Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

655 odpowiedzi w tym temacie

#461 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:45

Dzien Dobry mam na imie Zofia Grabowska . Chce zerwac umowe z Panstwem podaje panstwu adres ul. Sobeskiego 3d/51. Sosnowiec wysylam meayl od siostrzenca

#462 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:47

Dzien Dobry mam na imie Zofia Grabowska . Chce zerwac umowe z Panstwem podaje panstwu adres ul. Sobeskiego 3d/51. Sosnowiec wysylam meayl od siostrzenca

#463 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 16:40

czy ktoś mógłby mi przesłać to co dostaje w kopercie od centrum energetycznego? Bo wynajmuję mieszkanie i pan który mi wynajmuje twierdzi, że w kopercie dostaje tylko taki rachuneczek, widziałam go, widać na nim tylko kwotę do zapłaty i do kiedy.... nic więcej? On twierdzi że rozliczenie w sensie ile kwh zużyto tylko pod koniec roku przysyłają. To prawda? Proszę o kontakt, i ewentualny skan rachunku, o ile taki jest, i wysłanie go na emaila, (oczywiście nie chodzi mi o to by było widać dane itd, tylko sam wzór jak to wygląda) email: sylwia_2012@onet.pl pozdrawiam

#464 ~Zagłębianka~

~Zagłębianka~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 22:29

puławianka: Ja dostalam sms przypominajacy na 2 dni przed terminem zaplaty faktury.piszę z Zagłębia...

#465 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 23:34

ja dostalem wczoraj fakture na której jest do zapłaty 726 zl za dwa miesiace gdzie jest 3 domowników w mieszkaniu 63 m2

#466 ~basia0814@o2.pl~

~basia0814@o2.pl~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 14:46

co mam zrobić jeżeli dałam się oszukać ,podstępem i okres 10 dni minął,dopiero po 3 miesiącach zorientowałam się że jest już za pózno bo zaczeły przychodzić rachunki z taurona i cenrum energetycznego.dowiedziałam też sie ze po takim czsie odstąpienie to 1800 lub 1900 zł .może ktoś z was wie jak z tego wyjść bez konsekwencji acha z tym prądem podpisałam umowe o ubezpieczenie ,,bezpieczny dom ,, jak to pomózcie mi jak z tego wyjsc.

#467 ~lucjan~

~lucjan~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:42

wiem że wątek jest z 10 sierpnia, ale może ktoś tu jeszcze zagląda, znam ofertę tej firmy i to nie prawda w to co tu piszecie, byli u mnie handlowcy ale umówiłam się z nimi na kolejny termin żeby przestudiować warunki umowy, a pakiet ubezpieczeń, że jeśli ktoś straci pracę to ubezpieczyciel będzie opłacał jego rachunki za energię elektryczną to całkiem fajne rozwiązanie, takie marudzenie to tak samo jakbyście marudzili że kredyt macie ubezpieczony od podobnego zdarzenia, w dodatku do mnie wpierw zadzwonili i się umówili na wizytę, a nie z marszu z miasto mi do domu wleźli. dodatkowo macie ubezpieczenie które pokryje koszt naprawy sprzętu rtv lub agd, albo do wyboru pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, nie czeka się rok albo 2 do specjalisty tylko idziesz z marszu bo to prywatna opieka

ale się usmiałem dobry kawal

#468 ~Marcin - DUON~

~Marcin - DUON~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 15:05

Pracuję dla firmy właśnie takiej która sprzedaje prąd.
I jak firma xxx (czyli moloch) proponuje 340 zł za jeden megavat to nasza firma może obniżyć o jakieś 15% 20 %

opłaty za przesył - 15 zł miesiecznie za nic - u nas 5 zł

Czyli 120 zł rocznie na tylko opłacie - na rachunkach około (maks do) 20 %

nie ma żadnych innych opłat - i nigdy nie było i nie będzie

My dbamy o klienta - wchodząc na rynek napotyka się na właśnie ludzi którzy są niemili dla przedstawicieli bo gdzieś tam słyszeli o oszustach - pytam się - gdzie ich nie ma !!!!!!!!! wszędzie się oszust znajdzie i psuje renomę innym - a tak się składa że pracuję kilka miesięcy - fakt że tylko dla biznesu - ale póki co - nie mam niezadowolonych klientów !!!!

tylko trza sprawdzić firmę z którą się zaczyna rozmawiać - sprawdzić czy przedstawiciel jest pracownikiem tej firmy itp - wiem trochę zachodu (5 min w internecie i 2 min na telefonie) a oszczędności mogą być na prawdę spore !!

