Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Depilacja woskiem

Utworzony przez adela24mic, 9 stycznia 2015 r. o 12:45
Ktoś z Was stosuje jeszcze zabiegi depilacji za pomocą wosku? Nie róbcie tego!  Na stronie http://www.beautymedica.pl/ jest informacja o dolegliwościach z tym związanych... Najczęstszym skutkiem jest wrastanie włosów w skórę!! :( dlatego najlepiej stosować zabiegi depilacji laserowej, które przynoszą długotrwały efekt. Poza tym zliczająć wszystkie koszty związane z żyletkami, piankami, kremami i naszego czasu możemy dojść do wniosku, że zabieg laserowy jest mimo wszystko tańszy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taki zabieg zadziała na twarzy, strasznie nie lubię się golić? To poważne pytanie... :)   wynajem aut Warszawa
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2015 r. o 11:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taki zabieg zadziała na twarzy, strasznie nie lubię się golić? To poważne pytanie... :)
  Hmm... Na twarz bym akurat nie ryzykował :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nigdy bym się na to nie odważył, na samą myśl aż boli ;) A co powiecie o depilacji laserowej, znalazłem ciekawy wpis na ten temat na http://kalkulatorsnu.pl/uncategorized/depilacja-laserem-zyskuje-popularnosci/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale laser nie jest dla każdego. Jak ktoś jest jak ja blondynką to niestety zabieg odpada. Wosk robię od miesięcy i nie mam problemów z wrastaniem, więc nie jest to regułą. Dodatkowo robię po woskowaniu epilfree i mam ten sam efekt co po laserze. Tyle, że trwały i taniej. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę uważasz, ze wosk ma więcej efektów ubocznych niż laser? :blink:   Moim zdaniem jednak ewentualne wrastanie włosków (ja nie mam z tym problemów, bo po wosku zawsze robię jeszcze zabieg epilfree) to nic w porównaniu na przykład z poparzeniami i bliznami po laserze.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając taką oczywistość jak konieczność powtórki w kilku sesjach po jakimś czasie. Cenowo niestety kciuk w dół...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosuje depilację kremem Veet fajnie nawilża, włoski nie wrastają, efekt utrzymuje się do 7 dni. Nie zawiodłm się a próbowałam niejenej metody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś planowałam kupić znajomej na urodziny właśnie voucher na depilację, ale stwierdziła, że wolałaby jakąś biżuterię z malachitem, bo depilacji się boi ***s://***ankabizuteria.pl/27193-large_default/naszyjnik-srebrny-pozlacany-medalion-z-malachitem.jpg ... A to przecież tam ogromna wygoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...