Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chałupnictwo

Utworzony przez Grand36, 13 września 2010 r. o 11:41
Praca w zaciszu domowego ogniska, dla każdego niezależnie od wieku. Składanie długopisów, skręcanie zabawek,adresowanie kopert oraz wiele innych. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszam na stronę www.chalupnicza.yoyo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grand36 napisał:
Praca w zaciszu domowego ogniska, dla każdego niezależnie od wieku. Składanie długopisów, skręcanie zabawek,adresowanie kopert oraz wiele innych. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy zapraszam na stronę www.chalupnicza.yoyo.pl
Jedno wielkie gówno i kłamstwo. Oszukują ludzi!! Najpierw wyślij 10zł a potem kontakt się urywa. Maile nie dochodzą itp. UWAŻAĆ NA NICH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszuści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA TO OSZUŚCI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miesiąc temu zapłaciłam 15zł i nic!!!! kontakt się urwał!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy ja wpłaciłam 15zł i na tym koniec, strona jakas zmieniona, nawet nie ma jak sie skontaktowac z tymi oszustami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jeżeli masz trochę czasu posiedź przed kompem, poklikaj w reklamy i zarabiaj http://www.zielonyma...efid=kaaroolaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez wplacilam 15 zl panu lukaszowi rydzikowi i zadnej pracy ani kontaktu ciekawe jakie juz zgromadzil pieniadze na swoim koncie ile osob bezczelnie naciagnal www.yoyo.pl to oszusci a ja tego tak nie zostawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy słyszeliście o surfbarach. Ja mam za sobą próby pracy chałupniczej typu adresowanie kopert i skręcanie długopisów. Nic z tego dobrego nie wynikło. Szukałem w sieci czegoś co pozwoliłoby mi zarobić dodatkowo trochę grosza i znalazłem. Sprawa wygląda w ten sposób, ściągam sobie program http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959 na komputer, który uruchamiam zawsze gdy korzystam z internetu. Na pulpicie pojawia się mała ikonka na której wyświetlają się reklamy i w niczym mi ona nie przeszkadza. Nie muszę na nią zwracać szczególnej uwagi, bo nic tu nie robię, nie klikam. W ten sposób naliczają mi się punkty, które na koniec miesiąca są przeliczane na dolary. Wypłaty można dokonać po uzbieraniu 20 dolarów. Zdecydowałem się na to, ponieważ mimo ze nie zarabia się tu wielkiej kasy to wiem ze nie mam do czynienia z piramidą finansową, a z internetu i tak korzystam. Nie przekonują mnie programy które oferują parę tysięcy zarobku w tydzień czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak, jeśli chodzi o firmę z chałupnictwem http://www.chalupnicza.yoyo.pl to tak... Ja jestem z Gdyni, jak ta rzekoma firma. Nawet chciałam się skusić i wysłać im te 15 zł, żeby sie przekonać co i jak. ALE, po pierwsze: Nie znam gdynianina który pisze na ul. Dąbka, bo z tego co mi wiadomo takowej nie ma w naszych okolicach, jest Ul. Pułkownika Stanisława Dąbka. A po drugie, kod pocztowy podany nie należy do ul. Płk. S. Dąbka, tylko do ul. Afrykańskiej . Już coś tu śmierdzi... Czyż nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chciałam wpłacić pieniądze na to konto które jest podane.Teraz wiem że to są oszuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie dzięki że jesteście jutro miałem wpłacić kase i dobrze że piszecie...kolejny oszust.sprawą zajmie się komisarz REX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmark napisał:
wielkie dzięki że jesteście jutro miałem wpłacić kase i dobrze że piszecie...kolejny oszust.sprawą zajmie się komisarz REX
Nie dajcie śię oszustom.Informujcie śię nawzajem o oszustwach i przekrętach pseudo biznesmenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ged napisał:
Nie wiem czy słyszeliście o surfbarach. Ja mam za sobą próby pracy chałupniczej typu adresowanie kopert i skręcanie długopisów. Nic z tego dobrego nie wynikło. Szukałem w sieci czegoś co pozwoliłoby mi zarobić dodatkowo trochę grosza i znalazłem. Sprawa wygląda w ten sposób, ściągam sobie program http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959 na komputer, który uruchamiam zawsze gdy korzystam z internetu. Na pulpicie pojawia się mała ikonka na której wyświetlają się reklamy i w niczym mi ona nie przeszkadza. Nie muszę na nią zwracać szczególnej uwagi, bo nic tu nie robię, nie klikam. W ten sposób naliczają mi się punkty, które na koniec miesiąca są przeliczane na dolary. Wypłaty można dokonać po uzbieraniu 20 dolarów. Zdecydowałem się na to, ponieważ mimo ze nie zarabia się tu wielkiej kasy to wiem ze nie mam do czynienia z piramidą finansową, a z internetu i tak korzystam. Nie przekonują mnie programy które oferują parę tysięcy zarobku w tydzień czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co nie wpłacać a może są wogóle takie osoby nie oszukane przez jakąś taka firme ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam. Przecież cytuje: "Nie posiadamy osobowości prawnej dzięki czemu uniknęliśmy wielu kosztów które niestety gdyby były poniósł by pracownik" Wystarczy Tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z doświadczenia wiem, że takie oferty nie mają odbicia w rzeczywistości, niestety działalność opiera się przede wszystkim na wyłudzaniu pieniędzy. Każdego kogo interesuje praca w domu polecam pisanie artykułów i tekstów. To realne wynagrodzenie za realną pracę. Na przykład www.webtexty.pl
Ostatnio edytowany 6 marca 2011 r. o 14:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądź taki pewny --> http://zalukaj.pl/polecony,430925/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a juz mylalam ze trafilam na rzetelna firme dzieki wielkie za ostrzezenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...