Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no zaraz to u mnie na dzialce mam linie, kable i mnie nikt nie płaci za żadną służebność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procedura może się opróżnić.  
  co to znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadania własne gminy obejmują sprawy wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sani-tarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz. Dlatego chyba w interesie gminy jest, żeby ludzie mieli media, chociażby ze względu na opłatę adiacencka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innych gminach i miastach ustanawia się służebność przesyłu a w tej przekombinowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zaraz to u mnie na dzialce mam linie, kable i mnie nikt nie płaci za żadną służebność
sprawa dotyczy nowo budowanych linii, nie mieszaj tematów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat artykułu jest błędnie skonstruowany, bo to gmina się kłóci z PGE a nie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zaraz to u mnie na dzialce mam linie, kable i mnie nikt nie płaci za żadną służebność
A starałeś się o to? Przecież po dobroci nikt ci nie odda kasy. Trzeba się ruszyć i zadziałać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Konopnica - to normalni ludzie, chętnie zawsze pomogą, doradzą i to za darmo. Sprawy budownictwa załatwia się tam w 15 minut.   W PGE niczego za darmo nie załatwisz. W ustawie napisane jest, że przyłącze energetyczne nmają obowiązek wybudować w 2 lata - ale oni i tak wprost mówią, że nie wybudują i mozesz się z nimi sądzić. Gdy budujesz przyłącze sam to wskazują ci najdroższego wykonawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie budujcie się w tej gminie, bo tylko patrzą na kasę. Robią problem dla PGE Dystrybucja ze służebnością, a gdyby więcej było nowych budynków to mieli by z podatków conajmniej 5 razy tyle co za służebność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno powinno byc to uregulowane a nie zamiatane pod dywan po każdych wyborach PGE to firma jak każda tylko złodzieje tam zarzadzaja i stare komuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem teraz w identycznej sytuacji w gminie Brwinów na Mazowszu. Ciekawa jestem czy u Państwa w gminie sytuacja została wyjaśniona i czy przyłącza są realizowane? Bardzo proszę o informacje, bo czeka mnie zima bez prądu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...