Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czterech kandydatów na burmistrza Łukowa. Obecny skarży się na pomówienia

Utworzony przez Gość, 14 września 2014 r. o 07:43
o proszę jak się pchają na stołki, a tak twierdza, że to taki ciężki kawałek chleba, no widać, od cholery ciężko, mnie jak ciężko to z chęcią bym pieprznęła tą pracę, no ale nie umiem oszukiwać, kraść itp. i muszę pracować, pomimo, ze ciężko i pomimo, że nienawidzę tej pracy gdzie jestem murzynem za najniższą krajową po tylu latach pracy przy zamrożonych wynagrodzeniach przez ten cholerny rząd już 5 lat i dalej ma tak być. Z niewolnika nie ma pracownika, wykonuje tą pracę z obrzydzeniem. Na partie, wybory nie żałują pieniędzy a dla pracowników nie ma, oto do czego doprowadziły solidaruchy z lat 80, a mieliśmy my na dole być uczciwie wynagradzani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jak się pchają na stołki, a tak twierdza, że to taki ciężki kawałek chleba, no widać, od cholery ciężko, mnie jak ciężko to z chęcią bym pieprznęła tą pracę, no ale nie umiem oszukiwać, kraść itp. i muszę pracować, pomimo, ze ciężko i pomimo, że nienawidzę tej pracy gdzie jestem murzynem za najniższą krajową po tylu latach pracy przy zamrożonych wynagrodzeniach przez ten cholerny rząd już 5 lat i dalej ma tak być. Z niewolnika nie ma pracownika, wykonuje tą pracę z obrzydzeniem. Na partie, wybory nie żałują pieniędzy a dla pracowników nie ma, oto do czego doprowadziły solidaruchy z lat 80, a mieliśmy my na dole być uczciwie wynagradzani.
A nie pomyślałeś o tym ,że  może jesteś  uczciwie  wynagradzany  tylko  mało wydajnie pracujesz? Jak  sam twierdzisz nienawidzisz  własnej pracy, twierdzisz ,że z niewolnika  nie ma  dobrego pracownika. Proponuję  zmienić  pracę i nie męcz się sam i nie męcz pracodawcę.Najlepiej  załóż  własną firmę i rób to co  lubisz i najbardziej potrafisz i  zarobisz tyle  ile  wypracujesz sam lub Twoi pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pomyślałeś o tym ,że  może jesteś  uczciwie  wynagradzany  tylko  mało wydajnie pracujesz? Jak  sam twierdzisz nienawidzisz  własnej pracy, twierdzisz ,że z niewolnika  nie ma  dobrego pracownika. Proponuję  zmienić  pracę i nie męcz się sam i nie męcz pracodawcę.Najlepiej  załóż  własną firmę i rób to co  lubisz i najbardziej potrafisz i  zarobisz tyle  ile  wypracujesz sam lub Twoi pracownicy.
  żeby założyć firmę to trzeba umieć kombinować itp., a nie każdy taki jest, tak samo jak w rządzie, nie każdy umie kłamać i przez to nie każdy nadaje się do bycia w rządzie, po drugie każdy pracownik winien być godnie wynagradzany poprzez ustanowienie najniższego wynagrodzenia w wysokości nie 1680 zł brutto, tylko co najmniej 2,5 tys. netto i wtedy ci prywaciarze będą się też dorabiać latami tak jak pracownicy, a nie, że prywaciarz i po 2-3 latach wielki bogacz na krzywdzie ludzkiej i jeszcze do tego wielki katolik. Jak źle prywaciarzom to niech pracują u kogoś za  najniższą krajową tj. ok. 1200 zł netto. Do tego w rządzie itp. winni pracować za najniższą krajową, wtedy ta najniższa byłaby dużoooooooo wyższa jak jest teraz. Pchają sie na stołki, to teraz modny jest wolontariat, niech wykonują tą pracę jako wolontariusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jak się pchają na stołki, a tak twierdza, że to taki ciężki kawałek chleba, no widać, od cholery ciężko, mnie jak ciężko to z chęcią bym pieprznęła tą pracę, no ale nie umiem oszukiwać, kraść itp. i muszę pracować, pomimo, ze ciężko i pomimo, że nienawidzę tej pracy gdzie jestem murzynem za najniższą krajową po tylu latach pracy przy zamrożonych wynagrodzeniach przez ten cholerny rząd już 5 lat i dalej ma tak być. Z niewolnika nie ma pracownika, wykonuje tą pracę z obrzydzeniem. Na partie, wybory nie żałują pieniędzy a dla pracowników nie ma, oto do czego doprowadziły solidaruchy z lat 80, a mieliśmy my na dole być uczciwie wynagradzani.
ŚITWA, jedna wielka,czerwona,sQrwysyńska ŚITWA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby cokolwiek w tym dzikim kraju osiągnąć trzeba mieć pochodzenie mojżeszowe lub komunistyczne,taki  " normalny " Słowianin,czystej krwi Polak i patriota jest bez szans, system jest stworzony tylko i wyłącznie pod żyda czy komucha bo to oni tworzyli i  tworzą system i prawo w tym dzikim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...