Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą nowego toru, zablokują miasto. Uwaga na korki

Utworzony przez Protestant, 29 stycznia 2015 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Idąc tym tokiem rozumowania co protestujący - Panie Prezydencie! Zgłaszam, że jutro o godzinie 12.00 wraz z moją rodziną zablokuję ulicę Lubartowską. Żądamy wybudowania przez miasto apartamentu mieszkalnego min 200m z dwiema łazienkami w odległości nie większej niż 2km od centrum Lublina, żebym miał blisko wszędzie. Swoje żądania motywuję uprawianiem przeze mnie hobby jakim jest..... życie codzienne w normalnych warunkach. Jednocześnie nadmieniam, że na dzień dzisiejszy warunków do uprawiania hobby nie mam. Z poważaniem Lublinianin od kołyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro PZMot wziął 9 mln złotych za tor, to niech teraz kupi ziemię i wybuduje nowy. Co ma z tym wspólnego miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Lubartowską, zablokuj pół miasta, co się będziesz przejmował. Miej w dupie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania co protestujący - Panie Prezydencie! Zgłaszam, że jutro o godzinie 12.00 wraz z moją rodziną zablokuję ulicę Lubartowską. Żądamy wybudowania przez miasto apartamentu mieszkalnego min 200m z dwiema łazienkami w odległości nie większej niż 2km od centrum Lublina, żebym miał blisko wszędzie. Swoje żądania motywuję uprawianiem przeze mnie hobby jakim jest..... życie codzienne w normalnych warunkach. Jednocześnie nadmieniam, że na dzień dzisiejszy warunków do uprawiania hobby nie mam. Z poważaniem Lublinianin od kołyski.
Mamy d***krację. Wolno Ci protestować nawet za taką głupotą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE STRASZCIE LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.........banda oszołomów probuje zwrócić na siebie uwagę bo z nudów nie mają co robić..jak zobaczą że każdy ma ich w d... to prędko rozejdą się do domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krążyć w kółko? A cóż to za twór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popaprańcy ...  szkoda gadać szum wokół siebie chcą zrobić ... olać ich ciepłym moczem i ich samochody, niech rdzewieją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego sporty samochodowe mają być dyskryminowane w stosunku do np piłki nożnej, pływania itp. Dlaczego tymi komentarzami obrażacie ludzi. którzy chcą ta dyscyplinę sportu uprawiać w warunkach do tego stworzonych. Ilu z Was kibicowało Kubicy jak jeździł w F1. Gdzie on niby się nauczył tego? Na placu z pachołkami? Odpowiedzcie proszę Ci wszyscy co obrażacie ludzi kochający sport samochodowy dlaczego dla jednych można wybudować stadion, basen, centra kultury i miliony dokładać do tego latami bo to deficytowe placówki a bardzo liczna grupę ludzi się dyskryminuje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 9:00 je.bnij się w cymbał, nie wiesz o co chodzi wiec piszesz po to żeby pisać? tu chodzi o obietnice wyborcze a nie czyjeś widzimisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tym tokiem rozumowania co protestujący - Panie Prezydencie! Zgłaszam, że jutro o godzinie 12.00 wraz z moją rodziną zablokuję ulicę Lubartowską. Żądamy wybudowania przez miasto apartamentu mieszkalnego min 200m z dwiema łazienkami w odległości nie większej niż 2km od centrum Lublina, żebym miał blisko wszędzie. Swoje żądania motywuję uprawianiem przeze mnie hobby jakim jest..... życie codzienne w normalnych warunkach. Jednocześnie nadmieniam, że na dzień dzisiejszy warunków do uprawiania hobby nie mam. Z poważaniem Lublinianin od kołyski.
  Też mam nadzieję, że Żuk nie ulegnie naciskom tych roszczeniowych komediantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI NA DZIŚ :1) DLACZEGO MIASTO POZWOLIŁO ABY PZMOT "WYPROWADZIŁ" W LUBELSZCZYZNY 10 MILIONÓW ZŁOTYCH???? 2)CZY PZM ZAPLACIŁ W MOMENCIE PRZEJĘCIA OBIEKTYU ANALOGICZNĄ (PORÓWNYWALNĄ) KWOTĘ? 3)CZY PZM ZAPŁACI LUB JUŻ ZAPŁACIŁ PODATEK WYNIKAJACY ZE WZROSTU WARTOŚCI GRUNTU PO PRZEKSZTAŁCENIU GO NA TEREN POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...