Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka - Motor najciekawszym meczem 2. kolejki w III lidze

Utworzony przez bazyl, 13 sierpnia 2014 r. o 17:38
Comoże być ciekawego w meczu  drużyny notorycznego skompromitowanego ligowego ogona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor przegrywa już 0-2. Dno i wstyd. Rozwiązać drużynę. Wycofać się z rozgrywek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa je.bać tych skurw.ysynów!Tyle lat jebanym dziadom kibicowałem od dziś niech sie pierdo.lą i wypad z nowego stadionu frajerzy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał być środek tabeli III ligi, a będzie ogon tabeli!!!Haahaahaa!Po co na to tracić nerwy, może jak spadną jeszcze niżej to zaczną w końcu wygrywać. Nie jestem kibicem sukcesu, ale żal mi nie tyle tych piłkarzy, co kibiców Motoru, którzy wciąż oglądają porażki swojej drużyny. No cóż są też inne rzeczy w życiu poza piłką nożną! Na szczęście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy na wiosnę wygra Motor z Chełmianką na odnowionym stadionie w Lublinie .pozdr z Chełma kibić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy na wiosnę wygra Motor z Chełmianką na odnowionym stadionie w Lublinie .pozdr z Chełma kibić
A to w piedziszewie jakiś stadion odnawiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mial byc pewny awansik... po co to bylo latac po wojewodztwie i skupowac zawodnikow?lepiej bylo wlozyc w szkolenie mlodziezy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, było coś ciekawego panie redahtorze "lukisz"? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...