Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze warto sie lepiej przyjrzeć dotowanym wnioskom bo dotyczące energii i jej pozyskiwania  otrzymywały dotacje na podstawie recenzji kolesiów z rządzącej kolaicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ARiMR w Lublinie też by mieli co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe z jakich to partyj politycznych tam som chłopoki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie powinno się nazywać Agencja Wspierania Przedsiębiorczości tylko Fundacja Wsparcia dla Znanych i Lubianych. Osobiście byłem w LAWPie 4ro krotnie w okresie około 2 lat (przed otwarciem działalności, po otwarciu, gdy chciałem zainwestować w rozwój i 4 raz z ciekawości) nigdy niemieli nic do zaoferowania. To po co ta instytucja tam jest i co ci ludzie tam robią dla Lubelskiej przedsiębiorczości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ARiMR w Lublinie też by mieli co robić.
i nic nic stwierdzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARiMR to następny moloch układów i układzików!Ciekawe co by wyszło gdyby sprawdzili dotację dla młodych rolników?Tam podobno dopiero jest w czym grzebać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do opuszczenia kraju nie jest potrzebny paszport .Ja pokazuję dowód jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie powinno się nazywać Agencja Wspierania Przedsiębiorczości tylko Fundacja Wsparcia dla Znanych i Lubianych. Osobiście byłem w LAWPie 4ro krotnie w okresie około 2 lat (przed otwarciem działalności, po otwarciu, gdy chciałem zainwestować w rozwój i 4 raz z ciekawości) nigdy niemieli nic do zaoferowania. To po co ta instytucja tam jest i co ci ludzie tam robią dla Lubelskiej przedsiębiorczości?
Też byłem ale tylko raz. Z racji tej, że zapisać się do PO czy obrzezać nie miałem i nie mam zamiaru powrót tam byłby tylko i wyłącznie stratą czasu i... pieniędzy.   Paradoks polega na tym, że wtedy kiedy tam byłeś, to w przeciwieństwie do "gospodarzy" nie zarabiałeś w tym czasie pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam też zbadać dystrybucję pieniędzy przez Lokalne Grupy Działania kto i na co dostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...