Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska PSS \"Społem” Gepardem Biznesu

Utworzony przez Gość, 25 sierpnia 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Gratuluję chełmskiemu PSS-owi. Bardzo dobra jakość artykułów, wysoka kultura ekspedientek. Polecam zwłaszcza wyroby wędliniarskie ze sklepów prowadzonych przez PSS "Społem". Wolę zapłacić kilka złotych więcej niż jeść jakieś ochłapy z Tesco czy Carrefoura .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam sklep PSS przy ulicy Piłsudskiego, najlepszy sklep w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam sklep PSS przy ulicy Piłsudskiego, najlepszy sklep w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędzej bym się spodziewała gromu z jasnego nieba. to chyba jakiś Zart. Prezes zając który ma za nic swoich pracowników.Nieuprzejma i arogancka administracja,której jest stanowczo za dużo w stosunku do pracowników na sklepach.Gratuluję instytutowi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubię robić zakupy w blaszaku przy Lwowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krysia napisał:
Prędzej bym się spodziewała gromu z jasnego nieba. to chyba jakiś Zart.Prezes zając który ma za nic swoich pracowników.Nieuprzejma i arogancka administracja,której jest stanowczo za dużo w stosunku do pracowników na sklepach.Gratuluję instytutowi......
Nie znam administracji ale ekspedientki bardzo miłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa napisał:
To chyba jakiś żart?
Wolisz zachodnie markety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zasługi napewno nie zasłużył prezes oszust zając tylko załoga sklepów która w pocie czoła pracuje na darmozjadów biurowych takich jak prezes oszust kłamca nagroda należy się sprzedawcom obecnie toczy się sprawa gdzie kierownicy sklepów oskarżai są o nadgodziny na sklepach a prezes udaje warjata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze kazmirczak palant?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes to specjalista od sprzedaży.Na początku swojej kariery rozsprzedał pół majątku Społem.Potem pod młotek poszły sklepy.Społem to było kilkadziesiąt sklepów,teraz prezes się chwali 14 sklepami.Teraz blaszak przy Lwowskiej to już nie Społem tylko jakaś Gama.Trochę sprzeda,a resztę wydzierżawi i będą czyste pieniążki.To prawda,że największą robotę robią sklepowe.To one swoją ciężką i co tu dużo mówić niewdzięczną pracą utrzymują to całe biuro.Niby jedna firma,a osoby tam zatrudnione podzielone są na dwa światy i to jest bardzo smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym pracownikiem tej spółdzielni. Codziennie dziękuję Bogu i partii:) że już tam nie muszę pracować. Praca bardzo ciężka ale nie to było najtrudniejsze do zniesienia. Załogę mieliśmy super i pracowało się przyjemnie. Gdyby tylko nie te oszustwa kierownictwa sklepu, gdyby nie ta obłuda prezesa, wyzysk i różne drobne świństwa to byłoby ok. Wyłudzanie prezentów od przedstawicieli handlowych było na porządku dziennym, wynoszenie pełnych siatek bez okazania paragonu, chowanie po magazynach towaru przed inwentaryzacją (bo "a nóż widelec" okaże się, że wyjdzie superata...) a później cały ten towar znikł a my - pracownicy spłacaliśmy później co miesiąc manka. Podobno raz wyszła superata to zaraz to ukryli i poprzerabiali dokumenty bo zaraz mieliby na karku skarbówkę. A nieprzemyślane decyzje pań z marketingu? Jak wprowadzili żywność ekologiczną to od razu na pierwszy rzut bardzo duże ilości. Niewiele się z tego sprzedało, większość poszła do śmietnika więc ekspedientki zapłaciły za to po inwentaryzacji... A jak wpadł policjant i przesłuchiwał nas w sprawie m. in. fałszywych list obecności to zaraz po Jego wyjściu przyjechało "państwo" z biura to zastraszali nas i namawiali do zmiany zeznań. Itp. itd. Uważam, że