Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...
Myślę, że wystarczy przejrzeć zdjęcia lub wejść na stronę Chmielaków, żeby znaleźć odpowiedź. Owszem, są wyroby piwopodobne z Perły, Lecha czy innego Tyskiego. Jednak masz też świetne PIWAz Pinty, AleBrowaru, Hausta i kilku innych. Mam jednak wrażenie, że obsada jest gorsza niż rok temu. Szkoda, że Widawy zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki syf. Butelki, puszki, szkło, śmieci - wszystko pod nogami we wszystkich zakątkach.   Jednym słowem "buractwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<
  Najwyraźniej o piwie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. Dobre piwo raczej ciężko znaleźć w cenie poniżej 5\6zł. To co sprzedają w jakichś Lidlach, to siki, a nie piwo.  No ale niestety Polska dalej jest mocno w tyle jeśli chodzi o piwo i jego znajomość. Większość opija się ciągle badziewnymi, wodnistymi lagerami i zachwyca się jaka to Perła jest dobra, a Tyskie badziewne (i na odwrót). A prawda jest taka, że jakby zrobić ślepą degustację, to prawie nikt nie znalazłby miedzy nimi różnicy, ani tym bardziej nie odróżniłby swojego ukochanego sikacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A starosty i starościny jak nie było tak niema szok \????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może najwyższa pora pisać Krasnystaw: Chmielaki 2014 a nie Chełm: Chmielaki 2014!!! Czy włodarzy naszego miasta to nie obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Chmielakach 2014 byłam piwo i temu podobne  piłam.Przez 3 dni obejrzałam prawie wszystkie odbywające się tam imprezy i uważam,że tegoroczne Chmielaki były na prawdę super.Wszystkie imprezy darmowe./Markowska,Zakopower.Tyle słońca.../Półmaraton bardzo dobrze zorganizowany/ Piwo droższe owszem ale wystawcy żeby sie pokazać zapłacili też niezłe pieniądze.a puszki,butelki,śmieci itp.to przecież sprawa nas samych.Organizatorzy nam nie naśmiecili a koszy, i pojemników było na prawdę bardzo dużo.Nie narzekajmy więc/co niestety leży  w naszej naturze/ tylko weźmy znajomych i przyjedżmy na następne,a komu się nie podobało no to cóż niech zostanie w domu albo idzie na inną imprezę.                                                                             krasnostawianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...