Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co sądzicie o epapierosach?

Utworzony przez papacarlito, 11 marca 2013 r. o 20:01
Palę już od 5 lat. Wielokrotnie chciałam rzucić palenie ale niestety bez rezultatu. Zastanawiam się nad tym czy może mógłby mi w tym pomóc epapieros . Znajomy mnie namawia. Sam taki pali i mówi, że nie ciagnie go już wcale do tradycyjnych. Co sądzicie o tym pomyśle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz rzucic to tylko seans u "Kaszpirowskiego"kosztuje 120 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim e-papierosie też jest nikotyna, ale nie ma tylu szkodliwych substancji smolistych, więc warto się na nie przerzucić. Nawet jak nie przestaniesz całkowicie palić, to z pewnością wyjdzie Ci to choć trochę na zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W internecie można przeczytać artykuły mówiące o tym, że e-papierosy są równie nie zdrowe jak te zwykłe. Nie palę, a więc nie wiem ile w tym prawdy. Zachęcam do aktywności fizycznej, która da pozytywny skutek w postaci dobrego humoru i lepszej kondycji --- e-apteka-niezapominajka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem e-papierosy to świetna sprawa ubrania i w domu już nie śmierdzą http://www.gmsrecruitment.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam, że taki e-papieros jest świetnym rozwiązaniem, sama korzystam i prawdę mówiąc czuję się dużo lepiej, nie ciągnie mnie do normalnych papierosów, a zauwazyłam też poprawę na swoim zdrowiu, nie mam już zadyszki wchodząc po schodach, a to już jest jakiś mały sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jak najbardziej polecam wam zakup e-papierosy warszawa. Zwykłych papierosów już nie palę, a nikotynę ograniczam sobie za pomocą e-papierosa.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jak najbardziej polecam wam zakup e-papierosy warszawa. Zwykłych papierosów już nie palę, a nikotynę ograniczam sobie za pomocą e-papierosa.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam,że to dobre rozwiązanie.Już nie muszę się wstydzić przykrego zapachu z ust i zapachu włosów i ciuchów po wypaleniu zwykłego papierosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z finansowego punktu widzenia to jest spoko bo mimo że sie wiecej zapłaci na początku to tańszy jest w eksploatacji. Ale nic nie zastąpi prawdziwego dymka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkotyk jak każdy inny nie wiem czemu ludzie to palą tak samo jak nie wiem czemu ktoś pali papierosy. Przynajmniej już w stanach coś z tym robią przywalą takie podatki że nikt tego kupować nie będzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to i byłoby dobre rozwiązanie i u nas, bo to w pewien sposób zmusza ludzi do rzucenia nałogu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędna jest opinia, że są słabe. E-p to sprzęt elektroniczny :D natomiast liquid czyli płyn do e-p ma różną zawartość nikotyny. Od zera do nawet bardzo mocnych względem papierosów. Już zawartość o nr 24 jest mocniejsza od najmocniejszych papierosów na rynku. Nr 18-16 w zależności od firmy liquidu to odpowiednik czerwonych Marlboro.  E-p jest o wiele zdrowszy od analoga, bowiem nie ma substancji smolistych, jedynie zawiera nikotynę, którą można kontrolować i zmniejszać. Pomaga w rzucaniu palenia, bo zaspokaja odruch tak ważny dla palacza jak para (imitacja dymku)- e-p nie wydziela dymku a własnie parę wodną. Zaspokaja cheć trzymania papierosa w palcach. No i smak. Liquidy mają różnorakie smaki od tytoniowych, owocowych po nawet smak kawy, czekolady.  Ja nie palę od ponad 3 miesiecy analogów i mnie nie ciągnie do tego smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej (wiem, że trudniej) zerwać z nałogiem w ogóle? :) I to, i to szkodzi (mówicie, że e-papierosy mniej). I to, i to kosztuje.   Nie lepiej się przemóc i poćwiczyć silną wolę? Nawet jeśli nie uda się długo wytrzymać, to przynajmniej:   "8h - poziom tlenku węgla wraca do normy5 dni - nikotyna w około 85% zostaje wydalona z organizmu7 dni - wyostrzy się zmysł smaku i węchu3 msc. - zwiększa się wydolność płuc o około 30%"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem anty do wszelkiego rodzaju nikotyny. Policzcie sobie jakie wczasy co roku puszczacie z demem ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pomagają w rzuceniu palenia . Mimo że w zasadze też są szkodliwe, to nie aż  tak bardzo jak zwykłe. Poza tym nie śmierdzą tak jak tradycyjne.Można zmieniac smaki, to moje ulubione http://alegratka.pl/ogloszenie/liquid-sensation-30ml-30zl-poznan-24633249.html?h=84f2367ee0364c37  No i wychodzi dużo taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzucając palenie "popalałam" e papierosy. Jednak mój lekarz   stanowczo mi odradził. Jako zamiennik prawdziwych papierosów jest ok, ale na krótką chwilę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rzuciłem palenie z elektrykiem z Green Smoke. mogę podzielić się z wami moją historią z paleniem i przeżuceniem się na e-papierosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...