panu Zającowi nie należy się żadna nagroda bo nie jest On dobrym i solidnym pracodawcą. Zresztą zobaczcie sami co to za typ. http://interwencja.interia.pl/news?inf=868054 To co jest w tym programie to tylko mała część tego co tam się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaka jest polityka kadrowa w Społem.Nie można długo pracować w jednym sklepie,przenosi się pracowników jak niewolników na plantacji.Jak ktoś się nie zgadza to fora ze dwora.Tak się stało z panią kierownik z którą pracowałam,była wymagająca wobec siebie i nas,pilnowała wszystkiego,przyjęła sklep z tradycją manka,a przez 5lat pracy z nią nie płaciłyśmy ani grosza,klienci bardzo ją lubili,niektórzy szli za nią od sklepu do sklepu gdzie pracowała. Było dobrze,ale komuś to nie odpowiadało.Pani kierownik przez te 5lat pracy ze mną nigdy nie była na zwolnieniu,a tu nagle idzie na zwolnienie i już nie wraca do pracy.Szkoda,że już nie pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w pss jako sprzedawca.Tam nikt nie szanuje pracowników,dlatego poszłam pracować gdzie indziej. Bardzo dużo ludzi z pss się zwalnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gepard znowu robi czystki.Teraz już nie będzie dozorców,którzy sprzątali,bo ich zwolni,a wynajmie firmę sprzątającą następni w kolejce to obsługa sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezes zając to złodziej oszust powinien być na ławie oskarżonych za nadgodziny pracowników a nie obciążac kierowników sklepów im się należy wypłata za nadgodziny pracownicy łączcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
prezes zając to złodziej oszust powinien być na ławie oskarżonych za nadgodziny pracowników a nie obciążac kierowników sklepów im się należy wypłata za nadgodziny pracownicy łączcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
a moze kazmirczak palant?
Dla Twojej wiadomości za "kazmirczaka" za nadgodziny nam płacili... dopóki nie wrócił na swój stołek Zając
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam prezesa, nie znam nikogo z pionu administracyjnego, ale spiesze z gratulacjami. I to dla wszystkich pracownikow tej wiekowej spoldzielni. Bo to chyba ze sto lat z gorka.... Dziwie sie zas tym malkontenckim postom nie majacym nic wspolnego z meritum sprawy! Subiektywne oceny zarzadu wydaja mi sie nie na miejscu, bo sukces jest wspolny. Sam prezes nic nie zrobi tak samo, jak i nawet najmilsze i najsprawniejsze sprzedawczynie. To jest nagroda nie imienna, ale dla calej firmy! Po co wiec tyle personalnych wycieczek pod adresem osob dla wiekszosci z nas kompletnie anonimowych? Sam zawsze wychodzilem z zalozenia, ze nie ma zlych pracodawcow .... bo jesli mi sie cos nie podoba, to go po prostu zmieniam. Tak samo zreszta, jak z personelem....zawsze mozna wymienic w miejsce utyskiwania. Praca zarzadu nigdy nie moze brac pod uwage opinii szerszego grona, poniewaz to Oni musza ustanawiac i koordynowac strategie przedsiebiorstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
prezes zając to złodziej oszust powinien być na ławie oskarżonych za nadgodziny pracowników a nie obciążac kierowników sklepów im się należy wypłata za nadgodziny pracownicy łączcie się
Uwazasz, ze to jest ladnie pisac o kims w tak brutalny sposob i posadzac o zlodziejstwo? Jesli masz dowody, to nalezy wystapic o sciganie przestepczej dzialalnosci prezesa, albo milczec.... Mam nadzieje, ze sam prezes dla zasady zglosi Twoj post do prokuratury i przylozy starac o sciganie .... Tak pisac nie mozna o ludziach nawet, jak uwazasz sie za osobe wyjatkowa. Dzisiaj wlasnie z ust pana Kaczynskiego dowiedzialem sie, ze nawet najohydniejsze klamstwo miesci sie w ramach walki o wolnosc slowa!!!! Ma szczescie dla nas wszystkich tak nie jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...