Tylko należy trafić na takiego agenta/przedstawiciela jak ja - co się przedstawi - powie z jakiej firmy jest - jakie mozliwości - przygotuje ofertę - da czas do namysłu - przestudiowania umowy itp...

powodzenia

#469 ~zbyszek-kasia~

~zbyszek-kasia~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 17:52

jestem z sosnowca i przedstawiciel mnie tak zbajerował i tak ściemnił ze szok niby tańsza energia guzik prawda płaciłam dwa razy więcej niz w tauronie a doatkowo jakieś żadali ubezpieczenia zapłaciłam im rachunki lecz to była tragedia teraz żądają że mam im jeszcze zapłacić ponad 300 zł pomimo że zostałam oszukana przez ich pracownika gdzie otrzymali to także na pismie i musiałam zerwać z nimi umowę teraz przychodzą mi pismą do zapłaty tak własnie działają pierw kombinują, oszzukuja a potem domagają się dodatkowej asy -----------złodzieje

#470 ~hh~

~hh~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 17:57

Ja się dałem wkręcić pani przedstawiciel, że to nowa umowa z dotychczasowym dostawcą. Ale w porę się opamiętałem, że ściemnia i tego samego dnia zerwałem umowę.

#471 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 18:41

Ciekawy artykuł
http://gazetylokalne...przedstawicieli

#472 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 16:37

czy ja mogę odstąpić bo od pół roku mam umowe niestety daliśmy sie uwieść podłym hamą ,i nawet dałam se powód by odcieli mi prąd w siarczyste mrozy i niechcieli kasy zadłużenia choć ja czymałam w rękach ino odcioł bez mrugnienia 1 osobowej rodzinie gdzie są małe dzieci od pół roku do14 lat to kur...a szok niech ktoś mi pomoże bo niemiałam pojęcia o dwuch rachunkach a monity swoją drogą nawet dzwoniłam ale sie niedogadałam ibo zapewniano mnie że jest ok.ale dziś wiem ze dodzwoniłam się do operatoras im uiściłam rachunki za przwsyłkowe a za prąd nie ,

#473 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 21:41

Uwaga!! jednym z oszustów z Energetycznego Centrum jest Marcin Szmigiel podpisujący się Marcin Szmigel. Wciska kit, że co miesiąc z EC będzie przychodził człowiek i spisywał liczniki, że umowa na ubezpieczenie jest obowiązkowa. Jak podpiszesz, a bardzo się spieszy, żebyś nie zdążył przeczytać umowy, to okazuje się, że podpisujesz, że wiesz, że jest to umowa dobrowolna i nie konieczna. Uwaga na tego oszusta!!!! Energetyczne Centrum go kryje. To nieprawda, że zgłaszają do prokuratury. Mają to gdzieś i nadal ściągają nienależności. Może nadal dla nich pracować!!!

#474 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:40

Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?

Niedługo minie 2 miesiące od mojego ostatniego wpisu w tym temacie. 18. grudnia 2012 r. zapowiadałem spotkanie z nowym Dyrektorem Energetycznego Centrum z Radomia Panem Piotrem Ostaszewskim.
Ponieważ moje wpisy o poczynaniach nieuczciwych przedstawicieli Energetycznego Centrum dość głośnym echem odbijały się w wirtualnym świecie spodziewałem się nagonki na moją osobę i dość mocnego stanowiska, które mogło by mnie skutecznie wyeliminować z tej walki o dobro i sprawiedliwość dla wielu pokrzywdzonych osób.

