Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CB radio w samochodzie może być przyczyną problemów

Utworzony przez DARI, 30 lipca 2010 r. o 19:56
To jest po prosu chory kraj. Kategoryczny zakaz jest korzystania z telefonów komórkowych podczas jazdy, a z radia sb można. Przecież jest to większe prawdopodobieństwa powstania zagrożenie w ruchu poprzez wiszący dodatkowy kabel do manetki, niż z komórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kategorycznego zakazu korzystania z komórki. Można rozmawiać przez telefon jednak w trybie głośnomówiącym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę DZIKI KRAJ A co Policja ma do Sibi Radia ? Lepiej niech się pobawią .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja - tak trzymać !!! Tą bandę picerów i wsiowych szpanerów w kilkunastoletnich szrotach z antenami po 3 metry długości i GPS-ami m-ki Lark (za przedłużenie umowy z Neostradą) tępić jak robactwo.Jest to prawdziwe zagrożenie w ruchu drogowym. Byle wsiowy dres w Media czy jakimś Realu kupi sobie CB za 2 stówki i lecą bluzgi w eter.Rzygać się od tych bluzgów tej hołoty chce.Większego obciachu już na świecie nie ma niż kilka metrów druta na dachu szrota "Mobilek,Mobilek - tu wsiowy deb***ek. Powiedzcie gdzie ścieżka w moje buraki bom się zgubił gdyż mam giepees byle jaki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matoły ! Nie mają ważniejszych problemów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rzesz kur...mać. W tym kraju kogos już pogieła na maxa. Może jeszcze policja i ten zrabany kraj zakarze pierdzenia we własnym domu. CB najpierw było zakazane bo to niby komunistom przeszkadzało. Potem w latach 90-tych trzeba było mieć zezwolenia by wreszcie w 98 roku odpuscili i mozna było radio mieć jakie się chce. Ale wtedy dobre radia typu Prezydent Jackson i Alan87 znikneły z rynku i chłam zaczeli sprzedawać. Teraz już nawet tego nie bedzie wolno mieć bo policja szuka kasy i bedzie karać bo ktos kupił w Angli czy w USA radio. Co za zrąbany kraj ta Polska. Czas się z tąd wyprowadzic w cholere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołują się tutaj na art. 3 ust. 1 kodeksu drogowego, który mówi o tym, że uczestnik ruchu jest obowiązany zachować ostrożność i unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego lub narazić kogokolwiek na szkodę. Przepis zbyt ogólny. Równie dobrze policja na podstawie tego przepisu może wpaść na pomysł ograniczenia prędkości w lasach ze względu na EWENTUALNE przewrócenie się drzewa, może też zakazać pasażerom auta puszczania bąków bo ich smród może odurzyć kierowcę i w rezultacie dojdzie do wypadku, albo można tu wymyślić milion innych równie pojeb... anych bzdur, w czym jak widać polska policja jest dobra. A jeżeli już każdy będzie musiał przestrzegać tego przepisu, to bądźmy konsekwencji do bólu i zażądajmy by wszelkie radiostacje wymontowali z radiowozów również policjanci Powyższy przepis pasuje również do tego, by nakazać policji usunięcia z radiowozów tak zwanych kogutów, wszak jadący pajac na kogutach (które nota bene wykorzystywane są przez policjantów tylko po to, bo nie chce sie im stać na czerwonym) jest zagrożeniem na drodze i apel do prawników zatrudnianych przez policję. Panowie spaliście na wykładach, tacy z was prawnicy jak ze mnie prezydent USA
Ostatnio edytowany 30 lipca 2010 r. o 21:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopiuj wklej z interia.pl gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście policjantom CB przeszkadza w robieniu statystyk /za mało zatrzymanych za prędkość/ ale czy ktoś pomyślał komu i czemu ma służyć CB. Rozładowanie zakorkowanych ulić, pomoc w dojeździe do celu w obym mieście oraz wzajemny szacunek w czasie jazdy. Wobec powyższego mam pytanko do policjantów. Ilu urządzeń zagrażających w ruchu drogowym urzywa policjant podczas jazdy samochodem służbowym????