Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No przecież wszyscy wiemy ,że te kuchenne rewolucje to wielka ściema.Pomagaja wszystkim ,ale upaść! Sama rewolucjonistka może i nią była ,ale nie w kuchni ,ani w karczmie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
No przecież wszyscy wiemy ,że te kuchenne rewolucje to wielka ściema.Pomagaja wszystkim ,ale upaść! Sama rewolucjonistka może i nią była ,ale nie w kuchni ,ani w karczmie!!!
bo skoro ktoś zaprasza Gesslerową to powinien stosowac się do jej zalecen!! taka jest formuła programu! jak nie to ...bankructwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zareklamowali się i to by było na tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna rewolucja nie pomoże , jak ktoś jest brudasem to nim zostanie, jak ktoś oszukiwał to robi to nadal Kuchenne Rewolucje otworzyły mi oczy, na to, czym nas karmią w tych wszystkich knajpach, co dzieje się na zapleczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakies bzdury wypisuje ten człowiek, czyżby konkurencja albo piwa za free nie dostał ??? Dziczyzna jest tam wyborna, a ten gulasz z daniela ma wszystkie pod sobą, Nie wiem skąd się urwałeś recenzencie, ale może by tak na przyszłość zdjęcia dać ( takie strasznie przypalone rzeczy - nie chce mi się wierzyć ?) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój. Przestańcie promować tą chamską idiotkę. Nie macie już ciekawszych tematów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia samosia napisał:
żadna rewolucja nie pomoże , jak ktoś jest brudasem to nim zostanie, jak ktoś oszukiwał to robi to nadal Kuchenne Rewolucje otworzyły mi oczy, na to, czym nas karmią w tych wszystkich knajpach, co dzieje się na zapleczu.
Gosia R. to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam w tej Karczmie dużo dużo wcześniej przed Panią G. Kiedy oglądałam jej program nie wierzyłam własnym oczom. To co jadłam w karczmie jakieś dwa lata temu było cudowne. Po tej recenzji odnoszę wrażenie, że "rewolucja" tylko zniszczyła karczmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiadomosc tego, ze ta cala ekspertka "Magda ku**a Gessler" tam byla odbiera mi apetyt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gęsie cipki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, gdziejes SANEPID. Rozczochrana kobieta biegająca po kuchni odbiera apetyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często bywamy tam z żoną na niedzielnym obiedzie, chodzimy na imprezy organizowane przez Karczmę (Andrzejki, Sylwester, Ostatki). To co pisze ten "pseudo recenzent" to bzdura ! Jeśli jedzenie jest tam do d..py, to co robi tam tyle ludzi w weekendy, że czasem trzeba czekać na stolik? Puścił ktoś PAJACA do gazety i opisuje (wielki znawca kulinarny) bzdury. Czytam te jego wypociny czasami. Ktoś tu dobrze napisał- "piwa za free nie dostał ?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nawet jednej gwiazdki nie dała tej "restauracji". Jeszcze nigdy tak źle się nie czulismy z mężem po obiedzie. Czuć było, że jedzenie odgrzewane, w smaku okropne, bo chyba przygotowywane głównie z gotowych półproduktów. Bolay nas brzuchy i odbijało nam się chemią jeszcze przez 2 dni. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia samosia napisał:
żadna rewolucja nie pomoże , jak ktoś jest brudasem to nim zostanie, jak ktoś oszukiwał to robi to nadal Kuchenne Rewolucje otworzyły mi oczy, na to, czym nas karmią w tych wszystkich knajpach, co dzieje się na zapleczu.
taka prawda... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylismy w ubieglym roku w tej knajpie. Jedzenie bylo pyszne. Wzielismy rosol z koldunami oraz pierogi z dziczyzna. Jedno i drugie przepyszne, porcje naprawde duze. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W karczmie bida też jest dużo klientów, a jedzenie jest tam okropne, więc ilość o niczym nie świadczy, raczej tylko o tym, że ludzie są mało wymagający i mają słaby gust i zadowolą się byle czym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam,jadłam...mix pierogów,pyszne,tylko ruskie nie zbyt.Sernik pychota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam sie, jak ktos o poziomie kultury i wypowiedzi niczym menel z bramy moze byc uznawany przez niektorych za autorytet? Czy sanepid nie widzi, ze ona biega z ta szopa na lbie, pierscionkami itp i trzesie tym wszystkim nad garnkami??? Niby ekspertka, a nie zna elementarnych zasad przygotowywania posilkow. O elementarnej kulturze juz nawet nie wspomne, bo z go...na bata nie ukrecisz, ona juz sie nie zmieni. Jedyne co ona potrafi to zrobic kiepskie show dla ludzi o podobnym jej poziomie. Wspolczuje tylko ludziom, ktorzy zapraszaja ta chamke, bo sami sobie szkodza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały nałęczów to jeden wielki s...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knajpa osiadła na laurach. Kelnerki nie raczą przez ponad 20 min. podejść do stolika i przyjąć zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...