Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Wjechał samochodem w Lidla

Utworzony przez ww, 12 stycznia 2015 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Chciał być pierwszy na promocji, żeby nie bić się z emerytami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręcił bączki na parkingu i nie wyrobił. A odjeżdżając zgubił tablicę rejestracyjną -> WZW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZemu mnie to nie dziwi, że mieszkaniec mazowieckiego? Dwa wyjścia, albo WKZ, albo WZW, z wiejskim tuningiem 20 letnim BMW w gazie sypiącym się od rdzy. Tacy to nasi zawiślacy.;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LRY wcale nie są lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręcił bączki na parkingu i nie wyrobił. A odjeżdżając zgubił tablicę rejestracyjną -> WZW
  Ci kręcący bączki mają pokręcone - ale mózgi. Jak widzę gościa który to robi na publicznej drodze obok zaparkowanych aut, to mam ochotę wywlec bydlaka za uta i wypier***ić do kanalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci kręcący bączki mają pokręcone - ale mózgi. Jak widzę gościa który to robi na publicznej drodze obok zaparkowanych aut, to mam ochotę wywlec bydlaka za uta i wypier***ić do kanalizacji.
A co by było bucu gdybyś się wtedy odbił jak od ściany ???   he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He! WKZ to na pewno nie był bo oni jeżdżą max 30kmh w terenie zabudowanymi i 60kmh poza a tu widać był szaleniec z WRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...