Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci

Utworzony przez KoloroweZagadki, 12 grudnia 2014 r. o 18:08
Witam serdecznie! Chciałabym poinformować Państwa o nowo powstałym serwisie internetowym www.kolorowezagadki.pl, przy którym współpracuję. Jest to bogaty zbiór kilkuset multimedialnych gier, ćwiczeń i zdjęć, które zachęcą dzieci do nauki poprzez zabawę. Edukacyjne zadania przedstawione są w formie pięknych kolorowych animacji. Każda z nich na pewno przypadnie do gustu dzieciom, rozwijając w nich umiejętności językowe, matematyczne, społeczne, a także logiczne myślenie. W przypadku dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych (np. niepełnosprawnych intelektualnie, z zespołem Downa, autyzmem) program może stanowić przydatne narzędzie wspierające rewalidację w warunkach domowych. Dzięki uprzejmości Sponsorów, każdy kto zarejestruje się do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do pełnej zawartości programu ważny przez 30 dni, zachęcam więc do przetestowania. Zapraszam i serdecznie pozdrawiam! Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka " Dotacje na innowacje". Inwestujemy w Waszą przyszłość.www.kolorowezagadki.pl
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2014 r. o 18:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo to ciekawe, ale ja jestem zwolenniczką tradycyjnych zabaw. Wolę jak dziecko bawi się prawdziwymi zabawkami i przez to odkrywa nowe przestrzenie niż jak ogląda świat w ekranie monitora i później nie potrafi funkcjonować w realnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...