Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
żenada...totalna żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dlaczego nikt nie podnosi tematu pzmot? W końcu to oni (związek) dostali od miasta działkę z torem która sprzedali za ok 10 mln? Dlaczego związek nie zainwestuje w tor tylko miasto i co się stało z tymi pieniędzmi? Może ktoś to rozumi bardziej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie robią dobrze, może ludzie zarządzający tym miastem zobaczą, że jednak tor jest potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda debili !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada...totalna żenada
To nie jest żenada ... w ten sposób zamiast z ulicy robić tor kierwocy mogliby spędzić tam wolny czas wyszaleć sie co według mnie pomogłoby zmniejszyc liczbe zdarzeń drogowych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te 1,5 tyś chętnych? :> do domu, a nie zwykłych mieszkańców wkurzacie! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już muszą, to mogliby pojeździć pod UM, a nie utrudniać życie niewinnym niczemu mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie robią dobrze, może ludzie zarządzający tym miastem zobaczą, że jednak tor jest potrzebny
tak z pewnością, już lecą z łopatami budowac nowy tor ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha tylko 70 osób was jest? :D :D :D to może zacznę zbierać podpisy przeciw budowie toru lublin :D Ciekawe kto wygra :D I tak jestem przeciw. Są mosty w lubinie które wymagają remontu i ponoć nie ma na to kasy. A to jest ważniejsze niż jakiś tor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha tylko 70 osób was jest? :D :D :D to może zacznę zbierać podpisy przeciw budowie toru lublin :D Ciekawe kto wygra :D I tak jestem przeciw. Są mosty w lubinie które wymagają remontu i ponoć nie ma na to kasy. A to jest ważniejsze niż jakiś tor
ja byłam za budową toru, ale po tych buraczanych protestach chętnie podpiszę petycję przeciw :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko kto tam protestuje, widać ze zdjęć a4 b6 pewnie z gazem, kolene auto to tigra..ludzie z takimi rzęchami po co na tor...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz to raczej sra na was, bo miało być 1500 osób, później ktoś straszył, że 5500, a te 70, czy nawet 100 samochodów więcej często się zdarza w piątek jak np. studenci wracają z akademików na swoje wsie, a za sam pomysł strajku i to, że wypadł jak wypadł możecie pożegnać się z rozmową o jakimkolwiek torze- smutne polskie realia, ale i tak jesteście w gazecie i pewnie panoramie gratuluję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten Lublin jest brzydki... :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ratusz to raczej sra na was, bo miało być 1500 osób, później ktoś straszył, że 5500, a te 70, czy nawet 100 samochodów więcej często się zdarza w piątek jak np. studenci wracają z akademików na swoje wsie, a za sam pomysł strajku i to, że wypadł jak wypadł możecie pożegnać się z rozmową o jakimkolwiek torze- smutne polskie realia, ale i tak jesteście w gazecie i pewnie panoramie gratuluję :)
o to to to to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko kto tam protestuje, widać ze zdjęć a4 b6 pewnie z gazem, kolene auto to tigra..ludzie z takimi rzęchami po co na tor...?
chcą toru bo gimby nie mają gdzie gumy palić   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeżdżę po torze, nie driftuje po ulicach. Mimo wszystko rozumiem tych ludzi. Za komuny jedyną rozrywką była wódka. Teraz zamiast wyciągać młodzież z osiedli zachęcając ich do sportu czy motorsportu zamykają toru. Co za tym idzie rząd działa na niekorzyść obywateli !     Bardzo cieszy mnie że ktoś okazuje swój sprzeciw na ulicach!!!   Podnoszą wam podatki, inwigilują was, gnoją i przedmiotowo traktują uczciwych obywateli a wy nic! Tchórze !      Dziadek walczył z niemcami, ma emeryturę. Ojciec walczył z komuną, ma emeryturę. Wy gó*&% robicie i gó*&% mieć będziecie ! Bo wszystko wam ukradną !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toru w Lublinie nie będzie, bo PZM pieniądze pozyskane w Lublinie zainwestował w Bydgoszczy. Tu wielkie podziękowania dla pana prezesa W.C. Po, drugie - kto i za co zbuduje tor, skoro już jeden działa przy Grygowej, po trzecie - kto go utrzyma? I czwarta sprawa - chcecie szaleć w bezpiecznych warunkach, to jest tor w Ułężu. Reasumując - Wasz protest jest trochę chybiony, jak nitro do hybrydy.          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Powinni stworzyć miejsce, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeżdżę po torze, nie driftuje po ulicach. Mimo wszystko rozumiem tych ludzi. Za komuny jedyną rozrywką była wódka. Teraz zamiast wyciągać młodzież z osiedli zachęcając ich do sportu czy motorsportu zamykają toru. Co za tym idzie rząd działa na niekorzyść obywateli !     Bardzo cieszy mnie że ktoś okazuje swój sprzeciw na ulicach!!!   Podnoszą wam podatki, inwigilują was, gnoją i przedmiotowo traktują uczciwych obywateli a wy nic! Tchórze !      Dziadek walczył z niemcami, ma emeryturę. Ojciec walczył z komuną, ma emeryturę. Wy gó*&% robicie i gó*&% mieć będziecie ! Bo wszystko wam ukradną !
  To zamiast siedzieć na tyłku przed komputerem, może przejedź się z Czechowa na Czuby? Moja żona z chorym dzieckiem 2 godziny ze szpitala jedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak jeżdżą po unii lubelskiej lewym pasem to jest podstawa do ukarania - KD nakazuje jazdę możliwie blisko prawej strony - gdzie drogówka? ps. Nie to że jestem zdecydowanie przeciw powstaniu toru. Jestem zdecydowanie przeciw takiej formie protestu! Blokować to sobie mogą wyjścia i wyjazd z ratusza a nie zwykłych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...