Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję pomysłu, zainstalować światła na ulicy która ma być częścią wewnętrznej obwodnicy miasta co kilkaset metrów. Jeżdzę tamtędy codziennie i uważam że obecne rozwiązanie z człowiekiem zatrudnionym do przeprowadzania na przejściu w zupełności wystarczy! Przez ilka latnie zauważyłem żanej niebezpiecznej sytuacji w tym miejscu. Mam nadzieję, że Radni rozumieją że montowanie kolejnych świateł co na ruchliwych ulicach nie rozwiąze problemów a wręcz je spotęguje.   Pozdrawiam,    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali światła na Krańcowej przy targu bo im źle, a teraz codziennie tam zapierdala**ją  na czerwonym i dziwne, że jeszcze nikt tam nikogo nie zabił. Lepiej niech zbiorą podpisy na wyjazd na leczenie na ul. Abramowicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież maja tam swojego "skrzata" przeprowadzającego przez przejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kilkadziesiąt metrów dalej jest przejście ze światłami, na skrzyżowaniu. Najlepiej wszędzie nastawiać świateł, bo leniwym mieszkańcom nie chce się tyłka ruszyć, żeby przejść przez przejście kilkadziesiąt metrów dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie redaktorze! Pan doczyta sobie, w wolnej chwili, art. 2 ustawy prawo o ruchu drogowym. Potem zaś pan ruszy zadek na wjazd w ulicę Dulęby, obejrzy sobie tabliczkę przy tym wjeździe o odpowie na pytanie - czy na pewno istnieje coś takiego, jak skrzyżowanie ulicy Dulęby z Krańcową? Bo droga wewnętrzna nie tworzy skrzyżowania z drogą publiczną raczej :)   A odnośnie świateł: gorszego absurdu dawno nie słyszałem (no dobra - przynajmniej od czasu poprzedniego postulatu, który dotyczył świateł przy targu... i rzecz jasna znaleźli się w magistracie "geniusze", którzy mu przyklasnęli).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za tym aby na każdym przejściu i skrzyżowaniu postawić światła.. tylko pytanie czy będziemy z tego zadowoleni?   Do bezpiecznego przejścia ze światłami jest tam 150 metrów...czy nie można wyjść 3 minuty wczesniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież kilkadziesiąt metrów dalej jest przejście ze światłami, na skrzyżowaniu. Najlepiej wszędzie nastawiać świateł, bo leniwym mieszkańcom nie chce się tyłka ruszyć, żeby przejść przez przejście kilkadziesiąt metrów dalej!
.... jak widać niecierpliwym kierowcom nie chce się poczekać jeszcze minuty, żeby pieszy mógł przejść... Dla starego dziadka (a mieszka ich tam coraz więcej) 3 minuty to może być bardzo daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...