Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Google : sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych   ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sąd w Rzeszowie uznał, że dziecko przed urodzeniem to nie dziecko. Policja w Puławach łamie prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego nie mogę pojąć dlaczego rodzice którzy w swoim mieszkaniu  wypiją 2 piwa są przestępcami a taka menelica nie? Kto bardziej naraża życie i zdrowie dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się z tymi ludźmi dzieje, nie mam słów. Jak można być tak nieodpowiedzialnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK SŁÓW NA TĄ PATOLOGIE! Ludzie latami się starają o wymarzone dziecko a taka .... bzyknie się i ma.  Szkoda dziecka że będzie miał taką okropną matkę. Naprawdę współczuję z całego serca mu. Mam nadzieje że się opamięta ta kobieta. Co za chorzy ludzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego nie mogę pojąć dlaczego rodzice którzy w swoim mieszkaniu  wypiją 2 piwa są przestępcami a taka menelica nie? Kto bardziej naraża życie i zdrowie dziecka?
jeżeli chlają nawet jedno piwo i nie ma opiekuna dziecko to przestępstwo.  I czy jedno piwo czy flaszta tak samo powinni odpowiadać. Albo dziecko albo chlanie i zabawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...