Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał przewieźć 500 hełmów dla walczących na Ukrainie, grozi mu 10 lat więzienia

Utworzony przez Wojtek, 28 lipca 2014 r. o 16:29
To jest prokuratura? Ręce opadają. Kolejna chołota na stanowiskach. Aż brak słów do komentarzu. Kto nami rządzi. Zgraja tłumoków i chamów bez wiedzy, wykształcenia, honoru.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zatrudniają ruskich prokuratorów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zatrudniają ruskich prokuratorów ?
Wszystko pachołki Moskwy,Sejm,Senat, tzw.wymiar sprawiedliwośći,ANTEK tego Qurewstwa nie wyciął do końca i jest jak jest niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już wypowiadałam się na forum że dwa pokolenia odejdą,dopiero ludzie będą normalnie myśleć i rządzić Polską ! Jesteśmy przesiąknięci sowietami.Uczyli tak nas po 2wojnie światowej.Pokolenie moich dzieci już inaczej myślą i cieszę się z tego ,są lepiej wykształceni.Mój rocznik 1957r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już, to rządzić w Polsce. Mam nadzieję, że ludzie rzeczywiście będą normalnie myśleć i nigdy już nie wybiorą tych, którzy chcą "rządzić Polską".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co banderowcom hełmy? przecież i tak mają zakute łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...