Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej na samym końcu rankingu

Utworzony przez abdul wisimulacha, 29 września 2014 r. o 20:36 Powrót do artykułu
"Oczywiście nigdy nie odsyłamy pacjentów bez pomocy"- -naturalnie pod warunkiem,że przyjdą z grubą kopertą.Inaczej mogą zapisać się w kolejkę i dowiedzieć za dwa lata.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewielka liczba oceniła to centrum bo reszta po prostu nie żyje! tak wspaniałe mamy COZL. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu budował to sam Muszyński, kandydat PiS w wyborach na prezydenta  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutna informacja i trochę głupie tłumaczenie bo rozbudowa nie wstrzymała lecznictwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo słusznie. Czasem tam zaglądam służbowo (pracuje w służbie zdrowia) i to co widzę przyprawia mnie o niezłego wk***wa. Szerokodupne pielęgniary, które jedyne co potrafią to siedzieć i żreć, a na każde pytanie odpowiedź dociera z wielką łaską i brzmi w stylu "ja nie wiem proszę pana tam jest lekarz niech pan pyta" albo "to nie jest moj obowiązek", nieudolni lekarze odsyłający  wszystkich na SPSK4 z byle powodu. Ale wszechobecne portrety purpuratów w towarzystwie dyrekcji i wycieczki do dukli wychodzą rewelacyjnie. Mają takie miejsce na jakie zasłużyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne, wiadomym powszechnie jest  że w Centrum Onkologii najważniejsze są bankiety z biskupami i marszałkami w tle, konferencje i pielgrzymki w Dukli !!! A pacjent ... sami widzicie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną wielką masakrą są miejsca parkingowe dla pacjentów, szczególnie tych niepełnosprawnych. Na ul Sierocej panuje "Uganda" - ciasna uliczka, wzdłuż której w każdej dziurze stoi jakiś samochód ... Zamieszania dopełniają kursujące wahadłowo olbrzymie ciężarówki wożące ziemie, bo przecież "budowa" trwa już czwarty rok, i końca nie widać ... Niepełnosprawny, który przyjedzie swoim transportem nie ma najmniejszych szans na znalezienie miejsca parkingowego, a przecież musi przesiąść się na wózek, by się nim poruszać ... Panie Dyrektorze COZL - czy wyodrębnił Pan chociaż jedno miejsce parkingowe na terenie Centrum dla osób niepełnosprawnych ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedną wielką masakrą są miejsca parkingowe dla pacjentów, szczególnie tych niepełnosprawnych. Na ul Sierocej panuje "Uganda" - ciasna uliczka, wzdłuż której w każdej dziurze stoi jakiś samochód ... Zamieszania dopełniają kursujące wahadłowo olbrzymie ciężarówki wożące ziemie, bo przecież "budowa" trwa już czwarty rok, i końca nie widać ... Niepełnosprawny, który przyjedzie swoim transportem nie ma najmniejszych szans na znalezienie miejsca parkingowego, a przecież musi przesiąść się na wózek, by się nim poruszać ... Panie Dyrektorze COZL - czy wyodrębnił Pan chociaż jedno miejsce parkingowe na terenie Centrum dla osób niepełnosprawnych ???
a po co, przed samiutkim wejsciem, obok pomnika "wielkiego jana z dziupli" są 2 miesjca najważniejsze w całym szpitalu - dla p. dyrektor i zastępców. Ten cały szpital to jakieś kuriozum, powinien być zamknięty na 4 spusty. Albo niech zmienią nazwę - Klasztor pw. Świętej Rodziny Purpuracko - Nepotyzmiarskiej", bo tam pracuja całe rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZL to jedna wielka porażka. Chorzy ludzie godzinami czekają na wykonanie morfologii , następnie kolejne godziny mijają w kolejce na EKG a później na jego opis znowu kolejeczka. Na koniec ( jak po drodze się nie padnie...)- z wielką łachą po uprzednim odsiedzeniu lub odstaniu przed poradnią chemioterapii człowiek w końcu wchodzi ( z ok. min. 2 godzinnym opóźnieniem) do gabinetu Pani doktor "Cz....." a ta nawet nie spojrzy na pacjenta, nie zapyta jak się czuje, tylko z wielka łąską ( tak jakby tam za karę siedziała) zleci chemię. Niech w końcu ktoś się za to weźmie. Ilekroć tam jestem to zbiera do wymiotów - nie od chemii tylko od patrzenia się na ten bajzel..... - a miało być tak różowo. Niech ktoś zgłębi temat.... bo szkoda ludzi........  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to ale raczej prawdziwe. Miałem kontakt z tym szpitalem >20 lat temu za rządów nieżyjącego dr Kondratowicza. Było to miejsce wyjątkowe, mimo kolejek i tłoku w poczekalniach czuło się że wszyscy - i lekarze i pozostały personel - dają z siebie wszystko dla pacjentów. Nie było problemu z odwiedzinami na oddziale (gości wypraszano jedynie na czas obchodu i posiłków), bo uważano, że dobre samopoczucie pacjenta jest istotnym czynnikiem w procesie leczenia. Potem dyrektor został brutalnie strącony za pomocą zarzutów że nie przeprowadzał przetargów, i nie słuchano jego tłumaczenia że dzięki jego układom pacjenci szpitala mają leki taniej i na czas. Moja następna wizyta była na początku rządów obecnej pani dyrektor. Pierwsze co zauważyłem to głupawa odzywka portiera: "Janek Kondratowicz to