Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Matka Boża płacze wonnymi łzami

Utworzony przez dopalacz, 19 października 2010 r. o 16:17
co za ciemny naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ust Jarka codzień sączy się jad i jakoś nikt go nigdzie nie przenosi. Ja proponuję przenieść go na śmietnik historii lub dobrego szpitala neuropsychiatrycznego z oddziałem zamkniętym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zawłaszczenie nieruchomości, a teraz cud. haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ciekawy dlaczego te obrazki zawsze placza a nie np.sie smieja albo ziewaja...A cudem mozna nazwac to jak kalece bez nog odrosna nogi..Niech ktos powie czy taki cud gdzies widzial...ciemny narod az strach:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Z ust Jarka codzień sączy się jad i jakoś nikt go nigdzie nie przenosi. Ja proponuję przenieść go na śmietnik historii lub dobrego szpitala neuropsychiatrycznego z oddziałem zamkniętym.
No tak, gęby pełne frazesów o Europie a metody typowo wschodnie. Oto prawdziwe oblicze POpaprańców. A może tak bez kombinowania i wsadzania do psychuszki. Może od razu kula w tył głowy. W końcu znajdzie sie jeden lub drugi chętny emeryt ze WSI... Pamiętajcie tylko, że kto mieczem wojuje od miecza ginie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedziałem,że czarni popaprańcy jakoś będą zagłuszać sprawę okradania Polski z nieruchomości ale sądziłem,że te chwyty rodem ze średniowiecza odeszły do lamusa !!! Z drugiej strony wzselkie figurki katolickie miałyby prawo płakać widząc, na czym polega działalność kościoła katolickiego w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopalacz napisał:
co za ciemny naród...
A co tobie przeszkadza że gdzieś tam jacyś ludzie widzą łzy cieknące z obrazu? nawet jeśli to jest tylko w ich wyobrażni - co ci to przeszkadza i w czym? Ciemny naród? A ty jesteś ten "jasny"? Bo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wschodzie to już nawet obrazy płaczą z politowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec jest już bliski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ostatnią niedzielę w terespolskiej cerkwi nabożeństwu przewodniczył Arcybiskup Abel (Andrzej Popławski, prawosławny duchowny),ordynariusz diecezji lubelsko–chełmskiej. Powiedział w homilii, że cudowne objawienie łaski Bożej poprzez ikonę Bogurodzicy "Szybko Spełniającą Prośby" jest szczególnym błogosławieństwem doświadczonej w minionym stuleciu ziemi południowego Podlasia" Czy przełożeni tego arcybiskupa też uważają, że stał się cud ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Wiedziałem,że czarni popaprańcy jakoś będą zagłuszać sprawę okradania Polski z nieruchomości ale sądziłem,że te chwyty rodem ze średniowiecza odeszły do lamusa !!! Z drugiej strony wzselkie figurki katolickie miałyby prawo płakać widząc, na czym polega działalność kościoła katolickiego w Polsce.
Bracie Twoja nienawiść do Kościoła katolickiego przysłania Ci oczy i mąci rozum. Gdybyś dokładnie przeczytał artykuł to byś się dowiedział, że cudowne wydarzenie ma miejsce w cerkwi (to taki kościół w którym wierni Kościoła prawosławnego spotykają się na nabożeństwach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ja jestem ciekawy dlaczego te obrazki zawsze placza a nie np.sie smieja albo ziewaja...A cudem mozna nazwac to jak kalece bez nog odrosna nogi..Niech ktos powie czy taki cud gdzies widzial...ciemny narod az strach:)))
To proste mój Bracie. Gdyby obraz święty zwany przez Ciebie obrazkiem miał się śmiać, albo ziewać to skłonił by Cię do refleksji i zadumy?, czy raczej rozbawił i dostarczył taniej rozrywki? Masz Boga za takiego głupca? Pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie - kim ja jestem zadając publicznie takie pytania? Jeżeli chodzi o cuda to one zdarzają się cały czas i Tobie też się przydarzyły/ą. Urodziłeś się - cud, wyzdrowiałeś po ciężkiej chorobie - cud, nawrócisz się - cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
To proste mój Bracie. Gdyby obraz święty zwany przez Ciebie obrazkiem miał się śmiać, albo ziewać to skłonił by Cię do refleksji i zadumy?, czy raczej rozbawił i dostarczył taniej rozrywki? Masz Boga za takiego głupca? Pomyśl i odpowiedz sobie na pytanie - kim ja jestem zadając publicznie takie pytania? Jeżeli chodzi o cuda to one zdarzają się cały czas i Tobie też się przydarzyły/ą. Urodziłeś się - cud, wyzdrowiałeś po ciężkiej chorobie - cud, nawrócisz się - cud.
Po pierwsze nie jestem twoim bratem.A dlaczego by mial mie rozbawic jakby sie zasmial to tez "cud" kazdy ruch na tym obrazku bylby cudem no nie>A na pytanie kim ty jestes odpowiem :jakims wierzacym popaprancem albo co gorsze jakims pier******onym zlodziejem zwanym ksiadzem lub jakims tam innym cudakiem.A takie cudy jak narodziny to zawdzieczam rodzicom a nie jakims dziwnym silom z nieba czy jak tam to zwa,a cud wyzdrowienia to zawdzieczam lekarzom i cudownym lekom z apteki a nie jakiejs psychicznie chorej wodzie zwana "swiecona"...Idz braciszku i sie powies..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przechera napisał:
[b]"W ostatnią niedzielę w terespolskiej cerkwi nabożeństwu przewodniczył Arcybiskup Abel...
Mam drobne pytanie: jaki pseudonim miał arcybiskup Abel jako Tajny Współpracownik SB ? bo już mi się zapomniało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawosławna Matka Boska płacze widząc co kler katolicki wyprawia: mamona, sodomia, władza, polityka. Tysiące Matek Boskich w katolickich świątyniach i domach nie mają już nawet siły płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Mam drobne pytanie: jaki pseudonim miał arcybiskup Abel jako Tajny Współpracownik SB ? bo już mi się zapomniało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W SB to on miał "Kain"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Po pierwsze nie jestem twoim bratem.A dlaczego by mial mie rozbawic jakby sie zasmial to tez "cud" kazdy ruch na tym obrazku bylby cudem no nie>A na pytanie kim ty jestes odpowiem :jakims wierzacym popaprancem albo co gorsze jakims pier******onym zlodziejem zwanym ksiadzem lub jakims tam innym cudakiem.A takie cudy jak narodziny to zawdzieczam rodzicom a nie jakims dziwnym silom z nieba czy jak tam to zwa,a cud wyzdrowienia to zawdzieczam lekarzom i cudownym lekom z apteki a nie jakiejs psychicznie chorej wodzie zwana "swiecona"...Idz braciszku i sie powies..
Masz rację nie jesteś mi bratem, ale Bratem - jako człowiekiem i bliźnim, którego jako katolik powinienem miłować ("Będziesz miłował bliźniego swego, jak siebie samego."). Będę się za Ciebie modlił, byś się nawrócił Bracie. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
funkcjonariusz napisał:
W SB to on miał "Kain"...
Może i tak... nie pamiętam... Jak by nie było to Abel był po prostu JUDASZEM kierującym stadem swoich naiwnych owieczek.A jaki pseudonim miał obecny prymas Polski niejaki Kowalczyk? a jaką ksywę miał lubelski TW "Filozof" ? Judasze! pokajajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Po pierwsze nie jestem twoim bratem.A dlaczego by mial mie rozbawic jakby sie zasmial to tez "cud" kazdy ruch na tym obrazku bylby cudem no nie>A na pytanie kim ty jestes odpowiem :jakims wierzacym popaprancem albo co gorsze jakims pier******onym zlodziejem zwanym ksiadzem lub jakims tam innym cudakiem.A takie cudy jak narodziny to zawdzieczam rodzicom a nie jakims dziwnym silom z nieba czy jak tam to zwa,a cud wyzdrowienia to zawdzieczam lekarzom i cudownym lekom z apteki a nie jakiejs psychicznie chorej wodzie zwana "swiecona"...Idz braciszku i sie powies..
MOWISZ ZE NARODZINY ZAWDZIEDCZASZ RODZICOM?TO I DOBRZE DOBRZE ZE CHODZISZ ZE WIDZISZ TYMI SLEPIAMI ALE GORSZE JEST TO RZE WE ŁBIE MASZ PUSTKE,OLEJ,TROCINY,PUSTY JAK PUSTAK JESTES OBRAZAJĄC KSIĘZY I LUDZI KTORZY WIERZA W CUD,A WIESZ CO?ZOBACZ JESLI JESZCZE WIDZISZ ILE JUZ JEST ZNAKOW NA ZIEMI,JEDNAK MUSISZ TROCHE MUZGIEM POBUJAC POCZYTAC ABY COS COKOLWIEK DOTARŁO DO TWOJEGO MUZGU JESLI Go MASZ?OBAWIAM SIE ZE GO NIE MASZ A TO JUZ TWOJ PROBLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...