Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dietetyk Konrad Gaca: Kutia - jej unikajmy przede wszystkim

Utworzony przez a, 23 grudnia 2013 r. o 19:00
jeśli miałbym jeść według zaleceń tego specjalisty to wolałbym aby nie było Świąt. Święta to przyjemny czas i należy go tak spędzać aby człowiek był zadowolony, a człowiek najedzony to człowiek zadowolony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno szybkie i krótkie pytanie do pana "Dietetyka". Drogi Konradzie, gdzie dorobiłeś się takiej wspaniałej muskulatury w wieku 17 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dietetyk.... a to dobre, ciekawe, gdzie skonczyl kierunek dietetyki, smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno szybkie i krótkie pytanie do pana "Dietetyka". Drogi Konradzie, gdzie dorobiłeś się takiej wspaniałej muskulatury w wieku 17 lat?
W klubie PACO + odpowiednie "wspomagacze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy tradycyjne dania świąteczne można zastąpić równie smacznymi, ale dietetycznymi posiłkami ? K.G.: - Zamiast tłustych mięs kupujmy chude, zwykłą mąkę pszenną zastępujmy orkiszową, a osobom, które nie mogą żyć bez pieczywa, zamiast bułek, podajmy pieczywo WASA. "   Konradzie, zareklamowałeś największego producenta na świecie pieczywa chrupkiego (firmę WASA), która je produkuje od 1919 roku.   Poza tym pieczywo chrupkie (np. WASA) nie jest ani dietetyczne ani zdrowe (setki artykułów w internecie o tym jest). Wpiszcie w Google tekst typu : "Czy pieczywo WASA jest zdrowe".   Lepiej zjeść 2-3 kromki zwykłego chleba razowego lub żytniego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DIetetyk" i cud dieta, to brzmi dumnie....A może odrobinę informacji o skutkach ubocznych tej cud diety? Tak uczciwie...SMACZNEGO:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że tylko ja mam złe zdanie o tym "dietetyku" od diety tłuszczowej "jedz golonkę" (o której nie wspomina w swojej książce ;-)  Nie kupiłam książki, przejrzałam ją w Empiku-nie jest warta zakupu, nie wnosi nic nowego od tego co już wiemy z  tysięcy innych poradników, no może tylko te reklamy suplementów. Dlaczego Pan Gaca nie wspomina w książce o swojej diecie-cud z golonką i spalaniu tłuszczu-tłuszczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/polozenietel Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaliście już foreverslim forum? Wiecie jak to działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...