Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny gruntów rolnych nadal rosną

Utworzony przez marceli szpak, 12 listopada 2012 r. o 23:16 Powrót do artykułu
jasne pier.......cie sie w łeb i nie siejcie propagandy niekt nic nie kupuje bo bieda a będzia jeszcze taniej. Chcesz kupić to wstrzymaj się z rok tak jak i ja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marceli szpak napisał:
jasne pier.......cie sie w łeb i nie siejcie propagandy niekt nic nie kupuje bo bieda a będzia jeszcze taniej. Chcesz kupić to wstrzymaj się z rok tak jak i ja!
Hehe. Lusnij się w łeb to może pomoże na te wizje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pole sprzedaje się na działki budowlane i te są drogie, a pole orne sprzedają bankruci za marną kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny nie rosną - grunty są coraz tańsze i właśnie dlatego chcemy przejać jakąś nieruchomość. Tak naprawdę to od bardzo dawna nie było tak dobrych cen zakupu nieruchomości, więc raczej byłby skłonny do tego, że lepszego momentu już nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie pokazać przykład choćby jednej działki, której cena jest rzeczywiście niska? Bo swego czasu dosyć systematycznie śledziłem oferty i jakoś tych niskich cen po prostu nie widzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tzn. niska? Zobacz np. to http://ofertygruntow...1-m2-w-Warszawa i porównaj sobie z cenami innych działek, a tymbardziej z tym, jak ceny wyglądały rok wcześniej. To naprawdę są zasakująco dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ok widzę. Jakaś tam różnica jest. Nie mam kasy na takie zakupy, a szkoda... Marzymy o własnym domu, ale patrząc na nasze zarobki, chyba na tych marzeniach póki co się skończy. Chyba, że cudownie znajdziemy dobre prace ;-) A ceny faktycznie są dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baczek napisał:
No ok widzę. Jakaś tam różnica jest. Nie mam kasy na takie zakupy, a szkoda... Marzymy o własnym domu, ale patrząc na nasze zarobki, chyba na tych marzeniach póki co się skończy. Chyba, że cudownie znajdziemy dobre prace ;-) A ceny faktycznie są dobre.
Ceny dobre,ale generalnie kupuje tylko niemiec i żyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham ten kraj. Ja Polak i też kupuję. W ciągu tygodnia mam spotkanie z właścicielem działki, o której pisałem. Zanosi się na dobry interes, ale konkret podam po wszystkim. Nieruchomości po takich stawkach to ja jeszcze nie widziałem. Jak na razie jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kronkier napisał:
Kocham ten kraj. Ja Polak i też kupuję. W ciągu tygodnia mam spotkanie z właścicielem działki, o której pisałem. Zanosi się na dobry interes, ale konkret podam po wszystkim. Nieruchomości po takich stawkach to ja jeszcze nie widziałem. Jak na razie jest ok.
Nie zapomnij o skarbówce , bo chodzą za tobą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kronkier napisał:
Kocham ten kraj. Ja Polak i też kupuję. W ciągu tygodnia mam spotkanie z właścicielem działki, o której pisałem. Zanosi się na dobry interes, ale konkret podam po wszystkim. Nieruchomości po takich stawkach to ja jeszcze nie widziałem. Jak na razie jest ok.
Mamy cię na OKU,nie popełnij błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalwien napisał:
Ale co tzn. niska? Zobacz np. to http://ofertygruntow...1-m2-w-Warszawa i porównaj sobie z cenami innych działek, a tymbardziej z tym, jak ceny wyglądały rok wcześniej. To naprawdę są zasakująco dobre wyniki.
Takie okazje cenowe nie utrzymają się długo - nie spodziewajcie się dalszych obniżek. W przyszłym roku moim zdaniem będzie drożej. Niby mamy kryzys, ale przecież mamy również inflację. Bogatym wciąż nie będzie brakowało środków na zakup gruntów. Standardowo - pieniędzy zabraknie tym, którzy mają finansowe problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...