Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciągniki wyjechały na krajową "dwójkę". Trwa protest rolników

Utworzony przez Gość, 10 marca 2014 r. o 10:42
Czyżby polaczki byli tak bogaci że nie tykają świnek? Może przeszli na islam? Jak to jest że jak ruskie zamkną granicę to już zbytu nie ma? Rynek wewnętrzny jest za mały? A może doprowadzili do tego że świnka to rarytas jest i na nikogo go nie stać? Teraz się ku*wa dowiedzieliśta ile warta jest wasza świnka. Jak nie stać emeryta na kupno szyneczki to wasza świnia jest gó*no warta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby polaczki byli tak bogaci że nie tykają świnek? Może przeszli na islam? Jak to jest że jak ruskie zamkną granicę to już zbytu nie ma? Rynek wewnętrzny jest za mały? A może doprowadzili do tego że świnka to rarytas jest i na nikogo go nie stać? Teraz się ku*wa dowiedzieliśta ile warta jest wasza świnka. Jak nie stać emeryta na kupno szyneczki to wasza świnia jest gó*no warta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko:  :wacko: na Ukrainę wyślijcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do tej pory to ruch jest znikomy, rolnicy biedni a każdy ciągnik wart kilkaset tysięcy zł. Widać właśnie jacy wszyscy są zapracowani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na te ciągniki rolnicy pracują latami, dodatkowo wypracowując zysk dla banków. Rolnik nie kupuje ciągnika dla przyjemności tylko jest to jego narzędzie pracy. Jeżeli osoba pracująca na etacie nie dostanie wypłaty to jest wielki krzyk, że wyzysk pracownika, nieludzkie traktowanie, ale jeżeli rolnik do swojej ciężkiej pracy musi jeszcze dołożyć, często przy tym się zadłużając to już nikt tego nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem w tv, że rolnicy pomstują, bo muszą karmić świnie zamiast własne rodziny - to jak to jest? Głodujecie, bo nie możecie sprzedać świń? Sami nie chcecie jeść tej wieprzowiny, czy co? Świat się wali, skoro mając pod nosem jedzenie nie wiecie co z nim zrobić. Rolnicy w całej Europie załamują ręce jak tylko coś im nie idzie - jak ja mam fatalny okres w firmie, to nikt mi do niczego nie dopłaca i niczego ode mnie interwencyjnie nie kupuje. Jak zdechnę z głodu - bo świń nie hoduję - to żadna gazeta o tym nie wspomni, chyba że w płatnym nekrologu.   Ubijcie prosię, przeczekajcie kryzys i dalej sprzedawajcie. Was trzeba uczyć zaradności a nie jak pobierać dotacje.   Prometeusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem w tv, że rolnicy pomstują, bo muszą karmić świnie zamiast własne rodziny - to jak to jest? Głodujecie, bo nie możecie sprzedać świń? Sami nie chcecie jeść tej wieprzowiny, czy co? Świat się wali, skoro mając pod nosem jedzenie nie wiecie co z nim zrobić. Rolnicy w całej Europie załamują ręce jak tylko coś im nie idzie - jak ja mam fatalny okres w firmie, to nikt mi do niczego nie dopłaca i niczego ode mnie interwencyjnie nie kupuje. Jak zdechnę z głodu - bo świń nie hoduję - to żadna gazeta o tym nie wspomni, chyba że w płatnym nekrologu.   Ubijcie prosię, przeczekajcie kryzys i dalej sprzedawajcie. Was trzeba uczyć zaradności a nie jak pobierać dotacje.   Prometeusz
O to chodzi że nasz kochany rząd nałożył kary za ubój we własnym gospodarstwie i koło się zamyka. Nawet jak chciałbym prywatnie sprzedać na ubój to to jest nielegalne. A skoro uważasz że na wsi jest tak wspaniale i bogato to czemu klepiesz biedę w mieście zapraszamy do pracy na wsi  kup gospodarstwo i bądż milionerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyjdzie zapłacić za światło, weźcie świnie zamiast pieniędzy, kupić paliwo do ciągnika, może na stacji zamiast, pieniazka wezmą świnie. Żeby dzieciom kupić ubrania, może też wezmą świnie. Nie po to charuje się, żeby nie mozna było tego sprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Rolnicy  decyzje o wybiciu wam świń wydał WOJEWÓDZKI lekarz wet Zarzeczny i jego przydupas Stanibuła..to na polecenie ich wybiją wam kilkaset tysciecy swin za które dostaniecie najwyzej kopa w d...... ich odetnisje od koryta tym panami powinien się zając prokurator maja tyle na sumieniu ze wystarczy na cały kodeks kk i po kilka lat do odsiadki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Rolnicy  decyzje o wybiciu wam świń wydał WOJEWÓDZKI lekarz wet Zarzeczny i jego przydupas Stanibuła..to na polecenie ich wybiją wam kilkaset tysciecy swin za które dostaniecie najwyzej kopa w d...... ich odetnisje od koryta tym panami powinien się zając prokurator maja tyle na sumieniu ze wystarczy na cały kodeks kk i po kilka lat do odsiadki .
To oni jeszcze nie siedzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oni jeszcze nie siedzą ?
Nikt tam nie siedzi i nie będzie siedział,chleją razem jak świnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...