Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cydr podbija rynek

Utworzony przez olo, 11 sierpnia 2014 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Wszystko fajnie ale barierą jest cena.Może i przerzuciłbym się z piwa na cydr ale litr Perły kosztuje 4zł a litr cydru lubelskiego 12zł! Trzy razy więcej-reklama nic tu nie da-nie przekona mojego portfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłem. Ani to dobre, ani siepie. Już lepszy jabol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten cydr to taki jak francuski, czy jak zwykle polacy udoskonalą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebym pijał zamiennie z piwem musiałby kosztować max.6zł. A tak to wolę dorzucić 5 zł i kupić wino (za 17zł można coś wybrać w Lidlu albo Biedrze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie ale barierą jest cena.Może i przerzuciłbym się z piwa na cydr ale litr Perły kosztuje 4zł a litr cydru lubelskiego 12zł! Trzy razy więcej-reklama nic tu nie da-nie przekona mojego portfela.
jak zdejma papierową plombe z kapsla a cena zejdzie na 5 zeta to mogę sie przerzucić na ten cydr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie ale barierą jest cena.Może i przerzuciłbym się z piwa na cydr ale litr Perły kosztuje 4zł a litr cydru lubelskiego 12zł! Trzy razy więcej-reklama nic tu nie da-nie przekona mojego portfela.
  jeśli cydr lubelski za drogi to koniecznie powinieneś spróbować dusigrosza lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przeciętny Polak omamiony antyrosyjską propagandą wie że do naszego "przyjaciela" zza oceanu też nie wolno eksportować naszych jabłek????????????? Dlaczego nikt o tym głośno nie mówi Polakom???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jabłuszko sandomierskie tez podbijało rynek.   W sumie oprócz ilości siarczanów to ten cydr niczym w smaku się nie różni ;-)   A nie, ceną. Jabłuszko kosztowało 3-4 zł, a cydr 12. Ale cydr brzmi dumnie, a jabol nijak. Marketing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby wkońcu zalegalizować produkcje desytylatów owocowcyh (z jabłek, malin, gruszek, wiśni.....) tj takie palinki, rakije a nie tylko pić zbozówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnica między Polską a Rosją jest taka, że w Rosji polski rolnik nie może sprzedawać swoich produktów, a w Polsce nie może sprzedawać swoich produktów.  Czyli Rosja jest państwem Polsce wrogim, a Rzeczypospolita jest państwem Polsce wrogim.  Jeszcze jedna rzecz - jeżeli polskie władze potrzebują aktu wrogości ze strony Rosji, aby wyprostować śmieciowe prawo, to to rzeczywiście jest polska władza.  Pozostało więc zaśpiewać "nic się nie stało".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak cydr podbije rynek, to znowu wypali trawę wokół wiejskich sklepów, ja to robił w przeszłości  czar PGR-u, zwany jabolem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile redaktorzy wam płacą koncerny alkoholowe za podtrzymywanie tej reklamy cydru? wcale to rynku nie podbija bo smak żaden i każdy wybierze zwykłe piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie popijam sobie Cyderek Lubelski, ale muszę przyznać, że Miłosławski jest lepszy. Ma bardziej wyrazisty smak, a masz jakby taki mdławy trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje serce Cydr Lubelski już dawno podbił, teraz zaczyna podbijać rynek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to się nazywało pryta, jabol, siara a teraz bardziej patriotycznie cydr. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam smakował, piłam go nawet przed tą akcją. A cena jak dla mnie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takiej produkcji jabłek jaką mamy w Polsce i relatywnie niskich kosztach ich produkcji, to cena za cydr - taka jak za butelkę wina - jest za wysoka i w zasadzie odzwierciedla brak konkurencji na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mylić cydru z "prytą", "jabolem" czy "siarą". Cydry rzemieślnicze to wysokiej jakości napoje alkoholowe. Ich proces jest mozolny i długotrwały - podobnie jak wysokogatunkowych win.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...