Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Kto marzy o prezydenckim gabinecie

Utworzony przez seba, 12 sierpnia 2014 r. o 20:01 Powrót do artykułu
Kiedy ja chodziłem do II LO to Pan Marek Sikora był jego dyrektorem, fajny gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie postawiony do parszywej roboty-likwidator Biblioteki Pedagogicznej i jej filii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata Fisz to najlepszy prezydent jakiego mieliśmy, nikt Wam tyle nie da co Agata Fisz obieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako nietubylec patrzę na gospodarza miasta poprzez Rejowiecką, Aleję Pokoju i Rampę Brzeską. Jak było tak jest dalej i żadnych widoków na lepsze. Pewnie niedługo trzeba będzie zamknąć wiadukt.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna i POstkomuna w tym, hm, mieście ma się dobrze od lat, nie mówiąc już o ZSL i TR. Cóż tradycja "świetlanej" PKWN nie daje zgasnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm się rozwija ostatnio niesamowicie, nigdzie nie ma tylu centrów chińskich i ciuchlandów jak w naszym mieście, a to chyba świadczy o dobrobycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pan Zając może coś zmienić albo starosta pan Ciechan z grupą wójtów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nietubylcu powinienes wiedziec ze te ulice ktore wymieniles to droga krajowa i miedzynarodowa ktora powinna byc zrobiona za kase twoich kumpli donka i slawka zegarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu przeczytaj ustawę o samorządzie !!!!!!!!!!! Tam pisze jak wół .Wszystkie drogi w miastach prezydenckich są w gestii prezydenta.I tę informację przekaż Pani agacie fisz i józefowi górnemu.A zanim coś napiszesz poczytaj wcześniej proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że chełmianie nie są na tyle głupi żeby głosować na kandydatów PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA ROZKRADA I NISZCZY NASZ KRAJ. Wiadomo Fiszowa może idealna nie jest ale czasem jakąś drogę wyremontuje. Nie wiem na kogo głosować ale wiem napewno żeby nie głosować NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że chełmianie nie są na tyle głupi żeby głosować na kandydatów PLATFORMY OBYWATELSKIEJ KTÓRA ROZKRADA I NISZCZY NASZ KRAJ. Wiadomo Fiszowa może idealna nie jest ale czasem jakąś drogę wyremontuje. Nie wiem na kogo głosować ale wiem napewno żeby nie głosować NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ I PSL!
Chełmianienie, zapomniałeś dopisać, że należy głosować na SLD. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...