Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a moze ktos podac adres miejsca gdzie mozna sie zglaszac? nie wiem gdzie sa te komitety wborcze, nie wiem nawet JAKIE są!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się. Od wsadzania swojaków do komisji wyborczych od lat jest w Lublinie Ratusz. Znów w komisjach będą prawdziwki Ratusza . Pracownicy szkół, przedszkoli, żłobków, burs toż to podwładni Prezydenta i Oni zajmą neutralnym ludziom miejsce. Jak mawiał Tow. Lenin:"nie ważne kto głosuje. Najważniejsze kto liczy głosy a może kto "przelicza dla nas głosy". Czy oPOzycja kupi ten nty raz realizowany numer Ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jeszcze jak mozna sie zglosic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze ktos podac adres miejsca gdzie mozna sie zglaszac? nie wiem gdzie sa te komitety wborcze, nie wiem nawet JAKIE są!
 
Napiszcie jeszcze jak mozna sie zglosic?
  Samemu nie można się zgłosić. To jest robota tylko dla swojaków.   Cytuję z artykułu :   "Kandydatów komitety wyborcze mogą zgłaszać do 17 października."   ... czyli żaden obcy spoza sitwy nie może zostać kandydatem na członka komisji wyborczej. To komitety wyborcze namaszczają tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samemu nie można się zgłosić. To jest robota tylko dla swojaków.   Cytuję z artykułu :   "Kandydatów komitety wyborcze mogą zgłaszać do 17 października."   ... czyli żaden obcy spoza sitwy nie może zostać kandydatem na członka komisji wyborczej. To komitety wyborcze namaszczają tych ludzi.
Muszą być z sitwy bo to trzeba  "umieć liczyć głosy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samemu nie można się zgłosić. To jest robota tylko dla swojaków.   Cytuję z artykułu :   "Kandydatów komitety wyborcze mogą zgłaszać do 17 października."   ... czyli żaden obcy spoza sitwy nie może zostać kandydatem na członka komisji wyborczej. To komitety wyborcze namaszczają tych ludzi.
Muszą być z sitwy bo to trzeba  "umieć liczyć głosy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samemu nie można się zgłosić. To jest robota tylko dla swojaków.   Cytuję z artykułu :   "Kandydatów komitety wyborcze mogą zgłaszać do 17 października."   ... czyli żaden obcy spoza sitwy nie może zostać kandydatem na członka komisji wyborczej. To komitety wyborcze namaszczają tych ludzi.
Wybory w 1989 r w czerwcu i póżniejsze. Komisje wyborcze ogłaszały nabór kandydatów i było tylu chętnych, że przeprowadzano losowanie. A czym "wplna POlsza" rosła w siłę to i zmieniała zasadę, że w komisjach były i są miejsca tylko dla nasich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...