to tyle tylko można zarobić, i przez to nan=m nigdy nic się nie należało dlatego, że pracujemy za parę groszy i dlatego, że nie narobiliśmy dzieci, bo wiedzieliśmy, że nas na więcej nie stać.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jakieś dobre informacje ile można dostać z MOPS-u , pewnie sam już byłeś po zasiłek
  a ja mam informację, że mój znajomy mając 4 dzieci pracuje na czarno, żona pobiera z funduszu alimentacyjnego alimenty na dzieci, chociaż mieszkają razem, bo tak uzgodnieni miedzy sobą, podała zona o alimenty, bo po 500 zł na dziecko x 4 dzieci tj. 2 tys. do tego plus opieka daje dodatkowo, także czy warto pracować, wuj całe życie będzie pracował na czarno, bo fundusz alimentacyjny, ale i tak mu na starość dadzą stały zasiłek, bo będzie niezaradny ok. 600 zł, gdzie ja po 35 latach pracy dostaję świadczenie przedemerytalne 800 zł i państwo mi nie utrzymywało dzieci. Pracujący wyjdźmy na ulice, dosyć tego nas okradania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jakieś dobre informacje ile można dostać z MOPS-u , pewnie sam już byłeś po zasiłek
  Ha ha musiał bym mieć twój charakter i chodzić po opiece społecznej i żebrać jak ty :D  Tylko dlatego że pracuje uczciwie i odprowadzam podatki i ubezpieczenie dlatego moje dzieci nie były nigdy na wczasach nad morzem. Robię na takie pijawy jak ty i mam nadzieję że to się zmieni wkrótce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha musiał bym mieć twój charakter i chodzić po opiece społecznej i żebrać jak ty :D  Tylko dlatego że pracuje uczciwie i odprowadzam podatki i ubezpieczenie dlatego moje dzieci nie były nigdy na wczasach nad morzem. Robię na takie pijawy jak ty i mam nadzieję że to się zmieni wkrótce....
Tylko ciekawe ile zarabiasz napewno nie nasz najniższej krajowej , ja też pracuje uczciwie ale mam małe dochody i moje dziecko pojechało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe ile zarabiasz napewno nie nasz najniższej krajowej , ja też pracuje uczciwie ale mam małe dochody i moje dziecko pojechało
  to ile narobiłeś tych dzieci, a matka dzieci co ma obydwie lewe ręce, nie jedna żona pracuje, bo dochody męża są niewystarczające, także pogoń t swoją starą do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciekawe ile zarabiasz napewno nie nasz najniższej krajowej , ja też pracuje uczciwie ale mam małe dochody i moje dziecko pojechało
  ja pracuję i moje dochody są najniższe tylko, że my obydwoje na jedno dziecko pracujemy, i mamy tylko jedno bo nas na więcej nie stać i nasze nie pojechało pomimo dlatego, że jesteśmy uczciwi, oby szlag trafił ten nasz kraj, zgroza żeby uczciwi ludzie klepali biedę pracując  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym dzikim kraju to nawet chójowi na kapelusz nie zarobisz !!!!  nigdzie w UE nie znajdzie się inny murzyn jak POLAK żeby robił za 2 eur na godzinę,to jest ta " murzyńskośc "  o której Sikorka rozmawiał na taśmach kelnerów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj pracowac zle bo komninuja, niepracowac jeszcze gorzej bo nieroby, lenie itd. Co wy wkoncu k***a chcecie??? Po sa te instytucje zeby z nich korzystac. Chca i moga to korzystaja... jakby kazdy byl tak uczciwy jak wy tutaj komentujacy to swiat bylby idealny ha ha dla psl i innych pajacow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile narobiłeś tych dzieci, a matka dzieci co ma obydwie lewe ręce, nie jedna żona pracuje, bo dochody męża są niewystarczające, także pogoń t swoją starą do pracy
Nie kazdy ma dobrych rodzicow, dziadkow, wujkow zeby siedzieli z dzieckiem a obydwoje rodzice pracowali. Jak sie ma male dziecko to raczej nie zostawi sie go samego w domu i nie pujdzie sie do pracy. Chory nasz kraj i ludzie w nim mieszkajace...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kazdy ma dobrych rodzicow, dziadkow, wujkow zeby siedzieli z dzieckiem a obydwoje rodzice pracowali. Jak sie ma male dziecko to raczej nie zostawi sie go samego w domu i nie pujdzie sie do pracy. Chory nasz kraj i ludzie w nim mieszkajace...