cośtamcośtam" - jaki Janek? świnie z tobą pasał? Widać było zapaść organizacyjną, nerwowość, na szczęście lekarzom - przynajmniej tym co mnie leczyli - nie udzieliło się to i w moim przypadku leczenie było na normalnym, dobrym poziomie. Jak jest teraz, nie miałem okazji stwierdzić, ale rozmawiałem w tym roku z jedną z lekarek i potwierdzała mniej więcej to co tutaj czytam, a dawała też do zrozumienia że o wielu sprawach nie chce po prostu mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor, zamiast latać po mediach i lamentować jak krzywdząco oceniono "jej" ośrodek, powinna pojechać (tak nieoficjalnie) do kilku innych (lepiej ocenionych) i może zauważy w końcu, że pacjenci są tam trochę lepiej traktowani (przez wszystkich, od szatniarzy  począwszy na lekarzach kończąc). Ale jeśli krytyka uważana jest za bezzasadny atak, a nie powód do poprawy sytuacji, to trudno oczekiwać zmian na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chory nie ma wsparcia w rodzinie to wybaczcie , ale skazany jest na najgorsze . Pacjent  w tej chorobie , zalamany psychicznie musi biegać z gabinetu pod gabinet , odsiedzieć w kolejkach, musi w sobie mieć wiele siły by zrozumieć czego sie od niego żąda , musi poznać topografię wszystkie labirynty centrum onkologii to nie jest łatwe dla chorego .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te komentarze to prawda jest jedno małe ale za Panią Dyrektor odpowiada Imć Pękalski i Orzeł bo z tego co się orientuję jest to szpital Marszałkowski więc jaki Pan taki kram .Obaj Panowie dzielnie rujnują lubelską służbę zdrowia i nie ma mocnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo że mieszkańcy tego regionu są wiecznie niezadowoleni ze wszystkiego.Również prasa ma tu swój zły wpływ bo jest nastawiona tylko na krytykę.Wystarczy przeczytać dzisiejsze notatki o basenie czy moście w Kamieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!! artykuł i komentarze oddają prawdę!!! taka jest smutna prawda pacjenta onkologicznego w Lublinie, który nie może nawet poskarżyć się i powiedzieć prawdy jak jest traktowany w COZL. Może p.dyrektor zrezygnowałaby z fikcyjnej funkcji ordynatora I oddziału? i zajęłaby się swoimi obowiązakmi? czy chęć "posiadania" grubych pieniędzy jest silniejsza niż dbałość o pacjenta?  a jak się ma "pokazowa" pobożność tej pani z nierównym traktowaniem pacjenta? (nie masz do p.ordynator dojścia to nie masz godnego leczenia, które może uratować ci życie........)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rzeczywiście tak do wygląda jak opisujecie a znając koszmar pl służby zdrowia wierze to tylko ukryta kamera nagrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA !!! Pacjent z silnym bólem czeka na wizytę w Poradni Leczenia Bólu, żeby dobrać leki i kiedy po długim oczekiwaniu następuje jego kolej (nr 4 !!) okazuje się, że bez kolejki wchodzi znajoma lekarza z COZL i siedzi tam ponad 40 min !!! Całe COZL jeśli nie ma się znajomości jest tragedią, poza pielęgniarkami, które znajdują w sobie współczucie dla pacjentów i lekarzy stażystów, którzy mają chęć i zrozumienie dla osób leczonych wygrywa biurokracja, ciągłe pretensje i traktowanie ludzi jak zło konieczne. Młodzi lekarze, którzy zamiast ludzkiej twarzy mają tylko żądzę pieniądza w oczach, a człowiek walczy o życie, potrzebuje czasami tylko uśmiechu, dobrego słowa i trochę życzliwości. Nienawidzę cię COZL za to, że tak bardzo wycierpiała się moja mama przez brak odpowiedniego podejścia do pacjenta. NIENAWIDZĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo że mieszkańcy tego regionu są wiecznie niezadowoleni ze wszystkiego.Również prasa ma tu swój zły wpływ bo jest nastawiona tylko na krytykę.Wystarczy przeczytać dzisiejsze notatki o basenie czy moście w Kamieniu.
Trzeba mieć tupet na taki komentarz, od kilku lat jestem pacjentką COZL to wszystko to prawda. Zapraszam do szpitala i potem proponuję zostawić post... Może jak ktoś temu się przyjrzy dzięki temu artykułowi to coś się zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto przeszedł przez COZL może wypowiedzieć swoje zdanie w ankiecie, ja tak zrobiłam i wcale mnie nie dziwi ranking. To jak traktuje się pacjentów już i tak wyniszczonych chorobą jest skandaliczne,ludzie czekają po kilka godzin na pobranie krwi,ekg,potem na wizytę u lekarza, kompletny brak koordynacji i usprawnienia leczenia, o psychologu na oddziale można zapomnieć. to nie jest kwestia tylko lokalowa, wystarczy trochę dobrej woli i lepszej organizacji w COZL. Przykre jest to, że nikt z COZL nie uważa, że jest coś nie tak z funcjonowaniem placówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ta nagonka.Leczyłem się w centrum od 1,5r w lipcu 3-ciego miałem zabieg operacyjny mam nadzieję,że efekt będzie pomyślny. Jestem zadowolony z obowiązujacych w placówce procedur i podejścia do pacjenta .Serdecznie dziękuję za profesjonalną opiekę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...