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zapierdziela radiowozem sam policjant i gada przez radiostacje to można go ukarać? Chyba tak samo jak mobilka. A czy w radiowozach są homologację na radiostację? Maja ze sobą dokumenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie "to jest dziki kraj" bardzo Was proszę! KRAJ jest piękny, bo kraj to góry, jeziora, plaże. A te w Polsce są śliczne. Jest jeszcze NARÓD. Tu gorzej - od 89r. ogłupiany przez zleceniodawców Michnika i Bolka, którzy chlali w Magdalence wódę z Kiszczakiem. Tak - to problem. No i jest jeszcze PAŃSTWO (kiedyś definiowane jako aparat przymusu stojący na usługach klasy panującej)- zpsione do bólu - ostatnio: Schetyna został marszałkiem sejmu. To chyba największe upodlenie funkcji marszałka sejmu w historii Polski. Ale tak jest... Tylko, że to nie KRAJ jest winny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Używanie fotoradarów stwarza dużo większe zagrożenie, niejeden kierowca na widok fotoradaru zachowuje się nieobliczalnie i stwarza zagrożenie dla innych! 2. Nieoznakowane radiowozy a w szczególności ich podjeżdżanie pod sam tył jadącego przed nim samochodu stwarzają ogromne zagrożenie prowokując kierowców do agresywnej jazdy i jednocześnie wywołują stres u mniej doświadczonych kierowców! 3. Czyhający policjanci za krzakami kojarzą się z bandytami to również stwarza zagrożenie, skąd mogę wiedzieć co ten buc w krzakach ma na myśli trzyma coś w rękach i celuje we mnie!!! 4. Brak kultury i problemy z poprawną polszczyzną wśród policjantów stwarzają zagrożenie dla kontrolowanych osób a w szczególności dla pasażerów małoletnich, mogą się uwstecznić!! 5. Odgórny wymóg by każdy policjant wypisał jeden bloczek mandatów w ciągu miesiąca wywołuje u podwładnych stres i prowadzi do paranoi co często odbija się w życiu rodzinnym policjantów!!! 6. Premia 300zł za schwytanie pijanego kierowcy powoduje destabilizacje pracy, każdy chce złapać pijaka co wywołuje paranoje kontroli alkomatem! 7. Na zachodzie tak są budowane drogi by wyeliminować piratów drogowych! W Polsce na odwrót tak są ustawiane znaki przydrożne poziome i pionowe by z każdego kierowcy zrobić pirata drogowego!!! NA KONIEC PYTANIE: DLACZEGO NIENAWIDZIMY POLICJI, PRZECIEŻ ONA DBA O NASZE BEZPIECZEŃSTWO??? GDYBY NIE POLICJA W JAKI SPOSÓB BY ŁATANO DZIURĘ BUDŻETOWĄ WYWOŁANĄ ZBYT WYSOKIMI ZAROBKAMI I PRZESADNIE ROZBUDOWANĄ BUDŻETÓWKĄ??? CZEMU DO POLICJI NIE PRZYJMUJE SIĘ OSÓB O WYSOKIM ILORAZIE INTELIGENCJI LECZ TYCH KTÓRYMI MOŻNA MANIPULOWAĆ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pitolenie. Musi być cienko z mandatami jak policyjni prawnicy wymyślają takie głupoty. Nie ma się czego bać BAJO..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
"Mobilek,Mobilek - tu wsiowy deb***ek. Powiedzcie gdzie ścieżka w moje buraki bom się zgubił gdyż mam giepees byle jaki"
Odpadłem , chyba jeden z lepszych tekstów, ale jaki prawdziwy w stosunku do NIEKTÓRYCH użytkowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
"Mobilek,Mobilek - tu wsiowy deb***ek. Powiedzcie gdzie ścieżka w moje buraki bom się zgubił gdyż mam giepees byle jaki"
a jest na tyh waszyh pejdżerah Nasza Altanka imienia siwóhy w Ciciborze? nobo skoro som tam nawet bóraki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja - tak trzymać !!! Tą bandę picerów i wsiowych szpanerów w kilkunastoletnich szrotach z antenami po 3 metry długości i GPS-ami m-ki Lark (za przedłużenie umowy z Neostradą) tępić jak robactwo.Jest to prawdziwe zagrożenie w ruchu drogowym. Byle wsiowy dres w Media czy jakimś Realu kupi sobie CB za 2 stówki i lecą bluzgi w eter.Rzygać się od tych bluzgów tej hołoty chce.Większego obciachu już na świecie nie ma niż kilka metrów druta na dachu szrota
Rachunek sumienia : 1. Mam CB radio za mniej niż dwie stówki (nie kupione w realu , bo tam było za drogie) 2. Mam gps marki Lark , pomimo braku neostrady 3. Mam kilkunastoletniego "szrota". 4. Moja antena ma zaledwie 1.45 metra długości. 5. Bardzo chciałbym mieszkać na wsi. 6. Uważam że istnieje na świecie większy obciach niż kilka metrów drutu na dachu szrota . Powiedz mi proszę czy według ciebie już jestem burakiem , czy może powinienem bardziej się postarać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak i cham napisał:
Powiedz mi proszę czy według ciebie już jestem burakiem , czy może powinienem bardziej się postarać ?
ty swuj hłop jesteź ! zapraszam do Naszej Altanki na piwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Mam CB-Radio w Aucie od początku lat 90-tych I antiradar Beltronics I nigdy Policja nie znalazła owego antyradaru a do CB-Radia nigdy się nie dowalają-szkoda ich zachodu bo się na tym nieznają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...