Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy taka Pożyczka jest możliwa?

Utworzony przez Dobry, 20 stycznia 2010 r. o 12:05
Bezcennepozyczki, które świadczą usługi pożyczek poza bankowych. Korzystając z tej możliwości konieczne będzie spełnienie mniejszych wymagań niż te stawiane przez bank przy udzielaniu kredytu, ponadto nie jest wymagane posiadane wkładu własnego, a pożyczkę można zaciągnąć nawet na kwotę w niektórych przypadkach wyższą niż cena nieruchomości. Oferta przygotowana przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Gwarantujemy dobre oprocentowanie czyli niskie raty. Jest to pożyczka nawet dla osobo ze złą historią w bik. Każda oferta jest indywidualna i rozpatrywana pod kątem konkretnego klienta. Elastyczna umowa. Długi okres spłat. W przypadku, gdy kredytobiorca nie posiada wystarczającej dla banku zdolności kredytowej może się zdecydować na pożyczkę. Na rynku finansowym działa wiele agencji pożyczających środki finansowe na dowolny cel. Jedną z nich jest Bezcennepozyczki. Przeczytajcie koniecznie; www.BezcennePozyczki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I trzeba oddać 3-5 razy więcej niż się wzieło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to pieniądze są od ręki ;] kto by tam myślał, co będzie jak przyjdą raty do spłacania ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wzięłam niedawno pożyczkę w Skarabeuszu na święta i wbrew pozorom nie muszę dużo więcej oddawać. A czasami nie da się obejść bez pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by tam myślał aby oddawać hehe:D dobre nie ma łatwo ludzie, jak łatwo dostaniecie pożyczkę, to możecie być pewni ze spłacicie 2-3 razy więcej niż branie kredytów w zaufanych instytucjach, takich jak banki, które dokładnie Cie sprawdzą zanim wypłacą ci kaskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym przeanalizowała dokładnie wszystkie umowy i regulaminy, najlepiej z jakimś radcą prawnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thanks for sharing your post . If you want get more information about fashion , you may take a look at http://www.angeldress.co.uk/red-bridesmaid-dresses-uk7981   or http://www.warehouse.co.uk/prom-dresses/dept/fcp-category/list
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nich 22 266 86 86 również można dostać pożyczkę mając negatywną historię w BIK. Mają atrakcyjne warunki- nie sprawdzają BIK, nie zwracają uwagi na komornika, nie wymagają zbędnych zaświadczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny tym wszystkim pożyczką, nie wiem ale nie przemawiają do mnie te wszystkie oferty bankowe i kredytowe. Weźmiesz 20000 a oddajesz 25000, no i po co. Lepiej sobie odłożyć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jest możliwa :) sam brałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że jest możliwa :) sam brałem.
Tak jak mówi kolega ! Ja też brałem polecam i zapraszam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że możliwa, ale nie wskazana... Odradzam pożyczki, lepiej dozbierać i nie mieć długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny tym wszystkim pożyczką, nie wiem ale nie przemawiają do mnie te wszystkie oferty bankowe i kredytowe. Weźmiesz 20000 a oddajesz 25000, no i po co. Lepiej sobie odłożyć ;)
Witam Oczywiście, lepiej sobie odłożyć, ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Pożyczka czy kredyt nieraz jest potrzebny, oczywiście nie na spłacenie innych pożyczek, bo wtedy wpadniemy w długi po uszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pożyczki są jak najbardziej możliwe, ale też kompletnie nieopłacalne i nie sądzę, żeby decydowanie się na nie było dobrym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mi, początkującemu lekarzowi udzieli pożyczki na jedną z rezydencji Ivory? Interesują mnie tylko poważne oferty z jak najmniejszym oprocentowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...