Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chce schudnac!

Utworzony przez grubaa, 20 lutego 2013 r. o 22:41
slyszeliscie cos diecie odkwaszajacej ? szukam rozwiazania.. kolezanka polecila mi ta diete,ale tak na prawde malo o niej wiem. probowlam diety bialkowej .. ale ciezko mi to szlo ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja słyszałam, że owoce i ogólnie cukry zakwaszają bardzo organizm. Obecnie walczę z moim słodyczowym nałogiem i żuję takie gumy przeciw podjadaniu. Czuję, że taka dieta by mi się przydała. Na czym ona polega, masz jakieś przykładowy jadłospis? Będę wdzięczna za info, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez slyszalam,ze owoce zakwaszaja ; ) "grubaa" daj jakis jadlospis , prosze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwieczenia i dieta, jak się siedzi z dupskiem i nic nie robi to sama dieta nic nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kolega wyżej jak się tyłka nie ruszy z miejsa to samo nie zejdzie, żeby schudnąć trzeba spalać więcej kalorii niż przyjmować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takiej diecie nie słyszałem, ale najważniejsze jest to aby oczyścić organizm, pic dużo wody, przed rozpoczęciem jakiejkolwiej diety zrobić sobie tydzień diety podczas której pije sie dużo soków, najlepiej świeżo wyciśniętych. Sam co prawda się nie odchudzam, ale podpatruje zachowania mojej dziewczyny. Ona odchudzanie wspomaga środkiem który produkowany jest na bazie wyciągu z jagód Acai Berry . Kupuję go jej na http://dermalab.pl/ bo w internecie jest sporo taniej niz w normalnym sklepie czy aptece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłam zapasy gum na podjadanie, bo nie wierze w łykanie tabletek. Zgadzam się też z większością na tym forum, że bez ćwiczeń nie da się schudnąć. Czekam az w końcu ten śnieg stopnieje bo uwielbiam biegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwilę niestety poczekasz, nie zapowiada się na przyjście wiosny podobno aż do polow kwietnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest połowa kwietnia, a wiosny wciąż nie ma... Słyszałam, że w tym roku w ogóle jej nie będzie i od razu przyjdzie lato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie już jest, co prawda dzisiaj trochę popadało, ale ogólnie jest całkiem znośnie, może uda mi się dzisiaj nawet wyjśc na rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diety odchudzające to nie dla mnie. Oczywiście jem zdrowo, ale też  dużo ćwiczę. Na szybszą regenerację dobre są tabletki Energy&memory. Można sobie poczytać o nich m.in na vitamall.pl No i mają magnez, dobry na mięśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że tyle schudłaś. Nie jestem na jakieś specjalnej diecie odchudzającej, bo szkoda mi organizmu. Zamiast tego dużo ruchu, a na lepsze spalanie, do tego biorę xshape'a z vitamall.pl Może nie schudłam 20kg, ale 4 jak dotąd udało mi się wyrzucić albo może wiecej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dieta? Co wy piszecie, od samej diety nikt jeszcze nie schudł. A aktywność fizyczna! Słyszał ktoś? Jak się wstydzisz biegać po parku albo na rower i przejechać po mieście to ćwicz w domu. Sprzęt jest teraz tani. Taki najprostszy rowerek do domu kosztuje niecałe 300zł. Ten http://sportbody.pl/rower-mechaniczny-sg150b-active_p2013 mam sama i wiem, że z takiej samej firmy jest na siłowni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dieta? Co wy piszecie, od samej diety nikt jeszcze nie schudł. A aktywność fizyczna! Słyszał ktoś? Jak się wstydzisz biegać po parku albo na rower i przejechać po mieście to ćwicz w domu. Sprzęt jest teraz tani. Taki najprostszy rowerek do domu kosztuje niecałe 300zł. Ten http://sportbody.pl/rower-mechaniczny-sg150b-active_p2013 mam sama i wiem, że z takiej samej firmy jest na siłowni.
Wejdź na www.gacasystem.pl - na pewno coś pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dieta? Co wy piszecie, od samej diety nikt jeszcze nie schudł. A aktywność fizyczna! Słyszał ktoś? Jak się wstydzisz biegać po parku albo na rower i przejechać po mieście to ćwicz w domu. Sprzęt jest teraz tani. Taki najprostszy rowerek do domu kosztuje niecałe 300zł. Ten model mam sama i wiem, że z takiej samej firmy jest na siłowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaczynam po nowym roku, zgłoszę się po instrukcje dot tej diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja skorzystam :D w grupie raźniej. Poproszę też o rozpiskę tej diety. Zaopatrzę się w te tabletki xshape vitamall.pl bo to są raczej tabletki wspomagające a nie odchudzające, więc też pomogą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same tabletki to słaby sposób. Możesz spróbować ćwiczeń i dobrej diety. Na przykład dieta proteinowa czyli ryby i jajka. Zresztą poczytaj sobie o zaletach ryby http://www.suempol.pl/o-lososiu/ ale mnie bardzo pomaga. Chodzę na siłownie dwa razy w tygodniu po godzinie i widać efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ćwiczenia INSANITY, jeśli ktoś chce schudnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej ułożyć sobie dietę i ćwiczyć pod okiem trenera, a takie tabletki odstawić. Często osoby przeszadzają z dbaniem o wygląd i trzeba szukać psychologa na teriapie bo tak się nakręciły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...