Czy to będzie koniec działalności Dawida Sarysz?

Czytaj dalej: http://sarysz.pl/kon...trum-z-radomia/

#475 ~EC.~

~EC.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 21:40

http://leczna24.pl/f...&p=10304#p10304

Cała prawda o "Centrum Energetycznym" na przykładzie jednego bezczelnego akwizytora. Dołączona grafika
Rzecz dzieje się w Łęcznej.

przedstawiciele energetycznego centrum nie sa "akwizytorami" tylko przedstawicielami handlowymi to dwa calkiem odmienne określenia .

#476 ~OSA~

~OSA~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 17:11

Ja również dalam sie naciągnąć takim osustom ze mną podpisał umowe tak zwany PIOTR KILUK TOTALNY OSUST I KŁAMCA co innego mówi przy podpisywaniu umowy a potem co innego dostawalam. Rozwiązałam z nimi umowe i wróciłam do poprzedniego sprzedawcy PGE. TERAZ ZMUSZAJĄ MNIE DO ZAŁATY KARY ZA ZREZYGNOWANIE Z UMOWY. ALE TO ONI NIE DOTRZYMALI UMOWY PRZY PODPISANIU KILKA NASCIE RAZY DZWONILAMI I PISALAM ZEBY MI WYSŁALI DOKUMENT O ODSTĄPIENIU OD UMOWY DO DZIŚ NIE MAM. A NA INFOLINII SIEDZĄ SAME BESZCZELNE LUDZIE NAUCZONE JEDNEJ REGUŁY (W CZYM MOGE POMÓC). BEDE WALCZYŁA DO KONCA A NIE ZAPŁACE TEJ KARY. NIE PODPISUJCIE N ZIMI ZADNEJ UMOWY TO OSUSCI TOTALNI I NACIĄGACZE.

#477 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 14:13

Osoba z rodziny zawarła umowę w marcu 2012 z EC. Aktualnie Energetyczne Centrum rozsyła zmiany Ogólnych Warunków Umowy (list otrzymany 1.03.2013). Dzwoniłem pod 800 007 707 i tam podając informacje o zmianie OWU od razu doradca powiedział , aby wypowiedzieć umowę listem poleconym za potwierdzeniem odbioru na podstawie ART. 384 z indeksem górnym 1 Kodeksu Cywilnego od dnia pisma. Indeks górny to jest tak jak zapis potęgi, czyli ART 384 z małą cyfrą 1 za cyfrą 4. Na wypowiedzenie umowy jest 14 dni od dnia otrzymania poleconego ze zmianami OWU.
pozdrawiam
Krzysztof

#478 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 12:26

Podpisałam umowe i teraz mam problemy ,ponieważ płace poprzednie firmie za prad,Radom upomina się zapłaty twierdzi ;ze wystapili za mnie o rozwiązaniu umowy to nie prawda nie mogo tego zrobic.Jak można płacic podwujnie rachunki ja nie otrzymałam żadnej umowy o zerwaniu umowy z poprzednim dostawco pradu.nadal płace za prad a ,Radom sie upomina i dzwoniac mowi że nałoży kare za nie zapłacenie rachunkiu.ja tego nie rozumiem jest to oszukiwanie starszych ludzi .Nie wiem jak to się skonczy wysłam już dwa pisma o rozwiązaniu umowy ponieważ mam mała rente nie mam zamiaru komus płacic za cos czego nie otrzymuje .Czuje się bardzo skrzywdzona i oszukana.

#479 ~Zbigiew~

~Zbigiew~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 10:04

ja podpisalem umowe z energia dla firm, mam pakiet i dla firmy i dla domu, poku co nie mam problemow z ta firma, ale moze ktos dluzej z nia wspolpracuje i wie cos na jej temat?

#480 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 10:57

ja znia wspolpracuje przez ponad rok i jest OK. Zadnych problemow. Raz tylko zaginela moja faktura, ale szybko sie znalazla, obeszlo sie bez odcinania pradu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych