Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zobaczymy w puławskiej telewizji

Utworzony przez Cichociemny, 31 sierpnia 2014 r. o 14:04 Powrót do artykułu
"Zamienił STRYJEK ... siekierkę na kijek" lub inaczej  STRYJEK .... "stracił chleb, a bułki nie zyskał" Jedynie wreszcie b. Starosta Puław będzie miał możliwość prezentowania publicznie   Swoich bzdetów  n.p. budowy nowej hali sportowej w Puławach .... ze śniegu i składania ... "donosików"  na władze Powiatu i Miasta Wybory samorządowe tuz tuż ...,  a Pan b. Starosta  nie ukrywa swoich zamiarów kandydowania  do władz miejskich, powiatowych           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichociemny! Widzę, ŻE wszystko o wszystkich wiesz! Kto z KIM, dlaczego i po co! Gość IDZIE po ulicy, a Ty tylko rzucisz okiem i WIESZ kiedy się wypróżniał, gdzie idzie, z kim i dlaczego spał. "Gdyby parówka kiełbaską była...". Hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Uhle opowiada o ekipie sprawdzonych dziennikarzy, którzy pracują w puławskim radio. Przede wszystkim tam mamy samych wolontariuszy, którzy z dziennikarstwem nie mają wiele wspólnego. Radio nie ma żadnego programu, nie przygotowuje żadnych wiadomości. Czytają to, co jest w gazetach i na okrągło puszczają denną muzyczkę. Nie róbmy sobie żartów. Jakiego specjalistę Pan zatrudnia? Pana z telewizji rolniczej, który stracił tam pracę? Poza tym chyba go Pan nie zatrudnia, bo żeby mówić o zatrudnieniu to trzeba dać człowiekowi umowę o pracę lub choć o dzieło. A takich umów w radio nikt nie ma, poza sekretarką, która dostaje 400 zł. Nie ma pan też żadnego zaplecza technicznego. Porywacie się na telewizję, a nie możecie od kilku miesięcy wystartować z radiem na falach UKF, choć program jaki tam macie robić jest bardzo "ambitny" - 90% muzyki i kilka procent wiadomości. I nawet tego nie mozecie wydusić:)) Jak się ma takich fachowców, to się robi 50 % wiadomosci, wywiadów, debat, a muzyka jest tylko uzupełnieniem. Powiedzmy sobie szczerze - w Puławach nie ma radia, jest towarzyski radiowęzeł, na szkolnym poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość: Ale po co się tak napinać? Drugi TVN czy POLSAT w Puławach miał czekać kilka lat aż będzie ogłoszony przetarg na program wiadomości lokalnych? Oczekiwania gigantyczne gościu masz, a większość mieszkańców Puław jak ma ochotę pooglądać dziennikarstwo z wyższej półki to sobie wybiera coś ze 100 programów na kablówce. Od wiadomości lokalnych nie mamy aż tak ambitnych oczekiwań. Wiadomości emitowane do tej pory były OK. Szkoda, że nie mogą nadawać dwie ekipy byłoby fajniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do @ Kogutanie Drogi Panie, dlatego zwią mnie Cichociemnym, a nie jakimś .... lokalnym puławskim TROLLEM ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej emitowac nowy puławski serial, mialby lepsza ogladalnosc niz wiadomosci w ktorych nic ciekawego nie zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość: Ale po co się tak napinać? Drugi TVN czy POLSAT w Puławach miał czekać kilka lat aż będzie ogłoszony przetarg na program wiadomości lokalnych? Oczekiwania gigantyczne gościu masz, a większość mieszkańców Puław jak ma ochotę pooglądać dziennikarstwo z wyższej półki to sobie wybiera coś ze 100 programów na kablówce. Od wiadomości lokalnych nie mamy aż tak ambitnych oczekiwań. Wiadomości emitowane do tej pory były OK. Szkoda, że nie mogą nadawać dwie ekipy byłoby fajniej.
Mów za siebie - ja ma oczekiwania. Chciałbym ogladać program lokalnyy na dobrym poziomie. Ten co był, kręcony aparatem fotograficznym pana Kawki, naprawdę był słabej jakości. Nie poruszał zadnych bulwersujacych tematów, tylko wieczne lizanie tyłków. Miało być lepiej, a będzie gorzej. Czasem na "tzw "rondzie" miałem okazję posłuchać radia, które robi nowy wydawca programu. Wytrzymywałem kilka minut. Bo to nie było radio, tylko zabawa dzieciaków w radio. Ktoś napisał, ze to przypomina szkolny radiowęzeł i ma rację. Nie rozumiem, dlaczego w Puławach jest wieczne przyzwolenie na bylejakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no - widziałem dziś ich fachowca z kamerą za 200 zł. Kawka miał chociaż dobry aparat fotograficzny. teraz to kompletne dno, szczególnie, że ich filmowcem został koleś z poprzedniej tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie było emisji żadnego ich programu, a wy już wiecie, że to dno. Czemu nie startowaliście w przetargu? Widzę, że sami fachowcy od dziennikarstwa się wypowiadają. Kamerą za 200PLN też można zdziałać cuda. Sami jesteście zbulwersowani non stop, po co się jeszcze bulwersować przed TV?
Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to będzie dno. właściciel chce robić tv na zasadch wolontariatu - nie ma żadnych pieniędzy. Tak się nie da robić tv. A kamerą za 200 zł nie da się zrobić cudów, jeśli program ma być nadawany w HD.
Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbyło się spotkanie w sprawie robienia tv. PAn nowy szef zaskoczył przybyłych, bo okazało się, że nie ma kasy na robienie programu i szuka naiwnych, którzy będą latać za darmo i kręcić dla niego materiały swoim sprzętem, bo on nie ma żadnego, poza mikrofonami radiowymi. I ogólnie telewizja ma zarabiać na jego radio, które ma wielką budżetową dziurę. O - taka firma dostała od pana Golmento telewizję. Gratuluję. Ja podziękowałem za taką ofertę pracy. Wolontariuszami nie się da się robić profesjonalnego programu. A tak chce robić program Kablomedia. ktoś tu sobie robi jaja. Jak długo w tym miescie Golmento będzie robił co chce i wprowadzał swoich kolesi?
W PSM to oni będą rządzić dożywotnio .Nikt tam nie wpuści świeżej krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nic właścicielowi przegranej firmy puszczają nerwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś, który całe życie zajmował się kładzeniem kabli będzie teraz robił telewizję. Po wczorajszej publikacji zrobiło się ciepło. No jak tak wyglądał przetarg, a z tego co napisali to jest nagranie, to temat podpada pod prokuratora. Jeśli Golmento wiecznie żywy wybiera ofertę, która nie spełnia żadnych wymogów, to jest to sprawa dla prokuratora.Co na to dziadki z Rady Nadzorczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kablomedia i psm oraz pulnet nawet nie umieją zrobić dobrego nie znikającego internetu i telewwizji a na radio i telewizje adawanie się wzieli xD Z czym do ludzi pytam się! kablomedia - my już wam podziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...