Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś jeszcze ma wątpliwości,że żyjemy w państwie wyznaniowym? Głosujcie na PIS to nie przyjmą was do lekarza bez zaświadczenia od proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, zaraz się zacznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lunamedzie wypisują bez problemu, pozdrawiam młodego przystojnego Pana Doktora:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego PIS ? Jak na razie to POtworne łajzy rządzą , kradną , kłamią ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lunamedzie wypisują bez problemu, pozdrawiam młodego przystojnego Pana Doktora:)
Jak się z panem doktorem baraszkowało to nic dziwnego, że wypisał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem kobietą dojrzałą i taka tabletka nie będzie mi potrzebna ale to co się dzieje to jakaś paranoja. Moim zdaniem idąc do lekarza oczekujemy konkretnej pomocy (usługi) a tu lekarze nie wywiązali się ze swoich obowiązków. Gdyby pracownik jakiejkolwiek innej branży nie wywiązywał się ze swoich obowiązków to dostał by upomnienie , naganę lub wypowiedzenie. Zasłanianie się klauzulą sumienia to chyba jakieś nieporozumienie. Jezeli tak to proszę wszystkich lekarzy żeby się określili i pacjent będzie miał jasność który lekarz będzie go leczył a który zaleci tabletkę z krzyżykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej obłudy to jeszcze nie widziałam. W prywatnych gabinetach nie ma problemu z tą tabletką a w państwowy nie mogą dać recepty, bo co? Wtedy szkodzi , ma skutki uboczne. Pewnie ci sami lekarze raz ją przepisują a raz nie , zależy w którym gabinecie siedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co opisujecie przygody jakiejś puszczańskiej panienki, jak chce się bzykać to niech wcześniej pomyśli zanim wyruszy w puszczalską trasę. W każdym sklepie przy kasie są środki dla puszczańskich i innych kurwi..szonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 3 zdrowaśki do piekarnika. Pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w tej reklamie farmaceutycznej nic nie powiedziano o bardzo częstych i bardzo niebezpiecznych i poważnych ujemnych skutkach. Propagujecie politykę Hitlera, ktory pierwszy zalegalizowal w Polsce nieograniczone prawo do aborcji i antykoncepcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propagujecie politykę Hitlera, ktory pierwszy zalegalizowal w Polsce nieograniczone prawo do aborcji i antykoncepcji.
hej ty znachorze, zanim  odezwiesz sie publicznie to zastanów sie bo kretyństwa twoje nie zasługuja na publikację. Prawdę ktoś napisał,że Tusk podlizuje się klerowi jak może, ale co będzie gdy kaczyńskie dorwą się do koryta władzy. Wtedy wszystko będzie zależne od plebana. Jak najszybciej skończyć z tym Tatotalibanem bo jesyeśmy pośmiewiskiem Europy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIkt tutaj nie zasłonił się klauzulą sumienia. Tylko skutkami ubocznymi. Wystarczy poczytać ulotkę tudzież powertować w necie. Nikt normalny nie weźmei na siebie taiej odpowiedzialności. To coś robi niesamowite spustoszenie w organiźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna panienka chciała sobie ulżyć i co teraz płacz??? Niech dalej się puszcza a Państwo ma obowiązek za jej chuć płacić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co opisujecie przygody jakiejś puszczańskiej panienki, jak chce się bzykać to niech wcześniej pomyśli zanim wyruszy w puszczalską trasę. W każdym sklepie przy kasie są środki dla puszczańskich i innych ku***..szonów.
Masz na myśli sklepy Ars C.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Artykuł  sponsorowany, artykuł sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby poszła prywatnie to nawet 4 minut by to nie trwało... ja jak dzwoniła telefonicznie to lekarz powiedział żebym pojechała do apteki powołała sie na niego i mi sprzedadzą. Tylko oprócz leku musiałam dopłacić za wizytę której de facto  nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak widać po komentarzach, już obudziła się Wschodnia Grupa Troli  katotalibskich. No dalej trole..,Piszcie swoje nienawistne posty bo pleban dniówki wam nie wypłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lasek liczących na tabletkę "po". Dajecie d^^y chyba totalnym obszczymurkom, że nie stać ich na 100zł za wizytę u ginekologa? W Luxmedzie macie taką wizytę praktycznie na poczekaniu. Czy to dla waszego "playboya" jakiś większy problem?   No bo jak dajecie komuś, kto po wszystkim mówi "laska, było fajnie ale już wypier....j" to miejcie pretensję tylko do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna panienka chciała sobie ulżyć i co teraz płacz??? Niech dalej się puszcza a Państwo ma obowiązek za jej chuć płacić!!!
Przygłupie,nie rozumiesz tego co czytasz. W którym miejscu państwo dokłada skoro lek jest pełnopłatny tylko sprzedawany na receptę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby poszła prywatnie to nawet 4 minut by to nie trwało... ja jak dzwoniła telefonicznie to lekarz powiedział żebym pojechała do apteki powołała sie na niego i mi sprzedadzą. Tylko oprócz leku musiałam dopłacić za wizytę której de facto  nie było.
To pewnie dlatego,że dzwoniłaś telefonicznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...