Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA odpuszcza prezydentowi Zamoyskiemu

Utworzony przez ktosiek, 24 kwietnia 2014 r. o 14:46 Powrót do artykułu
ciekawe czy odpuści Zdzisławowi H z lubelskiego mosir bo zapomniał wpisać renty w oświadczenie majatkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy wariatow we wladzach.Wariatow i kretaczy.A pan prezydent niech wymieni, co dobrego zrobil dla mieszkancow miasta.Miasto to ludzie w nim zamieszkali, o ktorych wladze powinny dbac.Prosze o fakty swiadczace o pozytywnej pracy prezydenta dla zwyklych mieszkancow.Nagatywy latwo wymienic, pozytywow jakos trudno dostrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja mieszkańców [ponieważ jest dobry gospodarz ],    wojewody i CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina z uczciwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy odpuści Zdzisławowi H z lubelskiego mosir bo zapomniał wpisać renty w oświadczenie majatkowe
Odpuszczą wszystko !!!  chóje razem wszyscy chleją !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja oświadczam, że nie mam na chleb bo mąż mi nie daje, paranoja, prawo dla szaraków, góry nie ima się, szkoda, że bombiarza złapali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy wariatow we wladzach.Wariatow i kretaczy.A pan prezydent niech wymieni, co dobrego zrobil dla mieszkancow miasta.Miasto to ludzie w nim zamieszkali, o ktorych wladze powinny dbac.Prosze o fakty swiadczace o pozytywnej pracy prezydenta dla zwyklych mieszkancow.Nagatywy latwo wymienic, pozytywow jakos trudno dostrzec.
takich faktów  nie podasz - bo ich nie znajdziesz !. ale nawiedzeni będą klepać - że dobry prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijcie sobie wypowiedź tego arystokraty sprzed kilku miesięcy dla panoramy lubelskiej, w której mówił, że przyznał się w trakcie rozmowy z agentami CBA do prowadzenia gospodarstwa rolnego oraz wymienił co na nim uprawia. A teraz robi wspólnie z nowym wojewodą (który chyba też miał kiedyś problemy z prawem i jeśli dobrze pamiętam też z CBA) robią z ludzi wariatów. Jeden się wypiera tego, że prowadził gospodarstwo, a drugi przyjmuje to do wiadomości, wbrew ustaleniom CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Ówczesna wojewoda Jolanta Szołno-Koguc prosiła o opinię m.in. ministra administracji i cyfryzacji, ale ostatecznej nic nie zdecydowała, w lutym podała się do dymisji..."   podała się bo jej kazano się podać, piszcie przynajmniej prawdę, myślicie, że macie idiotów przed sobą," każdy sądzi po sobie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy wariatow we wladzach.Wariatow i kretaczy.A pan prezydent niech wymieni, co dobrego zrobil dla mieszkancow miasta.Miasto to ludzie w nim zamieszkali, o ktorych wladze powinny dbac.Prosze o fakty swiadczace o pozytywnej pracy prezydenta dla zwyklych mieszkancow.Nagatywy latwo wymienic, pozytywow jakos trudno dostrzec.
Valdeee, ty ślepy jesteś, czy głupi? A może jedno i drugie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywajac mnie slepcem i glupcem sam sie kompromitujesz.Jesli widzisz co zrobil dobrego pan prezydent dla mieszkancow, by lepiej zyli, to wymien.Nie wymienia, ze siec supermarketow to pozytywne osiagniecie (wielu mieszkancow stracilo prace w prowadzeniu malych sklepow).Nie pisz o fontannach, o pracach na Starowce, bo top nie daje chleba przecietnemu Kowalskiemu.Podaj wielki Zamoscianinie konkrety.Nie uzyje tu obelzywych slow w stosunku do ciebie jak ty to zrobiles, bo na to nie pozwala mi moja kultura osobista.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...