Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dni Puław": Gwiazdą będzie zespół Lemon

Utworzony przez qwertty, 21 kwietnia 2014 r. o 09:35 Powrót do artykułu
ale zenada, to na dniach Skoków (500 osobowej wsi) był Volver,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Lemon to zespół taneczny jest? Jak ostatnio słuchałem ich jakiegoś utworu to nie rozumiałem słów tego bełkotu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zenada, to na dniach Skoków (500 osobowej wsi) był Volver,
  :)   Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żal ten zespół to emeryci w Ciechocinku by wygwizdali !!!!! GWIAZDA WIECZORU !!!! Ciekawy jestem ilu mieszkańców Puław słyszało o tym zespole ha ha ha brawo dla Władz naszego miasta !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)   Co racja to racja. We władzach Puław chyba siedzi jakiś urzędnik o żenującym guście muzycznym.... już widzę te balety nie dla młodych.... nawet nie dla emerytów.
Zgłoście protest to może Weekend wam zamówią bez Liszewskiego już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie zespoły Disco Polo to pojedźcie sobie do klubu typu Luna. Tam co sobotę takie zespoły występują i tam możecie zachlać mordy. A skoro nie pasuje wam Lemon to nie przychodźcie i po problemie. Ach ci Polacy, narzekają i narzekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina przyjadziemy!!! Najlepiej na świecie!!!!!!! Nie mogę sie doczekac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loemon jest sóper! A w y się nie znacie n tym 11 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemon to najfajowszy zespuł metalowy!!! leczpży nirz melatikka !!!!!!!!!!! to moji idole c k soł wspanjałymi mózykami kc lemón awy cwrzyszczxy powinniścięsię fstycić za swę zahowaniee!! dzióbasy od kasy!!   Pls przeskluhajcie mohe raps Lubie juz do szkoly nie ma tu mo ngoluy szkoja sie wszyscy impreza tw\rwa kazdy rade do bo jest lemón szogun joł  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejście darmowe?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno trzeba bylo placic za bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...