Dlatego tuskojeby i gumofilce muszą odejść i to natychmiast !!!!  a wróci normalność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracownica lubelskiego PCPR-u nie odczytała bowiem maila" - czy ta pracownica jeszcze pracuje? A jeżeli tak, to dlaczego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kazdy ma dobrych rodzicow, dziadkow, wujkow zeby siedzieli z dzieckiem a obydwoje rodzice pracowali. Jak sie ma male dziecko to raczej nie zostawi sie go samego w domu i nie pujdzie sie do pracy. Chory nasz kraj i ludzie w nim mieszkajace...
  dziecko się robi dla siebie a nie dla rodziców, dziadków, wujków, szukasz jeleni do czarnej roboty, nie stać to się nie robi, gdzie jest powiedziane, ze samo posiadanie wuja i macicy nie upoważnia do bezmyślnego robienia i rodzenia dzieci. Do tego małe dziecko wyjechało na kolonie, nie wierzę, bo widocznie narobiłeś ich więcej, że starsze pojechało a małe w domu. A co do pilnowania to są żłobki, przedszkola, niańki a nie rodzina, dobre, ty robiłeś a rodzina  niech zapierdala za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracownica lubelskiego PCPR-u nie odczytała bowiem maila" - czy ta pracownica jeszcze pracuje? A jeżeli tak, to dlaczego ???
  dlatego, że państwo jej płaci jałmużnę i z niewolnika nie ma pracownika. Sama pracuję i po 35 latach za najniższą krajową i pracuję bo muszę, ale aż mi rzygać się chce na pracę jak sobie pomyślę, że za darmo mają więcej jak ja za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziecko się robi dla siebie a nie dla rodziców, dziadków, wujków, szukasz jeleni do czarnej roboty, nie stać to się nie robi, gdzie jest powiedziane, ze samo posiadanie wuja i macicy nie upoważnia do bezmyślnego robienia i rodzenia dzieci. Do tego małe dziecko wyjechało na kolonie, nie wierzę, bo widocznie narobiłeś ich więcej, że starsze pojechało a małe w domu. A co do pilnowania to są żłobki, przedszkola, niańki a nie rodzina, dobre, ty robiłeś a rodzina niech zapier***a za darmo.
Ha ha ha!!! Dobre sobie!!! G**no cie powinno interesowac ile mam dzieci!!! Znalezli sie uczciwi ludzie!!! Zycze wam zebyscie i wy kiedys musieli kozystac z takich instytucji jak mops i dostawali od nich te "miliony". A tak apropo to lepiej niech daja na pijakow ktorzy stoja pod sklepami niz rodzinom z dziecmi?!!! Zal mi was za takie rozumowanie tej sprawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha!!! Dobre sobie!!! G**no cie powinno interesowac ile mam dzieci!!! Znalezli sie uczciwi ludzie!!! Zycze wam zebyscie i wy kiedys musieli kozystac z takich instytucji jak mops i dostawali od nich te "miliony". A tak apropo to lepiej niech daja na pijakow ktorzy stoja pod sklepami niz rodzinom z dziecmi?!!! Zal mi was za takie rozumowanie tej sprawy!!!
Dokładnie narobisz bachorów to i żyw ich..... To po ch*** latasz do tego MOPS-u jak ci takie "miliony" nie pasują, umiałeś narobić dzieciaków to bierz się i zapier***aj na nie, a nie po zasiłki łapy wyciągasz buraku.....!!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie narobisz bachorów to i żyw ich..... To po ch*** latasz do tego MOPS-u jak ci takie "miliony" nie pasują, umiałeś narobić dzieciaków to bierz się i zapier***aj na nie, a nie po zasiłki łapy wyciągasz buraku.....!!! :D
Jak widac to buraki pisza takie komentarze!!! Heh ale coz takich tez stworzyl Bog i trzeba z nimi zyc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...